Bas-Kes Etiket
Temmuz 11, 2020
Branda Baskı
Temmuz 11, 2020

Billboard Baskı

Bilboard Baskı

Bilboard Baskı; Özellikle film ve müzik şirketleri, kurumsal firmalar, belediyeler ve devlet dairelerin çoğunlukla kullandığı bu ürün billboardlar açık hava reklamlarında vazgeçilmeyen üründür. Sokaklarda caddelerde her zaman gördüğünüz bu ürün blueback kâğıt üzerine baskı yapılır ve bu kağıtlar yağmur, çamur, rüzgar ve kötü hava şartlarına dayanıklıdır. 120gr blueback su bazlı kağıt baskılar metrekare üzerinden değil adet üzerinden sizlere fiyat verilmiştir. Billboard baskı hakkında bilmeniz gerekenlerin hepsi sayfamızda açıklanmıştır. Bu bilgilere ihtiyacınız yok ise hemen Billboard baskı fiyatları sayfamızdan fiyat listemizi görebilir sipariş verebilirsiniz. Yada mağaza sayfamızdan kredi kartı ile sipariş oluşturabilirsiniz.

Billboard Baskı, bu ürünler yazılabilen, canlandırılabilen, hatta istedikleri renk ve dolulukla zenginliği ile istenilen renklerde oynatılabilen ürünlerdir. Baskı, modern teknolojik fotoğraf tasarımı ve rustik el işçiliğinin güzel bir uyumudur. Bu işlem tamamen elle yapılır, yani her biri eşsiz bir sanat eseridir. Her parça ayrı ayrı işlendiğinden, parçaların kendi baskı döşeme, kaplama, ve kurutma sürelerine ihtiyaçları vardır. Bu, aldığınız ürünün kesinlikle mükemmel olmasını sağlamak için dikkatlice ayrılmış bir zaman dilimi gerektirir.

Tam Renkli ve iç ve dış mekanlara ayrılmıştır. Aynı zamanda, tam renkli LED paneller esnek modellere sahiptir.

Bilboard Baskı Teknik Özelikler

Billboard Baskı, Baskı teknikleri poster ya da resimlerin özel yapı karton üzerlerine yapıştırılıp üzerine laminasyon uygulamalarının yapılması ile oluşmaktadır. Uygulanan bu işlem ile birlikte hem poster hem de resimlerinizin temizlenmesi mümkün hale gelmektedir.
Dekota tabela maliyetleri çok düşüktür.
Kayan yazıların üretimi sırasında kullanılan elektronik malzemelerin marka ve kalitesi çok önemlidir.

Bu, parlaklığın yüksek olduğu anlamına gelir. Eski basit tek renkli Kayan yazı sistemlerinde Oval LED’ler kullanıldı. En büyük sorun görüş açısının dar olması ve parlaklığın yeterince yüksek olmamasıydı .

Billboard Baskı Nasıl Üretilir?

Bütün Tabelalarımız CNC Kasa ile üretilmektedir. Verilen ölçüler net ekran ölçüleridir.
Görüntüyü engelleyici kenarlık payları yoktur. Led tabelalarımızın hiçbir yerinde silikon ve benzeri maddeler kullanılmaz. P10 Panellerin orjinal contaları ile su vb. akışkanların tabela içine geçmesi engellenir. Tabelalarımızın, elektrik tesisatı alanında uzman teknikerler tarafından yapılır. Tabela ölçülerine uygun kontrol kartı ve güç kaynaları seçilir.
Bütün kayan yazı tabelalarımız 300 den fazla animasyon özelliği sunar.
Gif  Formatlı uygun resimleri oynatabilirsiniz. USB Flash bellek yardımıyla istediğiniz zaman içerik değiştirebilirsiniz. Açılış ve kapanış saatini belirleyerek enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

 

Sohbeti Aç
👋 Nasıl Yardımcı Olabilirim?
EMR Reklam
Merhaba 👋 ,
Nasıl yardımcı olabilirim?