Araç Giydirme ve Kaplama
Temmuz 10, 2020
Promosyon Ürünler
Temmuz 10, 2020

Display Ürünler

Yönlendirmeler

Mağaza ve showroom girişlerinde, toplantı odalarında, fuar alanlarında, ürün stantlarında, marketlerde, seminerlerde ve alışveriş merkezlerinde kullanılan yönlendirmler vazgeçilmez bir görsel reklam unsurudur.

X Banner

Mağaza ve showroom girişlerinde, toplantı odalarında, fuar alanlarında, ürün stantlarında, marketlerde, seminerlerde ve alışveriş merkezlerinde kullanılan roll-up ürünler, vazgeçilmez bir görsel reklam unsurudur.

Ürün Tanıtım Standı

Profili normal showboard dan daha dardır. 26 mm derinliğinde, 30 mm enindedir..

Her üründe bir adet anahtar yer alır. Posteri asmak için şeffaf plastik mandallar ürün içerisindedir. Kullanmadan önce koruyucu filmi çıkarınız.

Showboard

Profili normal showboard dan daha dardır. 26 mm derinliğinde, 30 mm enindedir..

Her üründe bir adet anahtar yer alır. Posteri asmak için şeffaf plastik mandallar ürün içerisindedir. Kullanmadan önce koruyucu filmi çıkarınız.

Roll Up

Rollup Banner içmekanda en etklili ve farklı yerlere taşınabilmesi açısından en kolay reklam aracıdır.

Quick Banner

Kolay taşınabilir, sağlam ve portatif yapıdadır. Görseli üstte ve altta bulunan profiller sıkıştırarak gergin tutar istenildiği zaman yeni görseller takılabilir. Katlanabilen profillleri ve taşıma çantası sayesinde rahat bir şekilde sevk edilir. Kurulum için herhangi bir el aletine gerek yoktur geçme sistemi ile bir kaç dakika içinde kurulur.

Örümcek Stand

Örümcek stand Alüminyum profillerden üretilmiş modüler kurulumu kolay ve taşınabilir görsel açıdan zengin stand çözümüdür. İsmini açıldığında örümcek ağına benzeyen profillerinden almıştır.

Dilek, Şikayet Pleksi Kutuları

Dilek kutuları, şikayet kutuları, öneri kutuları, ramak kala kutusu gibi pleksi malzemeden yapılan bu kutular işçi ve işçi temsilcilerinin önerilerini almaya yarar.

Ayaklı Poster Panoları

Kanallı yuvarlak profilden ayak üzerinde; poster sergilemek üzere bir çerçeve ve altında broşürlükten oluşmaktadır.Tek taraflı ve çift taraflı olarak üretim yapılabilmektedir.

Alüminyum Çerçeveler

Aluminyum çerçeve, açılıp-kapanabilen kenar sistemi ile posterlerinizin kolayca takıp çıkarabileceğiniz, duvara kolayca monte edilebilen ve sağlam alunimyum mekanizması sayesinde yıllarca kullanabileceğiniz şık ve dikkat çekici bir çerçevedir. Ev, okul, restoran, cafe, fuar alanları, ofisler, mağazalar yada farklı sergileme alınlarında kullanılır.

Roll Up Banner

Açılıp Kapanabilen banner standları, Roll up banner standları olarak da adlandırılır, ne kadar hızlı ve kolay bir şekilde kurulabildikleri ve alınıp alınabileceğinden dolayı ticari fuarlar için en popüler banner standlarıdır.