• REFERANSLARIMIZ . .
 • IŞIKLI - IŞIKSIZ TABELA
 • COLIN'S MERKEZ BINA IŞIKLI TABELA EMR REKLAM TARAFINDAN YAPILDI.

Fuar standı

Fuar standı sizin Fuardaki işyerinizdir, .. Fuar standınıza katılıp Ürünlerinizi doğru bir şekilde sergilemişseniz, şirketinizin prestijini ve ürünleri doğru şekilde gösterebilmişseniz , şirketinizi ifade edebilmişsiniz demektir , kısaca, Fuarın amacı hizmet açısından çok önemlidir. Firmanızı ilk kez görmek için gelen Ziyaretçi nezlinde şirketiniz ilk izlenimleridir.

Fuar standı
Fuar standı
Fuar standı
Fuar Standı
Fuar stand fiyatları
Fuar stand fiyatları
Fuar Standi
Fuar Standi
Fuar stand tasarımı
PFuar stand tasarımı

Fuar Standı tipini belirlemek

Katılmak istediğiniz fuar türüne göre, kiralıyacagınız yere göre Fuar Standı tipini belirlemelisiniz
Fuar Standlarınıza karar vermeden önce, stand modelleri, çeşitleri ve türleri hakkında bilgi edinin. Ön araştırmalarınızın farklı fiyatlara ulaşabileceğini bilmelisiniz. Fiyat değerlerini sağlamak için gerekli fiyat ve maliyet araçları ile ödeme yapmak mümkündür.
Sergi standlarını farklı şekillerde tasarlamak mümkündür. Standlar: fuar organizatörü veya sözleşmeli kurumlar tarafından sergilenmeye hazır olan tek tip malzemelerle donatılmıştır. Modüler standlar; Modüler standlar, alüminyum oktan malzemesi ve Truss sistemi. Bu standlar modüler sistemle kurulabilen ve renk ve uzay çatı tasarımları ile inşa edilebilen sergi standlarıdır. Bu çözümün dezavantajı birbirine benzer.

Özel Standlar: Özel stantlarda şirket için özel olarak üretilmiştir ve sektör imajında ve marka değerinde çok güçlüdür. Özel dikiş malzemesi, profil demir konstrüksiyon, profil ve çok amaçlı ve dekorasyon malzemeleri bir araya getirmek. Tüm sektörel sergilerin gerekliliğini garanti altına almak için özel stantlar modüler stantlardan çok daha prestijli ve çarpıcıdır. Standlar şirketin vitrinleri. Fuar bilgileri, ilk görüşte şirket ile ilgilidir , fuayenizde standınız ile kurulur. Tasarımın seçimi konusunda çok dikkatliyiz . Özel bir stand kurmanın avantajı ile özel tasarım ve uygulama rakiplerimizle farklılaştırılmalı ve kullanılmalıdır.

Fuar Standı katılımcının sergi deposudur

Fuar organizasyon hizmetleri konusunda şimdiden zirveye çıkmış olan EMR Reklam , müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yüksek bir hızla ilerlemektedir. Çalışmaya başladığımız günden bu yana aldığımız yorumların ve şirketimizi kurduğumuz günden bu yana müşterilerimizin desteklerini hissediyoruz.

EMR – DIJITAL | DISPLAY | STAND | REKLAM ÇÖZÜMLERİ

Dijital Markanıza İYİ Gelir:Dijital Reklamın Markaya Etkisi Araştırması

 1. Reklamın mecralarda hatırlanması

  İyi bir reklam kampanyası ilk olarak reklamverenden iyi bir brief almakla başlıyor. Kreatif departmanın ve kampanyayı yürütecek Firma adamlarının kafalarında herhangi bir soru işareti kalmaması şart oluyor. Ve devamı kreatifcilerin eline kalıyor…

 2. Reklamın davranışa etkisi

  İşletmelerin kuruluş amacı kar elde etmektir. İşletmeler kar elde edebilmek için mal ve hizmetlerini toplumda tanıtmalıdırlar. Bu tanıtımda da tutundurma karmasının elemanlarından özellikle de reklamdan yararlanırlar. Reklam başarıya ulaşabilmek için tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarına kulak vermelidir. Bunun için de reklamın amaçlarının çerçevesi gerek ajanslar gerekse reklamverenler tarafından iyi bir biçimde çizilmelidir. Reklamın amaçları çok ve değişik olabilmektedir. Bunlar; satışları düşük olduğu dönemlerde alışverişi arttırmak, sezon sonunda eski ürünlerin elden çıkarılması, mağazanın politikalarının açıklanması, toplumda mağazaya yeni
  gelenlerin etkilenmesi, mağaza imajını ya da ismini güçlendirmek, ulusal düzeyde reklamı yapılmış markalarla mağazayı tanıtmak, yeni müşteri kazanmak ve müşterilerin zihninde bir mağaza imajı oluşturmaktır.

 3. Mecranın marka beğenisine katkısı

  Açıkhava, diğer mecralara göre daha az araştırılıyor ve reklamverenler tarafından yaptırılan reklam izleme araştırmalarına daha sınırlı kapsamda dahil ediliyor. EMR REKLAM, sektördeki bu açığı kapamak, mecranın marka ve kampanyalara olan etkisini ortaya koymak, ajans ve reklamverenleri bilgilendirmek amacıyla bir açıkhava etki araştırması yapılmıştır.

 4. Mecranın marka etkileşimi

  Bir markanın aylık ortalama 15 içerik paylaştığını düşünelim. Bu 15 içerik özenle seçilmiş, markayı anlatmaya muktedir içeriklerdir. Aynı içerikleri çalışanlarımızın da görmesini, okumasını sağlamamız gerekiyor. Hem içerisinde bulunduğu organizasyonu daha iyi anlaması hem de sahiplenmesi için iletişimde kalmak gerekiyor. Bunu bir gereklilik olarak görebiliriz. işte burada karşınızda mecranın marka etkileşimi çıkıyor.

 5. Mecranın marka imajına etkisi

  Marka ile ilgili tüketicide oluşan çağrışımlar bütünü olarak tanımlanan marka imajı, markalara pazarlarında rekabet avantajı kazandıran bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugün herhangi bir perakende mağazasına girdiğimizde raflarda gördüğümüz ürünlerin fonksiyonel açıdan, fiziksel açıdan ve kalite açısından birbirleriyle neredeyse birebir benzer olduklarını görmekteyiz. Birbirine benzeyen bu markaları farklılaştıran tüketicinin onlarla ilgili algısı yani oluşan imajıdır.

EN SON ÇALIŞMALARIMIZ

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-108432929-1');