• REFERANSLARIMIZ . .
 • IŞIKLI - IŞIKSIZ TABELA
 • COLIN'S MERKEZ BINA IŞIKLI TABELA EMR REKLAM TARAFINDAN YAPILDI.

Pleksi stand

Pleksi stand teşhir edilen objeleri taşıma ve seffaf olabilme sebebi ile iç mekanlarda tercih edilirler , esnekligi ve renk seçenekleri , hafifligi ve dayanıklılıgı populer bir display ürün olmalarını saglamaktadır.

Pleksi stand showroom
Pleksi stand showroom
Pleksi stand
Pleksi stand
Pleksiglas stand
Pleksiglas stand
Pleksi stand kozmetik
Pleksi stand kozmetik
Pleksi stand ripar
Pleksi stand ripar

Pleksi stand kullanım yerleri

Pleksi standın kullanıldığı başlıca sektörler olan kozmetik, ilaç, gıda, kuyumculuk, bankacılık gibi alanlara yönelik çalışmalarımız , ve bu standlarda logo ve reklam çalışmaları yaparak ürünlerinizin sunumundaki görünürlügünü arttırıyoruz, Pileksi stand model ve fiyatları siz degerli müşterilerimizin begenisine sunulmuştur , lütfen irtibata geçiniz.

Pleksi Broşürlük

Pleksi Etiketler ve Broşürler Showroom içinde, Vitrin Fiyat Etiketleri ve broşür vb Ürün özelliklerini tanımlamak ve. Kullanılmış.
Pleksiglas stand
Pleksi standı. Fuar, Takı, Eczacılık ve Gözlük standları. İşyerleriniz için çok şık masaüstü veya boyut pleksi tasarımları. Özel stand, ürün teşhir tasarımları. Pleksi stand imalatı taşınabilir ve istenilen ebatta üretilebilir. Pleksiglas standlarımız çeşitli tasarımlarda, renklerde ve şekillerde ortaya çıkar. Tüm ürün yelpazemiz piyasadaki en uygun fiyatlarda mevcuttur. Bu ürünler ayrıca yaygın olarak alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, kütüphanelerde, mağazalarda, showroomlarda ve multiplekslerde kullanılmaktadır.
Vitrin Malzemesi
Pleksi Vitrin Malzemeleri Ayakkabı mağazalarında sergileme amaçlı kullanılır. Ayakkabı Sehpası aynı anda ve modada çok fazla ayakkabı gösterir. Ayakkabı standlarımız ayakkabının şık ve estetik açıdan hoş bir görüntüsünü sunar.
Pleksi Makyaj Mücevher Kutusu
Akrilik Makyaj organizatörü tüm takı ve kozmetik malzemelerinizi bulmanıza yardımcı olur. Makyaj ve takı Malzemelerinizi toplamak ve düzenlemek için kullanılır.
Pleksi Kutular
Pleksi kutular, Işıklı Pleksiglas Kutular, geniş kullanım alanları vardır. Dekorasyon amaçlı olarak koruma ve depolama amaçlı kullanılır.

Tecrübemizle, Türkiyenin’nin önde gelen akrilik stand ve satış noktası ekipman üreticilerinden biriyiz. İster Pleksi vitrinler, veya akrilik vitrinler, vitrinler, pleksiglas paneller, broşürlükler, kartvizitler veya başka bir satış ekipmanı arıyorsanız perakende satışınızı geliştirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz
3D standlarda her zaman kaliteye önem vermekteyiz ve sadece mükemmel kalitede Pleksiglas stand üretmek için değil, aynı zamanda mükemmel müşteri hizmetleri fikrine bağlılıgımız için Türkiyede bir üne sahiptir. Ekipmanlarımızın % 80’inden fazlası, son teknoloji tesisimizde üretilmekte ve müşterilerimize geçmeden önce sıkı kalite kontrolü ile karşı karşıya kalmaktadır. Müşterilerimize devam eden taahhüdümüzün bir parçası olarak, 150 TL’nin üzerindeki tüm siparişlerde ücretsiz teslimat sağlıyoruz.
Hazır pleksi akrilik, PVC, PETG standları, raflar ve ekranların yanı sıra, biraz farklı bir şeye ihtiyacınız varsa tamamen ısmarlama bir çözüm sağlayabiliriz.

