• REFERANSLARIMIZ . .
  • IŞIKLI - IŞIKSIZ TABELA
  • COLIN'S MERKEZ BINA IŞIKLI TABELA EMR REKLAM TARAFINDAN YAPILDI.

 


 DIJITAL | DISPLAY | STAND

Dijital Baskı Reklam ile Folyo baskı  Reklam uygulamaları yapmaktadır.  2017 yılında kurumsal firmaların iç ve dış mekan marka ve pazarlama komünikasyon ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur. Uzman kadrosu ve üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren reklam sektöründe faaliyet gösteren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Çağdaş yönetim anlayışı, şeffaf ticaret politikası ve üstün hizmet kalitesini ilke edinerek Açık hava Reklamcılık sektöründe üretime başlamıştır.

EMR Dijital Baskı ile uygun fiyata uzun ömürlü işleriniz olsun

Dijital Baskı Reklam logo

EMR Dijital Baskı logomuz

Dijital Baskı Reklam Portföyünde yer alan markaların çeşitlenmesini, marka bağımsız çözüm ve değişim projelerine yönelik vizyonu ile örtüşmesi için 2017 yılında yeni bir oluşum içerisine girerek EMR Reklam ‘i bünyesine almıştır.

EMR Reklam ışıklı-ışıksız reklamlardan totemlere, ATM’lerden fuar standlarına, yönlendirme levhalarından teşhir üniteleri ve ürün standlarına, araç giydirmeden dijital baskı uygulamalarına kadar proje tasarım aşamasından uygulama sonuna kadar; düzgün ve hatasız proje uygulamaları, bakım ve kontrol hizmetleri sunmakta ve her biri kendi alanında uzman, gelişmeleri yakından takip eden, itinalı ve pratik organizasyon yapısı ile yeni yerimizde 7/24 hizmet vermektedir.

Dijital Baskı Reklam ‘da uygun fiyat profesyonel çalışmalar

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan EMR Reklam, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Dijital Baskı Reklam EMR FARKI İLE UYGUN FİYAT YÜKSEK PERFORMANS SAĞLAYIN

EMR Dijital Baskı Reklam ile Işıklı – Işıksız Reklamlardan totemlere, ATM’ lerden Fuar Stantlarına, Yönlendirme levhalarından teşhir üniteleri ve ürün stantlarına, araç giydirmeden dijital baskı uygulamalarına kadar proje tasarım aşamasından uygulama sonuna kadar düzgün ve hatasız proje uygulamaları, bakım ve kontrol hizmetleri sunmakta ve her biri kendi alanında uzman , gelişmeleri yakından takip eden, itinalı ve pratik organizasyon yapısı ile hizmet vermektedir. Sosyal Medyadan