• REFERANSLARIMIZ . .
 • IŞIKLI - IŞIKSIZ TABELA
 • COLIN'S MERKEZ BINA IŞIKLI TABELA EMR REKLAM TARAFINDAN YAPILDI.

Gergi tavan

Gergi tavan, iki temel bileşenden oluşan bir asma tavan sistemidir – bir palet ve hafif bir kumaş zarı, gerilir ve rayın içine girer. Tavanlara ek olarak, sistem duvar kaplamaları, ışık difüzörleri, yüzer paneller, sergiler ve yaratıcı şekiller için kullanılabilir.

Gergi
Gergi tavan fiyatları
Kumaş kasa
Kumaş kasa
Gergi tavan modelleri
Gergi tavan modelleri
Gergi tavan fiyatı
Gergi tavan fiyatı
Gergi tavan
Gergi tavan

Gergi Tavanlar, her türlü ışık fikstürünün, ızgaraların ve sabitleme noktalarının tescilli bir arka plan desteğinin kullanılmasıyla birleştirilmesini sağlar.
Hafif tabakalar, tek parça halinde tipik olarak 50 metrekareye kadar herhangi bir şekil ve boyut oluşturmak için rulo malzemeden yapılmıştır.
Tipik olarak Alüminyum veya PVC Yarı-Gizli yol, çoğu mimar ve tasarımcı için tercih edilen bir seçimdir, bu da eğrilerin, kubbelerin, tonozların ve diğer birçok şeklin kolaylıkla oluşturulmasını sağlar.
EMR Gergi tavan, yaşamınızın modern tasarım ve iç dekorasyon şeklidir. EMR Gergi tavan, aynı anda birkaç farklı amaca sahip olan asma tavanın bir şeklidir – üstte bulunan boruların ve diğer yalıtımların yüksek veya örtülü olan alanlarını azaltabilir. Ayrıca tamamen farklı ve şaşırtıcı bir duygu yaratmak için dekoratif nedenlerle kullanılır. Kusursuz pürüzsüz ve her türlü deformasyona karşı dirençli olan, bir camın tavandaki görsel etkisini (görsel katmanı kullanırken) görsel olarak herhangi bir alanı genişletir. Gergi tavan sistemleri kullanarak, saniyeler içinde, istediğiniz herhangi bir alanı dönüştürebilir ve kullanım rahatlığını artırabilirsiniz. Bunun nedeni, müşterinin veya tasarımcının vizyonunun ihtiyaçlarını karşılayan kolay bir şekil oluşumudır.

Gergi tavan modelleri

Her EMR Reklam Gergi tavan kendine özgü bir şekle sahip olabilir: düz, oval, kemerli, dairesel, uzamsal, kırık veya çok katmanlı, Gergi tavan modelleri için lütfen iletişime geçiniz.

Tamamen takılmış bir EMR katmanı çok hafiftir ve 200 g / metrekare’den daha az ağırlığa sahip olduğu için mevcut tavanı zorlamamaktadır. Gerekli tüm aydınlatma ve havalandırma sistemlerini kurmak son derece kolaydır. Tüm gerekli aparatlar için , bu sistemleri destekleyecek ayrı askılar gerekir. Bir avize veya panjuru bulmak herhangi bir ek destek ile yapılabilir.

Gergi tavan sistemleri

EMR Gergi tavan sistemleri tamamen su geçirmezdir ve EMR katmanının üzerinde nem yoğuşması riskini ortadan kaldırmanın yanı sıra su basması gibi olaylarda da büyük bir koruma sağlar. EMR gergi tavanları da buhara karşı dayanıklıdır. Önemli olan, herhangi bir EMR gerdirme tavanının, her 5-7 yılda bir (normal olarak kullanıldığında) özel bir Temizlik ürünü kullanılarak temizlenmesidir.

