• REFERANSLARIMIZ . .
 • IŞIKLI - IŞIKSIZ TABELA
 • COLIN'S MERKEZ BINA IŞIKLI TABELA EMR REKLAM TARAFINDAN YAPILDI.

Folyo Baskı

Folyo baskı çok kullanılan bir üründür.İç ve dış mekanlarda kullanılır ki bunun en büyük nedeni kullanımının rahat uzun ömürlü ve maliyetinin düşük olmasıdır. PVC esaslı bir malzemedir. Folyo, başka bir malzemeye ihtiyaç duymaksızın birçok yüzeye yapışması nedeniyle çok tercih edilmektedir.

Folyo Cam Giydirme
Folyo Cam Giydirme
Folyo Kaplama Fiyatları
Folyo Kaplama Fiyatları
Cam Folyo Baskı
Cam Folyo Baskı
Vitrin Folyo Baskı
Vitrin Folyo Baskı
Folyo Baskı
Folyo baskı

 Folyo baskı ve reklam baskı, dijital baskı kullanımı, folyo için uygun bir seçenek sunuyor,

Dijital baskı yöntemi ile vitrinlerde görülen. “İNDİRİM – KAMPANYA” gibi yazılar tüm bu tekniği sağlar. Folyodaki geniş renk seçenekleri vardır , bu nedenle kullanımda kolaylık sağlar printerdn direk yazılabilir yada promterler aracılığı ile kesilerek folyo üzerine yapıştırılarak da yapılabilir.

Folyo Çeşitleri, Folyo baskı Kullanım Alanları

1. Normal Folyo baskı
Normal folyo levhalarda, cam vitrinlerde, cephelerde ve girişlerde kullanılır.
2. Cast Folyo baskı
Bu çeşit daha çok girintili yerlerde kullanılır bu yüzden araç kaplamalarında sıcak hava kullanılarak uygulanır üzerine uzun ömürlü olması için laminasyon atılmalıdır.
3. Şeffaf Folyo baskı
Şeffaf folyo dijital baskı ters baskı olarak yapılır yapılır.

Folyo Cam Giydirme

İç Mekan Folyo Kullanımı
İç mekanlar insanın daha çok hareket ettiği bölgeler olduğu için insanlarla temas olasılığı daha yüksektir bu yüzden kullanılan malzemelerin insan sağlığına uygun olup olmaması çok önemlidir, iç mekanlarda kullanılan folyolarda kullanılan boyaların mutlaka sağlığa zararsız olduğu kanıtlanmış olan su bazlı boya olması gereklidir
Dış Mekan Folyo kullanımı
Dış mekanlarda Folyo baskı kullanımında önemli olan unsur dayanıklılıktır, güneş , yağmur, rüzgar gibi bir çok doga olayına maruz kalan uygulamanın yıllarca aynı canlılığını koruması gerekmektedir. Bu dayanıklılık solvent bazlı boyalar kullanılarak sağlanır ,
Aynı zamanda sahip olma maliyetini de azaltır. Her türlü yüzeyde oynar. Bu normal şartlar altında, reklam afişi veya reklam içeren bir grafikde kulaanılabilir..
Folyo baskı fiyatları için EMR Reklam ile iletişime geçiniz en iyi kalite ve yaratıcılık en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmak için çalışıyoruz.

UYGULAMALAR

Dijital folyo sonsuz yaratıcı uygulamalara sahiptir. Folyo baskı için  birkaç kullanım fikri:

 • Ismarlama kısa süreli paketleme, örneğin kozmetik kutuları,
 • Kişiselleştirilmiş kitap kapakları
 • Prestij menüleri ve davetiyeler
 • Düğün kırtasiye
 • Sunumlar ve ihale belgeleri
 • Fotoğraf kitapları
 • Üst düzey kartvizit
 • Afişler , Cam kaplama yüzeyleri

Geniş format dijital baskı
Hem büyük hem de küçük formatlı dijital baskı sunuyoruz. Son teknoloji ekipmanlarımız, yüksek kaliteli iç ve dış baskılı reklamlarda en son trendleri barındırmamızı sağlıyor. Bize güvenerek, her zaman bir adım önde olacaksınız.

