0212 407 06 20
info@emrreklam.com

Fotoblok Baskı

Tabela | Kutu Harf | Araç Reklam Giydirme | Stand İmalatı | Çerçeve İmalatı | Dijital Baskı

Fotoblok Baskı

Fotoblok Baskı

Fotoblok  baskı, modern teknolojik fotoğraf tasarımı ve rüstik el işçiliğinin güzel bir uyumudur. Teknoloji de ki gelişmeler ile birlikte reklam sektöründe ve iç dizayn mimarisinde de gelişmeler olmaktadır . Fotoğraf yada tasarımlarınızın İstenilen ebatta basılarak sıkıştırılmış karton bloklar üzerine yapıştırılıp üzerine laminasyon yapılma işlemidir.  İsteginize göre arka blok da karton, decot,a ahşap, akrilik malzeme, yada metal kullanılmaktadır.
Fotoblok Baskı

Fotoblok Baskı

Akrilik Baskı

“Akrilik Baskı

Akrilik Baskı

Akrilik Fotoblok Baskı

Metal Baskı

Metal Baskı

Metal Baskı

Ahşap Baskı

Fotoblok Baskı Uygulamaları

Fotoblok baskı teknikleri poster ya da resimlerin özel yapı karton üzerlerine yapıştırılıp üzerine laminasyon uygulamalarının yapılması ile oluşmaktadır. Uygulanan bu işlem ile birlikte hem poster hem de resimlerinizin temizlenmesi mümkün hale gelmektedir.

Fotoblok baskı istenilen boyutlarda yapılabilmekte baskı yüzeyinde farklı materyaller kullanılabilmektedir. .

Fotoblok baskılar özellikle grafik tasarım ile fotoğraf sunumlarında kullanılmaktadır. Baskı  yapıldığı zeminden ayırmaktadır. Ayrıca mimarlık alanında bir maket malzemesi olarakta kullanılmaktadır.

Fotoblok  baskı, modern teknolojik fotoğraf tasarımı ve rustik el işçiliğinin güzel bir uyumudur. Bu işlem tamamen elle yapılır, yani her biri eşsiz bir sanat eseridir. Her parça ayrı ayrı işlendiğinden, parçaların kendi baskı döşeme, kaplama, ve kurutma sürelerine ihtiyaçları vardır. Bu, aldığınız ürünün kesinlikle mükemmel olmasını sağlamak için dikkatlice ayrılmış bir zaman dilimi gerektirir.

Akrilik Fotoğraf Baskıları ve Akrilik Fotoğraf Blokları

Amiral gemisi ürünümüz olan akrilik fotoğraf baskısı (üstün canlılık ve renk gamı ​​için yüze monte), sunduğumuz tüm ürünlerin en canlılığını ve derinliğini sunar. Akrilik yüz tutucunun canlılığına ve derinliğine uygun başka bir ürün yok. Resmin akrilik arkasındaki canlanıyor! 1/8 “, 1/4”, 1/2 “ve 1” blokları ile birlikte 1/8 “birinci sınıf akrilik ve ayrıca parlama önleyici akrilik içeren akrilik camımız mevcuttur.

Metal Baskılar – Metale Monte Edilen Fotoğrafınız (Alüminyum Veya Dibond)

“Metal baskıları” düşündüğünüzde, popüler hale gelen ve boya süblimasyon işlemi kullanan ince, parlak metal baskıları düşünüyor olabilirsiniz. Metal baskılarımızla fotoğrafınız profesyonel fotoğraf kağıdına basılarak 1/8 “ham alüminyum veya 1/8” dibond’a monte edilir. Metal baskılarımız üstün renk kalıcılığı, hassasiyet ve gam sunar. Görünüm daha yumuşak, daha mat.

Ahşap Üzerine Baskılar – Bambu Veya Huş Ağacı Üzerine Fotoğraf Montajı!

Çeşitli müşterilere ve dekor stillerine hitap etmek için farklı stil ve fiyat noktalarına sahip ahşap ürünler üzerine iki baskı sunuyoruz . Her ikisi de titizlikle hazırlanmış ve “galeri kalitesini” düşündüğümüz için katı standartlarımızı yerine getirirken, bambu ürünümüz biraz daha yüksek bir sonuçtur. En yeni ahşap ürünümüz hala daha uygun fiyatlı bir fiyat noktasına güzel, temiz bir görünüm sunuyor. Huş ağacından ahşap ürün üzerine baskı, duvardan kayan bir galeri kalitesi oluşturmak için yumuşak zımpara ile biten çarpıcı bir istifleme kenarına sahiptir.

Neden EMRREKLAM Fotoblok Baskıları Seçmelisiniz?

Tüm ürünlerimiz kaliteli, uzun ömürlü ve kolay asılması düşünülerek oluşturulmuştur. Kullandığımmız kağıt kalitesi ve laminasyon da mat yada parlak seçeneklerimizle idtanbul ikitellideki merkezimizde sizlere en uygun fiyatla hizmet etmekteyiz.

 

Daha fazla bilgi için