• REFERANSLARIMIZ . .
 • IŞIKLI - IŞIKSIZ TABELA
 • COLIN'S MERKEZ BINA IŞIKLI TABELA EMR REKLAM TARAFINDAN YAPILDI.

Teşhir standı

Ürünlerinizi en şık şekilde teşhir etmenize olanak sağlayacak , olan Teşhir standı çeşitleri ile sizlerleyiz

Display stand
Display stand
Urun Teshir standı
Urun Teshir standı
Teşhir standı fiyatı
Teşhir standı fiyatı
Teşhir standı
Teşhir standı
Teşhir standı
Teşhir standı

Teşhir Standları – Akrilik, Fuar, Karton, Metal ve Daha Fazlası

Teşhir standları , ticari armatürler yıllarca güvenilir kullanım sağlamak için lobi veya perakende alanınızı sağlam, metal veya akrilik tasarımlarla zenginleştirmektedir. Tabelalar, poster ekranları veya edebiyat stantları da dahil olmak üzere, ekran standları, kaide, döner veya dikey stillerdeki çeşitli boyut ve yüksekliklerde gelir. Kapalı veya açık, serbest duran standlar, kuruluşunuza satış trafiği çekmek için akıllıca bir iş yatırımıdır. Ucuz, portatif ve çok yönlü, zemin vitrinleri, perakende reklam araç kitinizde bugün en uygun maliyetli ve verimli promosyon araçları arasındadır.

Dış mekanda Teşhir standı

Dış mekan afiş ekranlarımızla bunu yapmanın daha iyi bir yolu Bu açık ekran standları, sürüş yapan veya yürürken geçen potansiyel müşterileri için dışarıda en iyi şekilde yayınlanır. Poster tutucular gibi ekran standları, uzaklaşan edebiyat için broşür ve broşür ceplerine sahiptir. Bu, şirketinizi profesyonel bakış açısıyla tanıtmak için sadece bir öğe olabilir. Perakende satış standları, menüleri veya lobi dizinlerini stiliyle sergilemek için mükemmeldir. Bu ekran stantları giriş denge ve yapısını getiriyor. Ahşap zemin standı broşür standları ve edebiyat rafları ofisinizi veya bekleme salonunuzu düzenler. Döner magazin ekran standları perakende alanını korur çünkü müşteriler bir noktada dururken malları görüntüler.

Teşhir standı perakende satış mağazaları için de harikadır, çünkü bilgileri ve malları dakikalar içinde değiştirmenize izin verir. Herhangi bir kombinasyon aksesuarını veya başlıklarını hemen hemen tüm kioskları kapatarak sipariş verdiğiniz zaman, özel bir sergiye geçiş yapın.

İşletmemizin veya evinizin görünümünü ekranlarımızla hemen iyileştirmeye başlayın. Aksi halde fark edilmeyen yerlerde ilgi yaratın. EMR Reklam Teşhir standları üreticisidir . Stoka hazır binlerce ürünümüz var ve her gün sürekli yeni ürünler ekliyoruz. Perakende mağazalar, işyerleri, ticari fuarlar ve diğer etkinlikler için tüm popüler Teşhir standlarımızla sizlerleyiz . Siparişler sitemizden veya telefon üzerinden verilebilir – temsilcilerimiz siparişinizi bekliyor.

EMR – DIJITAL | DISPLAY | STAND | REKLAM ÇÖZÜMLERİ

Dijital Markanıza İYİ Gelir:Dijital Reklamın Markaya Etkisi Araştırması

 1. Reklamın mecralarda hatırlanması

  İyi bir reklam kampanyası ilk olarak reklamverenden iyi bir brief almakla başlıyor. Kreatif departmanın ve kampanyayı yürütecek Firma adamlarının kafalarında herhangi bir soru işareti kalmaması şart oluyor. Ve devamı kreatifcilerin eline kalıyor…

 2. Reklamın davranışa etkisi

  İşletmelerin kuruluş amacı kar elde etmektir. İşletmeler kar elde edebilmek için mal ve hizmetlerini toplumda tanıtmalıdırlar. Bu tanıtımda da tutundurma karmasının elemanlarından özellikle de reklamdan yararlanırlar. Reklam başarıya ulaşabilmek için tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarına kulak vermelidir. Bunun için de reklamın amaçlarının çerçevesi gerek ajanslar gerekse reklamverenler tarafından iyi bir biçimde çizilmelidir. Reklamın amaçları çok ve değişik olabilmektedir. Bunlar; satışları düşük olduğu dönemlerde alışverişi arttırmak, sezon sonunda eski ürünlerin elden çıkarılması, mağazanın politikalarının açıklanması, toplumda mağazaya yeni
  gelenlerin etkilenmesi, mağaza imajını ya da ismini güçlendirmek, ulusal düzeyde reklamı yapılmış markalarla mağazayı tanıtmak, yeni müşteri kazanmak ve müşterilerin zihninde bir mağaza imajı oluşturmaktır.

 3. Mecranın marka beğenisine katkısı

  Açıkhava, diğer mecralara göre daha az araştırılıyor ve reklamverenler tarafından yaptırılan reklam izleme araştırmalarına daha sınırlı kapsamda dahil ediliyor. EMR REKLAM, sektördeki bu açığı kapamak, mecranın marka ve kampanyalara olan etkisini ortaya koymak, ajans ve reklamverenleri bilgilendirmek amacıyla bir açıkhava etki araştırması yapılmıştır.

 4. Mecranın marka etkileşimi

  Bir markanın aylık ortalama 15 içerik paylaştığını düşünelim. Bu 15 içerik özenle seçilmiş, markayı anlatmaya muktedir içeriklerdir. Aynı içerikleri çalışanlarımızın da görmesini, okumasını sağlamamız gerekiyor. Hem içerisinde bulunduğu organizasyonu daha iyi anlaması hem de sahiplenmesi için iletişimde kalmak gerekiyor. Bunu bir gereklilik olarak görebiliriz. işte burada karşınızda mecranın marka etkileşimi çıkıyor.

 5. Mecranın marka imajına etkisi

  Marka ile ilgili tüketicide oluşan çağrışımlar bütünü olarak tanımlanan marka imajı, markalara pazarlarında rekabet avantajı kazandıran bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugün herhangi bir perakende mağazasına girdiğimizde raflarda gördüğümüz ürünlerin fonksiyonel açıdan, fiziksel açıdan ve kalite açısından birbirleriyle neredeyse birebir benzer olduklarını görmekteyiz. Birbirine benzeyen bu markaları farklılaştıran tüketicinin onlarla ilgili algısı yani oluşan imajıdır.

EN SON ÇALIŞMALARIMIZ

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-108432929-1');