İşletmeniz için baskı çözümleri
Kapsamlı özelleştirilmiş baskı çözümleri sunuyoruz
Baskı kalitesi, son teknoloji ürünü baskı makinelerimiz tarafından garanti edilmektedir.
En kaliteli malzemeler kullanıyoruz
Standart siparişler 48 saat içinde işlenir
İhtiyaçlarınıza profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından katılıyor
Standart olmayan Custom müşteri hizmetleri sunuyoruz
Çevreye duyarlı bir yaklaşım geliştiriyoruz

Geniş format Folyo baskı
Geniş format baskı, dış ve iç reklam, dış ve iç baskı, megaboards, bigboard, billboard, backlights, bina sarar. inşaat ve montaj, kat grafikleri, brandalar, araba kaplama, otobüs ve şehir ışıklı vitrinler,posterler, iç mekanlar, aydınlatmalı reklamlar,

Folyo baskı fiyatları
Folyo baskı fiyatları
Colins Folyo Baskı
Colins Folyo Baskı
Folyo Baskı Çeşitleri
Folyo Baskı Çeşitleri

EMR – DIJITAL | DISPLAY | STAND | REKLAM ÇÖZÜMLERİ

Dijital Markanıza İYİ Gelir:Dijital Reklamın Markaya Etkisi Araştırması

 1. Reklamın mecralarda hatırlanması

  İyi bir reklam kampanyası ilk olarak reklamverenden iyi bir brief almakla başlıyor. Kreatif departmanın ve kampanyayı yürütecek Firma adamlarının kafalarında herhangi bir soru işareti kalmaması şart oluyor. Ve devamı kreatifcilerin eline kalıyor…

 2. Reklamın davranışa etkisi

  İşletmelerin kuruluş amacı kar elde etmektir. İşletmeler kar elde edebilmek için mal ve hizmetlerini toplumda tanıtmalıdırlar. Bu tanıtımda da tutundurma karmasının elemanlarından özellikle de reklamdan yararlanırlar. Reklam başarıya ulaşabilmek için tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarına kulak vermelidir. Bunun için de reklamın amaçlarının çerçevesi gerek ajanslar gerekse reklamverenler tarafından iyi bir biçimde çizilmelidir. Reklamın amaçları çok ve değişik olabilmektedir. Bunlar; satışları düşük olduğu dönemlerde alışverişi arttırmak, sezon sonunda eski ürünlerin elden çıkarılması, mağazanın politikalarının açıklanması, toplumda mağazaya yeni
  gelenlerin etkilenmesi, mağaza imajını ya da ismini güçlendirmek, ulusal düzeyde reklamı yapılmış markalarla mağazayı tanıtmak, yeni müşteri kazanmak ve müşterilerin zihninde bir mağaza imajı oluşturmaktır.

 3. Mecranın marka beğenisine katkısı

  Açıkhava, diğer mecralara göre daha az araştırılıyor ve reklamverenler tarafından yaptırılan reklam izleme araştırmalarına daha sınırlı kapsamda dahil ediliyor. EMR REKLAM, sektördeki bu açığı kapamak, mecranın marka ve kampanyalara olan etkisini ortaya koymak, ajans ve reklamverenleri bilgilendirmek amacıyla bir açıkhava etki araştırması yapılmıştır.

 4. Mecranın marka etkileşimi

  Bir markanın aylık ortalama 15 içerik paylaştığını düşünelim. Bu 15 içerik özenle seçilmiş, markayı anlatmaya muktedir içeriklerdir. Aynı içerikleri çalışanlarımızın da görmesini, okumasını sağlamamız gerekiyor. Hem içerisinde bulunduğu organizasyonu daha iyi anlaması hem de sahiplenmesi için iletişimde kalmak gerekiyor. Bunu bir gereklilik olarak görebiliriz. işte burada karşınızda mecranın marka etkileşimi çıkıyor.

 5. Mecranın marka imajına etkisi

  Marka ile ilgili tüketicide oluşan çağrışımlar bütünü olarak tanımlanan marka imajı, markalara pazarlarında rekabet avantajı kazandıran bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugün herhangi bir perakende mağazasına girdiğimizde raflarda gördüğümüz ürünlerin fonksiyonel açıdan, fiziksel açıdan ve kalite açısından birbirleriyle neredeyse birebir benzer olduklarını görmekteyiz. Birbirine benzeyen bu markaları farklılaştıran tüketicinin onlarla ilgili algısı yani oluşan imajıdır.

EN SON ÇALIŞMALARIMIZ

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-108432929-1');