Cam ve Cephe Kaplama

One Way Vision folyolar, diğer adıyla delikli folyolar, dışarıyı görmenize engel olmadan reklam ve tanıtım yapmanıza olanak sağlar. Bu yüzden, ana cadde ve arterlere bakan bir çok işyeri Cam ve Cephe reklam giydirme uygulaması yaparlar.

Bölgesel Logo uygulaması

  1. dizayn
  2. Malzeme
  3. Üretim
  4. Hazırlık
  5. Kurulum
  6. Yükleme sonrası

Bu kategorilerin her birine bir göz atalım:

Dizayn

One Way Vision folyolar, üzeri delikli yapıda folyolardır. Halk arasında delikli folyo da denir. Bir reklam malzemesidir. Üzerine baskı yapılarak bina camlarına uygulanır.

Vinil ve üst kaplama malzemesinin kombinasyonu da son derece önemlidir. Birçok mağaza 3M vinil kullanabilir , ancak maliyeti azaltmak için ucuz Laminat kullanabilir , buda erken solmasına neden olacaktır.

Malzemelerin bir araç kaplamasında çok önemli bir rol oynadığını görebildiğiniz için, en iyi tasarıma ve en iyi görsele sahip olabilirsiniz ancak yanlış malzemeyle kaplamanız uzun süre  dayanmaz ve solmaya başlar .

Üretim

Mükemmel bir tasarıma  ve iş için en uygun materyali seçmiş olabilirsiniz .Tasarımınızı vinil üzerine basmak için  geniş formatlı bir dijital yazıcı kullanmak, evde ya da ofiste kullandığımız bir HP ya da Brother yazıcı kullanmak kadar basit değildir, bir çok üretici mürekkebini tam olarak ayarlayamadığı için renklerde donukluk ve baskıda gözün çok az seçebileceği küçük deformelerle karşı karşıya kalır.

Kaplama

Kurulum

Bu, bir araba kaplamanın son fakat en az önemli adımıdır.

Deneyimli ve motive olmayan bir yükleyici kaplamayı  yaparsa önceki başlıklarda anlattığımız tüm faktörler tamamen tahrip olabilir.

Herkes bir kaplamayı takmanın kolay olduğunu düşünüyor, sonuçta bu dev bir etiket … Yanlış. Bir sargı kurmanın doğru yolunu öğrenmek sayısız saatlerce ve çok fazla boşa harcanan malzeme ve para gerektirir.

Farklı malzemeler farklı davranır ve bu nedenle montajcının çeşitli medyalarla ilgili geniş deneyime sahip olması gerekir.

EMR Reklam da kullanılan malzemeden tasarıma , işçilikten kuruluma kadar olan tüm süreçler titizlikle yapılmaktadır.

Cam ve Cephe Kaplama

  • Bölgesel Logo uygulaması

kapı yada belirli bölgesine dijital baskılı logo uygulamaları yapılır .

  • Komple Cephe Reklam giydirme

Cephenin tamamı belirlenen reklamlarla kaplanır , iletişim bilgileri, logo ve karar verdiğiniz temsili ürünleriniz tasarımda aracın belirlenen yerlerine yerleştirilerek , nihai karar verilir ve üretime geçilir, aracınız komple kaplanır .ve araç vergileri ve izinleri gibi yasal gereklilikleri yerine getirmeniz ve araç reklamını ruhsata işletmeniz gerekir.

  • Cam Kaplama

Hafif ve Ağır ticari araçlarınız belirlediğiniz ürün ve şirket bilgilerinizle kaplatarak hem  firmanızın reklamını yapacak hemde aracınızın dış kaportası daha korunmalı şekilde yolculuk yapacaksınız.

Tasarım Kaplama

Cephenizin istediginiz renkde ve görsellerle kaplanması

Cam ve Cephe fiyatları

Cephe  dış etkilerden korunması, boya hatalarının ve çiziklerin saklanması veya tamamen
zevke bağlı olarak otomobilin dış yüzeyinin kaplanması işlemidir. Kapı, motor kaputu ve bagaj kapağı içleri haricinde, üzeri boyalı, vernikli ve pürüzsüz tüm yüzeylere uygulanabilen bu işlemin avantajları çoktur.

EMR Reklam İstanbl ikitellideki merkezimizde rekabetçi fyatlarımızla,  profesyonel ekiplerimizle, titizlikle yaptığımız uygulamalarla sizlerleyiz .


 Dijital Baskı

Tabela

Display Ürünler

Cam Giydirme ve Cephe Reklamları