EMR – DIJITAL | DISPLAY | STAND | REKLAM ÇÖZÜMLERİ

Dijital Markanıza İYİ Gelir:Dijital Reklamın Markaya Etkisi Araştırması

 1. Reklamın mecralarda hatırlanması

  İyi bir reklam kampanyası ilk olarak reklamverenden iyi bir brief almakla başlıyor. Kreatif departmanın ve kampanyayı yürütecek Firma adamlarının kafalarında herhangi bir soru işareti kalmaması şart oluyor. Ve devamı kreatifcilerin eline kalıyor…

 2. Reklamın davranışa etkisi

  İşletmelerin kuruluş amacı kar elde etmektir. İşletmeler kar elde edebilmek için mal ve hizmetlerini toplumda tanıtmalıdırlar. Bu tanıtımda da tutundurma karmasının elemanlarından özellikle de reklamdan yararlanırlar. Reklam başarıya ulaşabilmek için tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarına kulak vermelidir. Bunun için de reklamın amaçlarının çerçevesi gerek ajanslar gerekse reklamverenler tarafından iyi bir biçimde çizilmelidir. Reklamın amaçları çok ve değişik olabilmektedir. Bunlar; satışları düşük olduğu dönemlerde alışverişi arttırmak, sezon sonunda eski ürünlerin elden çıkarılması, mağazanın politikalarının açıklanması, toplumda mağazaya yeni
  gelenlerin etkilenmesi, mağaza imajını ya da ismini güçlendirmek, ulusal düzeyde reklamı yapılmış markalarla mağazayı tanıtmak, yeni müşteri kazanmak ve müşterilerin zihninde bir mağaza imajı oluşturmaktır.

 3. Mecranın marka beğenisine katkısı

  Açıkhava, diğer mecralara göre daha az araştırılıyor ve reklamverenler tarafından yaptırılan reklam izleme araştırmalarına daha sınırlı kapsamda dahil ediliyor. EMR REKLAM, sektördeki bu açığı kapamak, mecranın marka ve kampanyalara olan etkisini ortaya koymak, ajans ve reklamverenleri bilgilendirmek amacıyla bir açıkhava etki araştırması yapılmıştır.

 4. Mecranın marka etkileşimi

  Bir markanın aylık ortalama 15 içerik paylaştığını düşünelim. Bu 15 içerik özenle seçilmiş, markayı anlatmaya muktedir içeriklerdir. Aynı içerikleri çalışanlarımızın da görmesini, okumasını sağlamamız gerekiyor. Hem içerisinde bulunduğu organizasyonu daha iyi anlaması hem de sahiplenmesi için iletişimde kalmak gerekiyor. Bunu bir gereklilik olarak görebiliriz. işte burada karşınızda mecranın marka etkileşimi çıkıyor.

 5. Mecranın marka imajına etkisi

  Marka ile ilgili tüketicide oluşan çağrışımlar bütünü olarak tanımlanan marka imajı, markalara pazarlarında rekabet avantajı kazandıran bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugün herhangi bir perakende mağazasına girdiğimizde raflarda gördüğümüz ürünlerin fonksiyonel açıdan, fiziksel açıdan ve kalite açısından birbirleriyle neredeyse birebir benzer olduklarını görmekteyiz. Birbirine benzeyen bu markaları farklılaştıran tüketicinin onlarla ilgili algısı yani oluşan imajıdır.

EN SON ÇALIŞMALARIMIZ

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-108432929-1');