• REFERANSLARIMIZ . .
  • IŞIKLI - IŞIKSIZ TABELA
  • COLIN'S MERKEZ BINA IŞIKLI TABELA EMR REKLAM TARAFINDAN YAPILDI.

Dijital baskı Merkezimizde tasarım aşamasından uygulama sonuna kadar; düzgün ve hatasız proje uygulamaları, bakım ve kontrol hizmetleri sunmamız sektörde ön plana çıkmamızı sağlamaktadır.

Dijital Baskı Çeşitlerimiz

Dijital Baskı merkezi

Açık hava ve iç mekan Dijital baskı işleriniz %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile en son teknoloji makinalar ve malzemeler kullanılarak güneş ışınları, rüzgar ve diğer dış etkenlere karşı dayanıklı olarak yapılır.

dijital baskı merkezi

dijital baskı

EMR Reklam yenilenen makina parkuru ve Her biri kendi alanında uzman, gelişmeleri yakından takip eden organizasyon yapısı ile hizmetinizdedir.

Çözüm odaklı çalışma Vizyonumuz talep ve beklentilerinizi son noktaya kadar takip ederek hızlı ve ekonomik çözüme ulaşmamızı sağlayaktadır. Araç giydirmeden gergi tavana, fotoblok baskıdan canvas tabloya kaadar olan farklı çeşitlerdeki ürün yelpazemiz ile hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen iletişime geçiniz.

Dijital Baskı Avantajları

  • Daha hızlı baskı

Acele bir baskı işine ihtiyacınız varsa, dijital baskı sizin doğal seçeneğinizdir. Ek kurulum yok ve hızlı baskı yapılırken baskı kalitesi değişmiyor.

  • Gelişmiş baskı kalitesi

Dijital baskı, herkes için ideal bir baskı çözümüdür. Litografik baskıdan daha gelişmiş ve seçtiğiniz görüntüleri basmanın çok daha kolay bir yoludur.

  • Çok yönlü baskı yöntemleri

Dijital baskı ile ilgili en iyi haber, çok yönlü bir seçenek olmasıdır. Bir görüntüyü, metni veya hemen hemen her şeyi farklı yüzeylere yazdırabilirsiniz. Bu Tabela, Folyo Baskı Canvas Baskı, Kumaş Baskı, Vinil Baskı olabilir.

  • Paranın karşılığı

Baskı esnasında Daha az mürekkep harcanır , daha az zaman alır ve bunun sonucunda fiyat için çok daha az ödeme yaparsınız.

  • Daha geniş renk yelpazesi

Bugün, tüketiciler daha önce hiç olmadığı kadar çok renk seçiyorlar. Böylesine zengin bir renk paleti ile, şirketler ve bireyler artık kendi markalarını yansıtan gerçek bir kişiselleştirilmiş imaj ya da sadece sevilen birinin gerçek bir kişiliği olan bir görüntü yaratabilirler.

  •  İnteraktif projeler

Termo renklerin kullanımı gibi gelişmiş teknikler, gerçekten etkileşimli bir baskı süreci oluşturuyor. Fakat
Dijital baskı dünyasında, tasarım veya fotoğrafın arkasındaki kişi hala önemlidir. Teknoloji çok uzun bir yol kat etmiş olabilir, ancak ihtiyaç duyulan yetenekleri elde etmeden istediğiniz görüntüyü elde edemezsiniz.

EMR REKLAM Uzman personeli  bugün seçtiğiniz görsel malzemeyi tasarlayıp seçtikten sonra seçtiğiniz malzeme üzerine çevrimiçi eğiticiler ve adım adım kılavuzlar sunmaktadır.

  • Çarpıcı fotoğraflar

Dijital baskı dünyası, fotoğrafların basılma şeklini artırdı. Günümüzde, fotoğraflar artık daha yüksek bir piksel oranına sahipler ve bu gelişmiş teknolojinin sonucu olarak daha keskin ve daha belirgindirler.  Ayrıca fotoğrafik görüntülerin artık Tabela, Folyo Baskı, Canvas Baskı, Kumaş Baskı, Vinil Baskı ve seramik üzerine basılabileceği anlamına gelir .