Gergi tavanları, özellikle mutlak berraklık ve sterilliliğin olduğu yerlerde, her türlü kamusal ve özel alanlarda kullanıyoruz. Tavan yüzeyimiz anti-elekrostatik, su geçirmez, sismik değildir. Bu değerler sayesinde profesyonel bir EMR tavan, gelecekte daha fazla maliyet gerektirmeyen uzun ömürlü bir çözümdür. Her EMR katmanı% 100 geri dönüştürülebilir.

Tüm EMR katmanları en yüksek standartlara ve güvenlik sertifikalarına uygun olarak Uygunluk Belgesi ile kanıtlanmıştır, Gergi tavan fiyati m2 ve kullanılan malzeme ve baskı şekline göre değişmektedir, en uygun fiyat için lütfen iletişime geçiniz.

 

EMR – DIJITAL | DISPLAY | STAND | REKLAM ÇÖZÜMLERİ

Dijital Markanıza İYİ Gelir:Dijital Reklamın Markaya Etkisi Araştırması

 1. Reklamın mecralarda hatırlanması

  İyi bir reklam kampanyası ilk olarak reklamverenden iyi bir brief almakla başlıyor. Kreatif departmanın ve kampanyayı yürütecek Firma adamlarının kafalarında herhangi bir soru işareti kalmaması şart oluyor. Ve devamı kreatifcilerin eline kalıyor…

 2. Reklamın davranışa etkisi

  İşletmelerin kuruluş amacı kar elde etmektir. İşletmeler kar elde edebilmek için mal ve hizmetlerini toplumda tanıtmalıdırlar. Bu tanıtımda da tutundurma karmasının elemanlarından özellikle de reklamdan yararlanırlar. Reklam başarıya ulaşabilmek için tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarına kulak vermelidir. Bunun için de reklamın amaçlarının çerçevesi gerek ajanslar gerekse reklamverenler tarafından iyi bir biçimde çizilmelidir. Reklamın amaçları çok ve değişik olabilmektedir. Bunlar; satışları düşük olduğu dönemlerde alışverişi arttırmak, sezon sonunda eski ürünlerin elden çıkarılması, mağazanın politikalarının açıklanması, toplumda mağazaya yeni
  gelenlerin etkilenmesi, mağaza imajını ya da ismini güçlendirmek, ulusal düzeyde reklamı yapılmış markalarla mağazayı tanıtmak, yeni müşteri kazanmak ve müşterilerin zihninde bir mağaza imajı oluşturmaktır.

 3. Mecranın marka beğenisine katkısı

  Açıkhava, diğer mecralara göre daha az araştırılıyor ve reklamverenler tarafından yaptırılan reklam izleme araştırmalarına daha sınırlı kapsamda dahil ediliyor. EMR REKLAM, sektördeki bu açığı kapamak, mecranın marka ve kampanyalara olan etkisini ortaya koymak, ajans ve reklamverenleri bilgilendirmek amacıyla bir açıkhava etki araştırması yapılmıştır.

 4. Mecranın marka etkileşimi

  Bir markanın aylık ortalama 15 içerik paylaştığını düşünelim. Bu 15 içerik özenle seçilmiş, markayı anlatmaya muktedir içeriklerdir. Aynı içerikleri çalışanlarımızın da görmesini, okumasını sağlamamız gerekiyor. Hem içerisinde bulunduğu organizasyonu daha iyi anlaması hem de sahiplenmesi için iletişimde kalmak gerekiyor. Bunu bir gereklilik olarak görebiliriz. işte burada karşınızda mecranın marka etkileşimi çıkıyor.

 5. Mecranın marka imajına etkisi

  Marka ile ilgili tüketicide oluşan çağrışımlar bütünü olarak tanımlanan marka imajı, markalara pazarlarında rekabet avantajı kazandıran bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugün herhangi bir perakende mağazasına girdiğimizde raflarda gördüğümüz ürünlerin fonksiyonel açıdan, fiziksel açıdan ve kalite açısından birbirleriyle neredeyse birebir benzer olduklarını görmekteyiz. Birbirine benzeyen bu markaları farklılaştıran tüketicinin onlarla ilgili algısı yani oluşan imajıdır.

EN SON ÇALIŞMALARIMIZ

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-108432929-1');