Promosyon Ürünler
Temmuz 10, 2020
Billboard Baskı
Temmuz 11, 2020

Bas-Kes Etiket

Bas-Kes Etiket

Bas Kes Etiket baskı, modern teknolojik fotoğraf tasarımı ve rüstik el işçiliğinin güzel bir uyumudur. Teknoloji de ki gelişmeler ile birlikte reklam sektöründe ve iç dizayn mimarisinde de gelişmeler olmaktadır. Fotoğraf ya da tasarımlarınızın İstenilen ebatta basılarak sıkıştırılmış karton bloklar üzerine yapıştırılıp üzerine laminasyon yapılma işlemidir. İsteğinize göre arka blok da karton, decot, ahşap, akrilik malzeme, ya da metal kullanılmaktadır.
Bas Kes Etiket bu ürünler yazılabilen, canlandırılabilen, hatta istedikleri renk ve dolulukla zenginliği ile istenilen renklerde oynatılabilen ürünlerdir. Baskı, modern teknolojik fotoğraf tasarımı ve rüstik el işçiliğinin güzel bir uyumudur. Bu işlem tamamen elle yapılır, yani her biri eşsiz bir sanat eseridir. Her parça ayrı ayrı işlendiğinden, parçaların kendi baskı döşeme, kaplama ve kurutma sürelerine ihtiyaçları vardır. Bu, aldığınız ürünün kesinlikle mükemmel olmasını sağlamak için dikkatlice ayrılmış bir zaman dilimi gerektirir.

Tam Renkli ve iç ve dış mekanlara ayrılmıştır. Aynı zamanda, tam renkli LED paneller esnek modellere sahiptir.


Bas-Kes Etiket Özelikleri

Baskı teknikleri poster ya da resimlerin özel yapı karton üzerlerine yapıştırılıp üzerine laminasyon uygulamalarının yapılması ile oluşmaktadır. Uygulanan bu işlem ile birlikte hem poster hem de resimlerinizin temizlenmesi mümkün hale gelmektedir.
Dekota tabela maliyetleri çok düşüktür.
Kayan yazıların üretimi sırasında kullanılan elektronik malzemelerin marka ve kalitesi çok önemlidir.

Bu, parlaklığın yüksek olduğu anlamına gelir. Eski basit tek renkli Kayan yazı sistemlerinde Oval LED’ler kullanıldı. En büyük sorun görüş açısının dar olması ve parlaklığın yeterince yüksek olmamasıydı.

Bas-Kes Etiket Nasıl Üretilir?

Bas Kes Etiket, Bütün Tabelalarımız CNC Kasa ile üretilmektedir.Verilen ölçüler net ekran ölçüleridir. Görüntüyü engelleyici kenarlık payları yoktur. Led tabelalarımızın hiçbir yerinde silikon ve benzeri maddeler kullanılmaz. P10 Panellerin orjinal contaları ile su vb. akışkanların tabela içine geçmesi engellenir. Tabelalarımızın, elektrik tesisatı alanında uzman teknikerler tarafından yapılır. Tabela ölçülerine uygun kontrol kartı ve güç kaynaları seçilir.
Bütün kayan yazı tabelalarımız 300 den fazla animasyon özelliği sunar. Gif dosya formatlı uygun resimleri oynatabilirsiniz. USB Flash bellek yardımıyla istediğiniz zaman içerik değiştirebilirsiniz. Açılış ve kapanış saatini belirleyerek enerjiden tasarruf edebilirsiniz.