0212 407 06 20
info@emrreklam.com

Fuar standı

Tabela | Kutu Harf | Araç Reklam Giydirme | Stand İmalatı | Çerçeve İmalatı | Dijital Baskı

Fuar standı

Fuar standı

Fuar standı sizin Fuardaki işyerinizdir, .. Fuar standı ile katılıp Ürünlerinizi doğru bir şekilde sergilemişseniz, şirketinizin prestijini ve ürünleri doğru şekilde gösterebilmişseniz , Şirketinizi ifade edebilmişsiniz demektir , kısaca, Fuarın amacı hizmet açısından çok önemlidir.

Fuar standı
Fuar standı
Fuar standı
Fuar Standı
Fuar stand fiyatları
Fuar stand fiyatları
Fuar Standi
Fuar Standı
Fuar stand tasarımı
Fuar stand tasarımı

Fuar Standı tipini belirlemek

Firmanızı ilk kez görmek için gelen Ziyaretçi nezlinde şirketiniz ilk izlenimleridir.

Katılmak istediğiniz fuar türüne göre, kiralıyacagınız yere göre Fuar Standı tipini belirlemelisiniz
Fuar Standlarınıza karar vermeden önce, stand modelleri, çeşitleri ve türleri hakkında bilgi edinin. Ön araştırmalarınızın sonucunda farklı fiyatlara ulaşabileceğini bilmelisiniz.

Sergi standlarını farklı şekillerde tasarlamak mümkündür. Standlar: fuar organizatörü veya sözleşmeli kurumlar tarafından sergilenmeye hazır olan tek tip malzemelerle donatılmıştır.

Modüler standlar; Modüler standlar, alüminyum oktan malzemesi ve Truss sistemi. Bu standlar modüler sistemle kurulabilen ve renk ve uzay çatı tasarımları ile inşa edilebilen sergi standlarıdır. Bu çözümün dezavantajı birbirine benzer.

Daha fazla bilgi için

 

Özel Fuar Standları

Özel stantlarda şirket için özel olarak üretilmiştir ve sektör imajında ve marka değerinde çok güçlüdür. Özel dikiş malzemesi, profil demir konstrüksiyon, profil ve çok amaçlı ve dekorasyon malzemeleri bir araya getirmek.

Tüm sektörel sergilerin gerekliliğini garanti altına almak için özel stantlar modüler stantlardan çok daha prestijli ve çarpıcıdır. Standlar şirketin vitrinleri. Fuar bilgileri, ilk görüşte şirket ile ilgilidir , fuayenizde standınız ile kurulur.

Tasarımın seçimi konusunda çok dikkatliyiz . Özel bir stand kurmanın avantajı ile özel tasarım ve uygulama rakiplerimizle farklılaştırılmalı ve kullanılmalıdır.

İyi tasarlanmış ve güzel bir şekilde inşa edilmiş özel bir sergi standı, potansiyel sergi ziyaretçilerinin dikkatini ve beğenisini toplayan ve organizasyonunuzun süreçteki duruşunu artıran ve daha fazla iş ve satış sorgusu oluşturma potansiyelini artıracak şekilde, herhangi bir sergi salonunda öne çıkacaktır.

Dikkatli planlama ve son teknoloji üretim teknikleri ve malzemeleri kullanarak, Özel Fuar standlarının tasarımcısı / üreticisi olarak amacımız, tekrar kullanılabilecek standlar üretmek, müşterilerimizin birçoğu aynı standları yıllarca tekrar tekrar kullandılar.

 

Fuar Standı katılımcının sergi deposudur

Fuar organizasyon hizmetleri konusunda şimdiden zirveye çıkmış olan EMR Reklam , müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yüksek bir hızla ilerlemektedir. Çalışmaya başladığımız günden bu yana aldığımız yorumların ve şirketimizi kurduğumuz günden bu yana müşterilerimizin desteklerini hissediyoruz.

Hiçbir stant inşa projesi çok küçük veya çok büyük değildir – ihtiyaçlarınız için mükemmel çözümü tasarlayacağız ve kendi tasarım stüdyomuz, tam donanımlı atölye ve depolama tesisimiz olduğundan, özel yapım hizmetimiz tamamen size odaklanmış durumda olacaktır.