• REFERANSLARIMIZ . .
 • IŞIKLI - IŞIKSIZ TABELA
 • COLIN'S MERKEZ BINA IŞIKLI TABELA EMR REKLAM TARAFINDAN YAPILDI.

Örümcek standı

Örümcek standı Alüminyum profillerden imal edilen modüler kurulumu olan , kolay ve taşınabilir bir görsel çözümdür. İsmi stand açıldığında taşıyıcı profillerin örümcek ağına benzemesinden gelir . Fuarlarda, seminerlerde, sunumlarda, lansmanlarda, alışveriş merkezlerinde, satış noktalarında ve mağazalarda kullanılan büyük görsel alanlarla fuarlarda etkin bir stand çözümüdür.

Örümcek Stand yapımı
Örümcek Stand yapımı
Örümcek stand fiyatı
Örümcek stand fiyatı
Örümcek stand fiyatları
Örümcek stand fiyatları
Örümcek Stand
Örümcek stand
Örümcek Standı
Örümcek standı

Örümcek stand Hızlı ve kolay bir çözüm sağlar. Yerli üretim sürekli yedek parça garantisi vermektedir. Baskılar, fotoğraf yazıcılarında en iyi kalitede üretilir ve baskıların yansımasını ve yansımasını engelleyen mat bir kaplama vardır, Örümcek stand fiyatları ve örümcek stand ölçüleri için lütfen iletişime geçiniz, Örümcek stand fiyatı panel adeti ve m2 sine göre değişmektedir.
Örümcek standlar fuarlardan , lobilere kadar geniş bir alana sahiptir , kurulumu kolay sökülmesi pratiktir.

Örümcek standı Paket İçeriği

Alüminyum Muhafaza
Örümcek Stand Hard Case
Örümcek Stand Kurulum Şeması
Örümcek Stand PVC Paneller
Mıknatıs Şeritleri

Örümcek standı tasarım terazi

3×3 Genişlik için Örümcek Standı: 334cm Uzunluk: 226cm görsel olarak hazırlanır.
– Paneller 65cm-68cm-68cm-68cm-65cm yükseklik 226cm
– 3 Panel 68cm genişlik Kestirme
– 2 Yan Panel 65 cm genişlik Kestirme
– Tasarım yüksekliği 226 cm ve 226 cm olmalıdır.
– Örümcek Stand Tasarımını hazırlarken, Görsel Tasarımlarınızı Sağ ve Sol Kafalarda hesaplayın – 40cm Spin Rate.

Örümcek stand Hakkında

Örümcek standları, Türkiyede ki fuarlarda, özellikle taşınabilirliğinden ve kullanım kolaylığından dolayı büyük beğeni topladı ve harika yorumlar aldı. Bir fuar standı veya mağaza perakende ekranı için çabuk kurulabilen arka duvar oluşturmanın daha kolay bir yolu yoktur.

Örümcek Stand ne kadar büyük?

Çeşitli boyutlarda gelirler ve belki de 3 x 3 ve 3 x 4 gibi kafa karıştırıcı olarak adlandırılırlar. Bu, boyutu oluşturan herhangi bir referans yerine çerçeveyi oluşturan karelerin sayısını ifade eder. .

Bir Örümcek sergi standı koymak ne kadar sürer?

Önceden belirtildiği gibi, çerçeve sadece açılır oldugundan açılması saniye sürer, ancak her bir paneli ayarlamak için birkaç dakika harcamış olursunuz, böylece kesintisiz bir grafik elde edersiniz. Grafiklerin asılması basit bir işlemdir, çünkü her stand monte edilir ve gönderilmeden önce mükemmel bir grafik hizalama için kontrol edilir.
Ayrıca, her bir grafiğin arkasına yazdırılmış rakamlara karşılık gelen panel numaraları ile işaretlenmiş oldugundan ,basılı bir görsel sağlanmış olacaksınız.

Kumaş ve grafik Örümcek standı arasındaki fark nedir?

Grafik açılır standlar bizim en popüler seçeneğimizdir ve özel baskılı, sürtünmeye dayanıklı laminat grafik panellerden oluşmaktadır. Bu, çerçevenin üzerine yerleştirilen kancaları ve paneli yerinde tutmak için manyetik şeritleri kullanarak çerçeveye kolayca bağlanır. Hızlı, kolay ve basit.
Kumaş Örümcek stand’ları çeşitli renklerde mevcut ıslanmaz dostu kumaşla kaplanmış bir Alüminyum çerçeveye sahiptir. Daha sonra kumaş panellerine medya ekleyebilirsiniz, bu da okullar ve ofisler için ideal seçimdir.

