• REFERANSLARIMIZ . .
 • IŞIKLI - IŞIKSIZ TABELA
 • COLIN'S MERKEZ BINA IŞIKLI TABELA EMR REKLAM TARAFINDAN YAPILDI.

Dijital baskı

Dijital baskı proje tasarım aşamasından uygulama sonuna kadar; düzgün ve hatasız proje uygulamaları, bakım ve kontrol hizmetleri sunmamız istanbul Dijital Baskıcılar içinde ön plana çıkmamızı sağlamaktadır.

Dijital Baskı merkezi

Açık hava ve iç mekan Dijital baskı işleriniz %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile en son teknoloji makinalar ve malzemeler kullanılarak güneş ışınları, rüzgar ve diğer dış etkenlere karşı dayanıklı olarak yapılır.
EMR Reklam yenilenen makina parkuru ve Her biri kendi alanında uzman, gelişmeleri yakından takip eden organizasyon yapısı ile hizmetinizdedir. Çözüm odaklı çalışma Vizyonumuz talep ve beklentilerinizi son noktaya kadar takip ederek hızlı ve ekonomik çözüme ulaşmamızı sağlayaktadır. Araç giydirmeden gergi tavana fotoblok baskıdan canvas tabloya kaadar olan farklı çeşitlerdeki ürün yelpazemiz ile hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen iletişime geçiniz.

Dijital Baskı Avantajları

 • Daha hızlı baskı

Acele bir baskı işine ihtiyacınız varsa, dijital baskı sizin doğal seçeneğinizdir. Ek kurulum yok ve hızlı baskı hızı nedeniyle baskı kalitesi değişmiyor. Son derece hızlı bir şekilde basılabilir

 • Gelişmiş baskı kalitesi

Dijital baskı, herkes için ideal bir baskı çözümüdür. Litografik baskıdan daha gelişmiş ve seçtiğiniz görüntüleri basmanın çok daha kolay bir yoludur.

 • Çok yönlü baskı yöntemleri

Dijital baskı ile ilgili en iyi haber, çok yönlü bir seçenek olmasıdır. Bir görüntüyü, metni veya hemen hemen her şeyi farklı yüzeylere yazdırabilirsiniz. Bu Tabela, Folyo Baskı Canvas Baskı, Kumaş Baskı, Vinil Baskı olabilir.

 • Paranın karşılığı

Daha az mürekkep alır, daha az zaman alır ve bunun sonucunda, Dijital Baskı fiyat için çok daha az ödeme yaparsınız.

 • Daha geniş renk yelpazesi

Bugün, tüketiciler daha önce hiç olmadığı kadar çok renk seçiyorlar. Böylesine zengin bir renk paleti ile, şirketler ve bireyler artık kendi markalarını yansıtan gerçek bir kişiselleştirilmiş imaj ya da sadece sevilen birinin gerçek bir kişiliği olan bir görüntü yaratabilirler.

 •  İnteraktif projeler

Termo renklerin kullanımı gibi gelişmiş teknikler, gerçekten etkileşimli bir baskı süreci oluşturuyor. Fakat
Dijital baskı dünyasında, tasarım veya fotoğrafın arkasındaki kişi hala önemlidir. Teknoloji çok uzun bir yol kat etmiş olabilir, ancak ihtiyaç duyulan yetenekleri elde etmeden istediğiniz görüntüyü elde edemezsiniz. EMR REKLAM Uzman personeli  bugün seçtiğiniz görsel malzemeyi tasarlayıp seçtikten sonra seçtiğiniz malzeme üzerine çevrimiçi eğiticiler ve adım adım kılavuzlar sunmaktadır.

Sonuç Olarak

 • Çarpıcı fotoğraflar

Dijital baskı dünyası, fotoğrafların basılma şeklini artırdı. Günümüzde, fotoğraflar artık daha yüksek bir piksel oranına sahipler ve bu gelişmiş teknolojinin sonucu olarak daha keskin ve daha belirgindirler.  Ayrıca fotoğrafik görüntülerin artık Tabela, Folyo Baskı, Canvas Baskı, Kumaş Baskı, Vinil Baskı ve seramik üzerine basılabileceği anlamına gelir .

EMR – DIJITAL | DISPLAY | STAND | REKLAM ÇÖZÜMLERİ

Dijital Markanıza İYİ Gelir:Dijital Reklamın Markaya Etkisi Araştırması

 1. Reklamın mecralarda hatırlanması

  İyi bir reklam kampanyası ilk olarak reklamverenden iyi bir brief almakla başlıyor. Kreatif departmanın ve kampanyayı yürütecek Firma adamlarının kafalarında herhangi bir soru işareti kalmaması şart oluyor. Ve devamı kreatifcilerin eline kalıyor…

 2. Reklamın davranışa etkisi

  İşletmelerin kuruluş amacı kar elde etmektir. İşletmeler kar elde edebilmek için mal ve hizmetlerini toplumda tanıtmalıdırlar. Bu tanıtımda da tutundurma karmasının elemanlarından özellikle de reklamdan yararlanırlar. Reklam başarıya ulaşabilmek için tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarına kulak vermelidir. Bunun için de reklamın amaçlarının çerçevesi gerek ajanslar gerekse reklamverenler tarafından iyi bir biçimde çizilmelidir. Reklamın amaçları çok ve değişik olabilmektedir. Bunlar; satışları düşük olduğu dönemlerde alışverişi arttırmak, sezon sonunda eski ürünlerin elden çıkarılması, mağazanın politikalarının açıklanması, toplumda mağazaya yeni
  gelenlerin etkilenmesi, mağaza imajını ya da ismini güçlendirmek, ulusal düzeyde reklamı yapılmış markalarla mağazayı tanıtmak, yeni müşteri kazanmak ve müşterilerin zihninde bir mağaza imajı oluşturmaktır.

 3. Mecranın marka beğenisine katkısı

  Açıkhava, diğer mecralara göre daha az araştırılıyor ve reklamverenler tarafından yaptırılan reklam izleme araştırmalarına daha sınırlı kapsamda dahil ediliyor. EMR REKLAM, sektördeki bu açığı kapamak, mecranın marka ve kampanyalara olan etkisini ortaya koymak, ajans ve reklamverenleri bilgilendirmek amacıyla bir açıkhava etki araştırması yapılmıştır.

 4. Mecranın marka etkileşimi

  Bir markanın aylık ortalama 15 içerik paylaştığını düşünelim. Bu 15 içerik özenle seçilmiş, markayı anlatmaya muktedir içeriklerdir. Aynı içerikleri çalışanlarımızın da görmesini, okumasını sağlamamız gerekiyor. Hem içerisinde bulunduğu organizasyonu daha iyi anlaması hem de sahiplenmesi için iletişimde kalmak gerekiyor. Bunu bir gereklilik olarak görebiliriz. işte burada karşınızda mecranın marka etkileşimi çıkıyor.

 5. Mecranın marka imajına etkisi

  Marka ile ilgili tüketicide oluşan çağrışımlar bütünü olarak tanımlanan marka imajı, markalara pazarlarında rekabet avantajı kazandıran bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugün herhangi bir perakende mağazasına girdiğimizde raflarda gördüğümüz ürünlerin fonksiyonel açıdan, fiziksel açıdan ve kalite açısından birbirleriyle neredeyse birebir benzer olduklarını görmekteyiz. Birbirine benzeyen bu markaları farklılaştıran tüketicinin onlarla ilgili algısı yani oluşan imajıdır.

EN SON ÇALIŞMALARIMIZ

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-108432929-1');