Kompozit Oyma Tabela

kompozit oyma tabela

kompozit oyma tabela

Başakşehir ikitellide Bulunan Emr Reklam ışıklı tabela – yada ışıksız tabelada kompozit oyma tabela OLARAK TA  Görsel önemli olduğundan çalışmalarımız müşterilerimiz için çok değerlidir.  Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Bu sebeple IŞIKLI TABELA FİYATLARI sizleri kazanmak adına belli bir süreliğine indirim yaptık.  makinelerimizle kaliteli, hızlı ve uygun fiyata baskılarınız için sizlere kampanyamızı sunuyoruz.

ışıklı tabela yada ışıksız tabela neden bizde bu kadar ucuz ?

İş yerinizin görsel iletişiminde ve kurumsallığındaki en önde gelen belirtisi olan Kompozit Oyma Tabela   tabelanızın imalatı ile uygulaması yönündeki karar çok önemlidir. Niyetiniz doğrultusundaki  vereceğiniz Tabela Firmanızın imajını sağlayacak ve müşterilerinize hoş bir karşılama sağlayacaktır.

Aşağıda örnek tabela düzenleme çalışması vardır. Düzenlemede’ de hafif dokunuşlar ile tıpkı yeni tabela gibi olacaktır. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edip en son paylaşımlarımızı görebilirsiniz. Sosyal medya instagram adresimiz için Buraya , Yine sosyal medya facebook adresimiz için ise Buraya tıklayınız.

Kompozit Oyma Tabela  Folyo baskı sticker baskı olarakta kullanılabilen üzerine sıvadığımız mat veya parlak laminasyon sayesinde uzun zaman boyunca kullanabileceğiniz bir baskı sunar, folyo baskı iç mekan ve dış mekan özelliklerine göre baskımızda değişiklik gösterdiği gibi uzun zamanda kullanımı da amaçlamaktadır. Baskı boyutları istediğiniz her boyutta basılabilir.

Folyo baskı çok kullanılan bir üründür.İç ve dış mekanlarda kullanılır ki bunun en büyük nedeni kullanımının rahat uzun ömürlü ve maliyetinin düşük olmasıdır. PVC esaslı bir malzemedir. Folyo, başka bir malzemeye ihtiyaç duymaksızın birçok yüzeye yapışması nedeniyle çok tercih edilmektedir.
Folyo baskı, Arka yüzeyi yapışkanlı mat veya parlak kağıt üzerine solvent bazlı boya ile yapılan baskıdır. Sert bir zemine yapıştırılarak kullanılır. Zemin olarak plastik özlü polikarbon, pleksi, dekota, alüminyum sac gibi sert malzemeler kullanılabilir.
Kesim Ploterlarında folyo istenildiği şekilde işlendiğinden dolayı Yazılar, Rakamlar, Şekiller, Desenler v.s çok rahatlıkla üretilmektedir.Folyo ve Vinil hem kullanım alanları açısından hemde renk alternatifleri açısından çok geniş bir yelpazeye sahiptir. İyi görünmek herksin hakkı . EMR Reklam markanıza değer kazandırır.

**Kampanya koşulları gereği min. 5m² ve üzeri olarak fiyatlarımız geçerlidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-108432929-1');