Yazdırılan grafikleri nasıl eklersiniz?

Grafikler 675mm genişliğinde şeritler halinde gelir. Her bir şeridin, grafiğin çerçeveden “asılı” olmasına izin veren yuvaları olan bir başlık vardır. Grafiğin her bir kenarına, grafiği yerinde tutan açılır çerçevedeki manyetik çubuklara bağlanan manyetik şeritler vardır.

Çift taraflı ekran olarak kullanılabilir mi?

Evet, sorun yok. Aynı çerçevedir, ancak birkaç tane daha manyetik çubuk ile arkaya grafik ekleyebilir ve çift taraflı bir sergiye sahip olabilirsiniz. Tüm standlarımız tek veya çift taraflı grafik seçenekleri ile gelir.

Söküp takmak için Araçlar gerekli mi?

Hayır, Örümcek standlarımızı açmak için herhangi bir araca ihtiyacınız yok. çerçeveleri açılır ve tamamen büyüdüğünde güçlü mıknatıslar kullanarak birlikte tıklanır. Kolay sergi.

EMR – DIJITAL | DISPLAY | STAND | REKLAM ÇÖZÜMLERİ

Dijital Markanıza İYİ Gelir:Dijital Reklamın Markaya Etkisi Araştırması

 1. Reklamın mecralarda hatırlanması

  İyi bir reklam kampanyası ilk olarak reklamverenden iyi bir brief almakla başlıyor. Kreatif departmanın ve kampanyayı yürütecek Firma adamlarının kafalarında herhangi bir soru işareti kalmaması şart oluyor. Ve devamı kreatifcilerin eline kalıyor…

 2. Reklamın davranışa etkisi

  İşletmelerin kuruluş amacı kar elde etmektir. İşletmeler kar elde edebilmek için mal ve hizmetlerini toplumda tanıtmalıdırlar. Bu tanıtımda da tutundurma karmasının elemanlarından özellikle de reklamdan yararlanırlar. Reklam başarıya ulaşabilmek için tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarına kulak vermelidir. Bunun için de reklamın amaçlarının çerçevesi gerek ajanslar gerekse reklamverenler tarafından iyi bir biçimde çizilmelidir. Reklamın amaçları çok ve değişik olabilmektedir. Bunlar; satışları düşük olduğu dönemlerde alışverişi arttırmak, sezon sonunda eski ürünlerin elden çıkarılması, mağazanın politikalarının açıklanması, toplumda mağazaya yeni
  gelenlerin etkilenmesi, mağaza imajını ya da ismini güçlendirmek, ulusal düzeyde reklamı yapılmış markalarla mağazayı tanıtmak, yeni müşteri kazanmak ve müşterilerin zihninde bir mağaza imajı oluşturmaktır.

 3. Mecranın marka beğenisine katkısı

  Açıkhava, diğer mecralara göre daha az araştırılıyor ve reklamverenler tarafından yaptırılan reklam izleme araştırmalarına daha sınırlı kapsamda dahil ediliyor. EMR REKLAM, sektördeki bu açığı kapamak, mecranın marka ve kampanyalara olan etkisini ortaya koymak, ajans ve reklamverenleri bilgilendirmek amacıyla bir açıkhava etki araştırması yapılmıştır.

 4. Mecranın marka etkileşimi

  Bir markanın aylık ortalama 15 içerik paylaştığını düşünelim. Bu 15 içerik özenle seçilmiş, markayı anlatmaya muktedir içeriklerdir. Aynı içerikleri çalışanlarımızın da görmesini, okumasını sağlamamız gerekiyor. Hem içerisinde bulunduğu organizasyonu daha iyi anlaması hem de sahiplenmesi için iletişimde kalmak gerekiyor. Bunu bir gereklilik olarak görebiliriz. işte burada karşınızda mecranın marka etkileşimi çıkıyor.

 5. Mecranın marka imajına etkisi

  Marka ile ilgili tüketicide oluşan çağrışımlar bütünü olarak tanımlanan marka imajı, markalara pazarlarında rekabet avantajı kazandıran bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugün herhangi bir perakende mağazasına girdiğimizde raflarda gördüğümüz ürünlerin fonksiyonel açıdan, fiziksel açıdan ve kalite açısından birbirleriyle neredeyse birebir benzer olduklarını görmekteyiz. Birbirine benzeyen bu markaları farklılaştıran tüketicinin onlarla ilgili algısı yani oluşan imajıdır.

EN SON ÇALIŞMALARIMIZ

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-108432929-1');