FOLYO BASKIDA KAMPANYA

ikitelli ucuz folyo baskı
ikitelli ucuz folyo baskı

Başakşehir ikitellide Bulunan Emr Reklam Tabela –  ikitelli ucuz folyo baskı Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Bu sebeple sizleri kazanmak adına Konika 1024 dış mekan solvent baskı ve Universal Dx5 iç mekan dijital baskı makinelerimizle kaliteli, hızlı ve uygun fiyata baskılarınız için sizlere kampanyamızı sunuyoruz.

ikitelli ucuz folyo baskı m² fiyatını  15 TL yaptık.

İş yerinizin görsel iletişiminde ve kurumsallığındaki en önde gelen belirtisi olan tabelanızın imalatı ile uygulaması yönündeki karar çok önemlidir. Niyetiniz doğrultusundaki  vereceğiniz Tabela Firmanızın imajını sağlayacak ve müşterilerinize hoş bir karşılama sağlayacaktır.

Aşağıda örnek tabela düzenleme çalışması vardır. Düzenlemede’ de hafif dokunuşlar ile tıpkı yeni tabela gibi olacaktır. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edip en son paylaşımlarımızı görebilirsiniz. Sosyal medya instagram adresimiz için Buraya , Yine sosyal medya facebook adresimiz için ise Buraya tıklayınız.

İstanbul ikitelli dolapdere sanayi sitesinde bulunan firmamızda en uygun dijital baskıyı bizde bulabilirsiniz. Baskıdaki kalite ve uzman kadromuz ile siz müşterilerimizin işlerini önemsiyor ve size baskıda kaliteyi sunuyoruz. EMR REKLAM müşterisine uygun fiyat ve kaliteli baskıyı garanti eder.

Folyo baskı sticker baskı olarakta kullanılabilen üzerine sıvadığımız mat veya parlak laminasyon sayesinde uzun zaman boyunca kullanabileceğiniz bir baskı sunar, folyo baskı iç mekan ve dış mekan özelliklerine göre baskımızda değişiklik gösterdiği gibi uzun zamanda kullanımı da amaçlamaktadır. Baskı boyutları istediğiniz her boyutta basılabilir.

Folyo baskı çok kullanılan bir üründür.İç ve dış mekanlarda kullanılır ki bunun en büyük nedeni kullanımının rahat uzun ömürlü ve maliyetinin düşük olmasıdır. PVC esaslı bir malzemedir. Folyo, başka bir malzemeye ihtiyaç duymaksızın birçok yüzeye yapışması nedeniyle çok tercih edilmektedir.
Folyo baskı, Arka yüzeyi yapışkanlı mat veya parlak kağıt üzerine solvent bazlı boya ile yapılan baskıdır. Sert bir zemine yapıştırılarak kullanılır. Zemin olarak plastik özlü polikarbon, pleksi, dekota, alüminyum sac gibi sert malzemeler kullanılabilir.
Kesim Ploterlarında folyo istenildiği şekilde işlendiğinden dolayı Yazılar, Rakamlar, Şekiller, Desenler v.s çok rahatlıkla üretilmektedir.Folyo ve Vinil hem kullanım alanları açısından hemde renk alternatifleri açısından çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

**Kampanya koşulları gereği min. 5m² ve üzeri olarak fiyatlarımız geçerlidir.

ikitelli ucuz folyo baskı