0212 407 06 20
info@emrreklam.com

Gergi tavan

Tabela | Kutu Harf | Araç Reklam Giydirme | Stand İmalatı | Çerçeve İmalatı | Dijital Baskı

Gergi tavan

Gergi tavan

Gergi tavan, iki temel bileşenden oluşan bir asma tavan sistemidir – bir palet ve hafif bir kumaş zarı, gerilir ve rayın içine girer. Tavanlara ek olarak, sistem duvar kaplamaları, ışık difüzörleri, yüzer paneller, sergiler ve yaratıcı şekiller için kullanılabilir.

Gergi
Kumaş kasa
Gergi tavan modelleri
Gergi tavan fiyatı

Gergi tavan

Gergi Tavanlar, her türlü ışık fikstürünün, ızgaraların ve sabitleme noktalarının tescilli bir arka plan desteğinin kullanılmasıyla birleştirilmesini sağlar.
Hafif tabakalar, tek parça halinde tipik olarak 50 metrekareye kadar herhangi bir şekil ve boyut oluşturmak için rulo malzemeden yapılmıştır.
Tipik olarak Alüminyum veya PVC Yarı-Gizli yol, çoğu mimar ve tasarımcı için tercih edilen bir seçimdir, bu da eğrilerin, kubbelerin, tonozların ve diğer birçok şeklin kolaylıkla oluşturulmasını sağlar.
EMR Gergi tavan, yaşamınızın modern tasarım ve iç dekorasyon şeklidir. EMR Gergi tavan, aynı anda birkaç farklı amaca sahip olan asma tavanın bir şeklidir – üstte bulunan boruların ve diğer yalıtımların yüksek veya örtülü olan alanlarını azaltabilir.
Ayrıca tamamen farklı ve şaşırtıcı bir duygu yaratmak için dekoratif nedenlerle kullanılır. Kusursuz pürüzsüz ve her türlü deformasyona karşı dirençli olan, bir camın tavandaki görsel etkisini (görsel katmanı kullanırken) görsel olarak herhangi bir alanı genişletir.

Gergi tavan sistemleri kullanarak, saniyeler içinde, istediğiniz herhangi bir alanı dönüştürebilir ve kullanım rahatlığını artırabilirsiniz. Bunun nedeni, müşterinin veya tasarımcının vizyonunun ihtiyaçlarını karşılayan kolay bir şekil oluşumudır.

Gergi tavan modelleri

Her EMR Reklam Gergi tavan kendine özgü bir şekle sahip olabilir: düz, oval, kemerli, dairesel, uzamsal, kırık veya çok katmanlı, Gergi tavan modelleri için lütfen iletişime geçiniz.

Tamamen takılmış bir EMR katmanı çok hafiftir ve 200 g / metrekare’den daha az ağırlığa sahip olduğu için mevcut tavanı zorlamamaktadır. Gerekli tüm aydınlatma ve havalandırma sistemlerini kurmak son derece kolaydır.

Tüm gerekli aparatlar için , bu sistemleri destekleyecek ayrı askılar gerekir. Bir avize veya panjuru bulmak herhangi bir ek destek ile yapılabilir.

Gergi tavan sistemleri

EMR Gergi tavan sistemleri tamamen su geçirmezdir ve EMR katmanının üzerinde nem yoğuşması riskini ortadan kaldırmanın yanı sıra su basması gibi olaylarda da büyük bir koruma sağlar. EMR gergi tavanları da buhara karşı dayanıklıdır.

Önemli olan, herhangi bir EMR gerdirme tavanının, her 5-7 yılda bir (normal olarak kullanıldığında) özel bir Temizlik ürünü kullanılarak temizlenmesidir.

Gergi tavanları, özellikle mutlak berraklık ve sterilliliğin olduğu yerlerde, her türlü kamusal ve özel alanlarda kullanıyoruz. Tavan yüzeyimiz anti-elekrostatik, su geçirmez, sismik değildir.

Bu değerler sayesinde profesyonel bir EMR tavan, gelecekte daha fazla maliyet gerektirmeyen uzun ömürlü bir çözümdür. Her EMR katmanı% 100 geri dönüştürülebilir.

Tüm EMR katmanları en yüksek standartlara ve güvenlik sertifikalarına uygun olarak Uygunluk Belgesi ile kanıtlanmıştır, Gergi tavan fiyati m2 ve kullanılan malzeme ve baskı şekline göre değişmektedir, en uygun fiyat için lütfen iletişime geçiniz.

Daha fazla bilgi için