• REFERANSLARIMIZ . .
 • IŞIKLI - IŞIKSIZ TABELA
 • COLIN'S MERKEZ BINA IŞIKLI TABELA EMR REKLAM TARAFINDAN YAPILDI.

Roll up

Geri çekilebilir banner standları, Roll up banner standları olarak da adlandırılır, ne kadar hızlı ve kolay bir şekilde kurulabildikleri ve alınıp alınabileceğinden dolayı ticari fuarlar için en popüler banner standlarıdır.

Roll up banner
Roll up banner
Roll up olculeri
RollUp olculeri
Roll up stand
Roll up stand
Roll up fiyat
Roll up fiyat
Roll up
Roll up

Roll up stand kullanımı

İnsanlar genellikle bir gösterinin sonunda yorulur ve koşarlar ve stantların ne kadar kolay alınabileceğini ve paketlenebildiğini tam olarak anlayabilirler.
Ticari fuarlar için diğer seçeneklerle kıyaslandığında, göreceli olarak ucuz olabilir ve çeşitli boyutlarda, stiller, markalar ve kalite düzeylerinde olabilir. Bu, neredeyse her zaman özel ihtiyaçlara uyacak bir model olduğu için onları son derece çok yönlü hale getirir.
Çok farklı ihtiyaçlar olduğu için, kelimenin tam anlamıyla her yerde bulabileceğiniz en büyük seçimdir.

Roll up banner

Taşınabilir olan bu roll up banner lar, iş logonuzu, yeni ürünlerinizi veya büyük açılış mesajını kolaylıkla sergilemek için etkili bir yoldur. Bu standlara, geri çekilebilir ekranlar da denir, herhangi bir fuar standında veya perakende ekran arka planı için mükemmel bir zemin hazırlar. Yuvarlanan grafik, tiyatro üretimi için bir geri düşüş olarak bile kullanılabilir.
standlardaki reklam ekranları, afiş standları 82-1 / 2 “boyunda, katılımcılara oldukça görünür kılıyor. Şirketler bu rulo özel tasarım afişleriyle mesajlarını istedikleri zaman ve her yerde gösterebiliyorlar.

Kurulumu hızlı ve kolaydır. direği direğe bağlayın, grafikleri toplayın ve pankartı direğin üst kısmına asın.Tüm ünite bir kişi tarafından ayarlanabilir.
Teklifere ait bu reklamların satın alınmasıyla birlikte bir taşıma çantası dahildir. kullanıcıların üniteyi herhangi bir yere veya saha dışı etkinliğe taşımasını sağlar. dizayn , Kalite ve dayanıklı Roll Up banner fiyatları için lütfen EMR Reklam ile iletişime geçiniz

amacı basit olduğu için kafaları karıştırmaz. Konsept, içerik, renk ve yaratım, yönlendirme vermek, organizasyon veya ürün hakkında statik bir temelde bilgi vermek gibi yalnızca birkaç amacı vardır .

Aynı ekran her yere kolayca yerleştirilebilir, saklanabilir, taşınabilir ve yeniden kurulabilir. Elektronikler ve hareketli parçalar bulunmadığı için, hiçbir şey hayatını perişan hale getirecek hiçbir şey bozmaz, bozulmaz veya başka şekillerde dağılmaz. Bireysel harcama maliyeti çok düşük olduğundan ve kırılmaya karşı dayanıklı olduğundan, bunlar sayılarla üretilebilir ve gerektiğinde monte edilebilir. – Kurulum hızı: Bir göz açıp kapayıncaya kadar bir roll-up banner stand kurulumu tamamlanacaktır
– Hava şartlarına dayanıklı. Yağmur, , dolu ya da kar yağmış olsun, insanların dikkatini çekebileceği herhangi bir yerde tutulabilirsiniz. Dondurucu karda veya ısıtıcının yanında, her zaman çalışır! Yani, bir sonraki sefer İstanbulda banner standına ihtiyaç duyduğunuzda EMR Reklamı arayabileceğinizi biliyorsunuz.
Tecrübemizle, Türkiyenin’nin önde gelen akrilik stand ve satış noktası ekipman üreticilerinden biriyiz. İster Pleksi vitrinler, veya akrilik vitrinler, vitrinler, pleksiglas paneller, broşürlükler, kartvizitler veya başka bir satış ekipmanı arıyorsanız perakende satışınızı geliştirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz
3D standlarda her zaman kaliteye önem vermekteyiz ve sadece mükemmel kalitede Pleksiglas stand üretmek için değil, aynı zamanda mükemmel müşteri hizmetleri fikrine bağlılıgımız için Türkiyede bir üne sahiptir. Ekipmanlarımızın % 80’inden fazlası, son teknoloji tesisimizde üretilmekte ve müşterilerimize geçmeden önce sıkı kalite kontrolü ile karşı karşıya kalmaktadır. Müşterilerimize devam eden taahhüdümüzün bir parçası olarak, 150 TL’nin üzerindeki tüm siparişlerde ücretsiz teslimat sağlıyoruz.
Hazır pleksi akrilik, PVC, PETG standları, raflar ve ekranların yanı sıra, biraz farklı bir şeye ihtiyacınız varsa tamamen ısmarlama bir çözüm sağlayabiliriz.

