Branda Baskı
Temmuz 11, 2020
Kanvas Tablolar
Temmuz 11, 2020

Cam ve Cephe Giydirme

Cam ve Cephe Giydirme

One Way Vision folyolar, diğer adıyla delikli folyolar, dışarıyı görmenize engel olmadan reklam ve tanıtım yapmanıza olanak sağlar. Bu yüzden, ana cadde ve arterlere bakan birçok işyeri Cam ve Cephe reklam giydirme uygulaması yaparlar. Cam ve Cephe Kaplama
One Way Vision folyolar, diğer adıyla delikli folyolar, dışarıyı görmenize engel olmadan reklam ve tanıtım yapmanıza olanak sağlar. Bu yüzden, ana cadde ve arterlere bakan bir çok işyeri Cam ve Cephe reklam giydirme uygulaması yaparlar.

Bölgesel Logo uygulaması

Yüksek kaliteli araba giydirmeleri, birçok farklı alanda deneyim ve bilgi gerektirir;

  1. Dizayn
  2. Malzeme
  3. Üretim
  4. Hazırlık
  5. Kurulum
  6. Yükleme sonrası

Bu kategorilerin her birine bir göz atalım:

 

Dizayn

One Way Vision folyolar, üzeri delikli yapıda folyolardır. Halk arasında delikli folyo da denir. Bir reklam malzemesidir. Üzerine baskı yapılarak bina camlarına uygulanır.

Vinil ve üst kaplama malzemesinin kombinasyonu da son derece önemlidir. Birçok mağaza 3M vinil kullanabilir, ancak maliyeti azaltmak için ucuz Laminat kullanabilir, buda erken solmasına neden olacaktır. Malzemelerin bir araç kaplamasında çok önemli bir rol oynadığını görebildiğiniz için, en iyi tasarıma ve en iyi görsele sahip olabilirsiniz ancak yanlış malzemeyle kaplamanız uzun süre dayanmaz ve solmaya başlar .

Üretim

Mükemmel bir tasarıma ve iş için en uygun materyali seçmiş olabilirsiniz .Tasarımınızı vinil üzerine basmak için geniş formatlı bir dijital yazıcı kullanmak, evde ya da ofiste kullandığımız bir HP ya da Brother yazıcı kullanmak kadar basit değildir, bir çok üretici mürekkebini tam olarak ayarlayamadığı için renklerde donukluk ve baskıda gözün çok az seçebileceği küçük deformelerle karşı karşıya kalır.

Cam ve Cephe Kaplama

One Way Vision folyolar, diğer adıyla delikli folyolar, dışarıyı görmenize engel olmadan reklam ve tanıtım yapmanıza olanak sağlar. Bu yüzden, ana cadde ve arterlere bakan bir çok işyeri Cam ve Cephe reklam giydirme uygulaması yaparlar.

EMR Reklam da kullanılan malzemeden tasarıma , işçilikten kuruluma kadar olan tüm süreçler titizlikle yapılmaktadır.

Komple Cephe Reklam giydirme, cephenin tamamı belirlenen reklamlarla kaplanır, iletişim bilgileri, logo ve karar verdiğiniz temsili ürünleriniz tasarımda aracın belirlenen yerlerine yerleştirilerek , nihai karar verilir ve üretime geçilir, aracınız komple kaplanır .ve araç vergileri ve izinleri gibi yasal gereklilikleri yerine getirmeniz ve araç reklamını ruhsata işletmeniz gerekir.

Cam Kaplama

Hafif ve Ağır ticari araçlarınız belirlediğiniz ürün ve şirket bilgilerinizle kaplatarak hem firmanızın reklamını yapacak hem de aracınızın dış kaportası daha korunmalı şekilde yolculuk yapacaksınız.

Tasarım Kaplama

Cephenizin istediğiniz renkte ve görsellerle kaplanması

Cam ve Cephe fiyatları

Cephe dış etkilerden korunması, boya hatalarının ve çiziklerin saklanması veya tamamen zevke bağlı olarak otomobilin dış yüzeyinin kaplanması işlemidir. Kapı, motor kaputu ve bagaj kapağı içleri haricinde, üzeri boyalı, vernikli ve pürüzsüz tüm yüzeylere uygulanabilen bu işlemin avantajları çoktur.

EMR Reklam İstanbul ikitellideki merkezimizde rekabetçi fiyatlarımızla, profesyonel ekiplerimizle, titizlikle yaptığımız uygulamalarla sizlerleyiz .