• REFERANSLARIMIZ . .
  • IŞIKLI - IŞIKSIZ TABELA
  • COLIN'S MERKEZ BINA IŞIKLI TABELA EMR REKLAM TARAFINDAN YAPILDI.

Display Ürünler

Display Ürünler , proje tasarım aşamasından uygulama sonuna kadar; düzgün ve hatasız proje uygulamaları, bakım ve kontrol hizmetleri sunmamız Display Ürünlerimizin ön plana çıkmasını sağlamaktadır.

Display Ürünler
Display Ürünler

Teşhir Standı
Teşhir Standı

İstanbul Teşhir Standı
İstanbul Teşhir Standı

Display ürünler de tasarım farkı

Display ürünler duyuru ve tanıtım amaçlı kullanılabilen reklam malzemeleridir.  EMR Reklam  Banner, Roll-up, Fuar Standı, Teşhir Standı, Örümcek Stand gibi Display ürünler tasarlayıp üretmektedir.

Bu ürünlerimiz sağlam olması sebebi ile birçok farklı etkinlikte kullanılabilmesi , Rahat taşınabilir olması, fuar, etkinlik, sergi ve satış noktası gibi her mekana uygun olması gibi özellikleri ile dikkat çekmektedir.

İşinizi En İyi Şekilde Görüntüleme

Ürünleri yada şirketini en iyi şekilde tanıtmak için Teşhir ürünlerini tercih ediyor. EMRREKLAM Bir broşür tutucusundan Roll-Up a kadar, herhangi bir ürün veya basılı materyal için pazarlama ve tanıtım araçlarına sahiptir.

İster perakende satış ortamı, ister bir kongre sergisi isterse en sevdiğiniz festival veya fuar için bir stant olsun, EMRREKLAM tüm doğru nedenlerle dikkat çeken sunum çözümleri sunar.

Teşhir standları ( display ürünler ) çok dayanıklı olan ve herhangi bir üretim hatası / onarımı veya yenisiyle değiştirilmesi için tam bir garanti ile geri veya öne kıvrılmadan stand üzerinde düz oturacak şekilde fotoğraf tarzı ekran kaplaması olan üst düzey sistemlerdir.

Bu sistemler, aynı zamanda, kampanyalarınızın değiştiği zaman ve ekran kaplamasının kolayca değiştirilebilmesini sağlar.

  • Pazarlama Teşhir Ürünleri: Müşterilerle iletişim ve potansiyel müşterileri çekmek için reklam, herhangi bir ticari iş planının kilit unsurlarıdır. EMRREKLAM , herhangi bir ortamda şirket veya marka bilinirliğini arttırmaya yardımcı olan çok çeşitli fikstürler ve aksesuarlar sunar. Stok ve özel grafik ve afişler, broşür tutucular, afiş çerçeveleri ve askılar, dijital tabela standları ve bağlantıları, sitemizde örnekleri verilen birçok reklam tanıtım aksesuarının sadece bir örneğidir.
  • Fuar Sergisi teşhir ürünleri: Tüm endüstrilerdeki işletmeler saha dışındaki promosyon ve satış fuarlarına, kongre ve etkinliklere katılır. Özelleştirilmiş fuar standı aksesuarları ve demirbaşlar, trafik alanlarındaki müşterilerin çekiciliğini arttırmanın harika bir yoludur. EMRREKLAM geniş seçenekleri ile hepsi bir arada sergiler, iç ve dış mekan bayrakları, dijital ve elektronik tabelalar, katlanır masalar ve taşınabilir tezgahlar bulunur. Odak noktamız kalite, uygun fiyat, dayanıklılık ve taşınabilirlik tir ve birçok özelleştirilmiş ürün mümkün olan en hızlı geri dönüş ve nakliye süreleri için kendi bünyesinde üretilmektedir.

Ürün teşhislerimiz ve fuarlarımızda sergilenen çözümlere ek olarak, EMRRAKLAM dergi rafları, doküman düzenleme sistemleri, tabela çözümleri ve ofis ve profesyonel alanlar için diğer önemli ögeleri sunmaktadır.

Kurumsal lobilerden doktorların bekleme odalarına, müşterilerinizin ihtiyaç duyduklarını bulmalarına yardımcı olacak doğru unsurları bulun.

Şirketinizin ürün ve hizmetleri için EMRREKLAM ürünleri seçtiğinizde, işinizi en iyi şekilde sergiliyorsunuz.
Daha fazla bilgi için