EMR – DIJITAL | DISPLAY | STAND | REKLAM ÇÖZÜMLERİ

Dijital Markanıza İYİ Gelir:Dijital Reklamın Markaya Etkisi Araştırması

 1. Reklamın mecralarda hatırlanması

  İyi bir reklam kampanyası ilk olarak reklamverenden iyi bir brief almakla başlıyor. Kreatif departmanın ve kampanyayı yürütecek Firma adamlarının kafalarında herhangi bir soru işareti kalmaması şart oluyor. Ve devamı kreatifcilerin eline kalıyor…

 2. Reklamın davranışa etkisi

  İşletmelerin kuruluş amacı kar elde etmektir. İşletmeler kar elde edebilmek için mal ve hizmetlerini toplumda tanıtmalıdırlar. Bu tanıtımda da tutundurma karmasının elemanlarından özellikle de reklamdan yararlanırlar. Reklam başarıya ulaşabilmek için tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarına kulak vermelidir. Bunun için de reklamın amaçlarının çerçevesi gerek ajanslar gerekse reklamverenler tarafından iyi bir biçimde çizilmelidir. Reklamın amaçları çok ve değişik olabilmektedir. Bunlar; satışları düşük olduğu dönemlerde alışverişi arttırmak, sezon sonunda eski ürünlerin elden çıkarılması, mağazanın politikalarının açıklanması, toplumda mağazaya yeni
  gelenlerin etkilenmesi, mağaza imajını ya da ismini güçlendirmek, ulusal düzeyde reklamı yapılmış markalarla mağazayı tanıtmak, yeni müşteri kazanmak ve müşterilerin zihninde bir mağaza imajı oluşturmaktır.

 3. Mecranın marka beğenisine katkısı

  Açıkhava, diğer mecralara göre daha az araştırılıyor ve reklamverenler tarafından yaptırılan reklam izleme araştırmalarına daha sınırlı kapsamda dahil ediliyor. EMR REKLAM, sektördeki bu açığı kapamak, mecranın marka ve kampanyalara olan etkisini ortaya koymak, ajans ve reklamverenleri bilgilendirmek amacıyla bir açıkhava etki araştırması yapılmıştır.

 4. Mecranın marka etkileşimi

  Bir markanın aylık ortalama 15 içerik paylaştığını düşünelim. Bu 15 içerik özenle seçilmiş, markayı anlatmaya muktedir içeriklerdir. Aynı içerikleri çalışanlarımızın da görmesini, okumasını sağlamamız gerekiyor. Hem içerisinde bulunduğu organizasyonu daha iyi anlaması hem de sahiplenmesi için iletişimde kalmak gerekiyor. Bunu bir gereklilik olarak görebiliriz. işte burada karşınızda mecranın marka etkileşimi çıkıyor.

 5. Mecranın marka imajına etkisi

  Marka ile ilgili tüketicide oluşan çağrışımlar bütünü olarak tanımlanan marka imajı, markalara pazarlarında rekabet avantajı kazandıran bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugün herhangi bir perakende mağazasına girdiğimizde raflarda gördüğümüz ürünlerin fonksiyonel açıdan, fiziksel açıdan ve kalite açısından birbirleriyle neredeyse birebir benzer olduklarını görmekteyiz. Birbirine benzeyen bu markaları farklılaştıran tüketicinin onlarla ilgili algısı yani oluşan imajıdır.

EN SON ÇALIŞMALARIMIZ

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-108432929-1');