VİNİL BASKIDA KAMPANYA

ikitelli ucuz vinil baskı
ikitelli ucuz vinil baskı

Başakşehir ikitellide Bulunan Emr Reklam Tabela –  ikitelli ucuz vinil baskı Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Bu sebeple sizleri kazanmak adına Konika 1024 dış mekan solvent baskı ve Universal Dx5 iç mekan dijital baskı makinelerimizle kaliteli, hızlı ve uygun fiyata baskılarınız için sizlere kampanyamızı sunuyoruz.

ikitelli ucuz vinil baskı m² fiyatını  15 TL yaptık.

İş yerinizin görsel iletişiminde ve kurumsallığındaki en önde gelen belirtisi olan tabelanızın imalatı ile uygulaması yönündeki karar çok önemlidir. Niyetiniz doğrultusundaki  vereceğiniz Tabela Firmanızın imajını sağlayacak ve müşterilerinize hoş bir karşılama sağlayacaktır.

Aşağıda örnek tabela düzenleme çalışması vardır. Düzenlemede’ de hafif dokunuşlar ile tıpkı yeni tabela gibi olacaktır. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edip en son paylaşımlarımızı görebilirsiniz. Sosyal medya instagram adresimiz için Buraya , Yine sosyal medya facebook adresimiz için ise Buraya tıklayınız.

İstanbul ikitelli dolapdere sanayi sitesinde bulunan firmamızda en uygun dijital baskıyı bizde bulabilirsiniz. Baskıdaki kalite ve uzman kadromuz ile siz müşterilerimizin işlerini önemsiyor ve size baskıda kaliteyi sunuyoruz. EMR REKLAM müşterisine uygun fiyat ve kaliteli baskıyı garanti eder.

Vinil Baskı; Vinil baskı vinil üzerine dijital olarak uyguladığımız bir baskı türüdür ve geniş kullanım alanına sahiptir tabela, pankart, ilan,fon baskı olarak kullanıldığı gibi uzun ömrü sayesinde de en çok tercih edilen baskı türlerindendir. Vinil baskı boyutları değişiklik göstermekte olup birbirine kaynak yapılarakta istenilen boyutta üretimi mevcuttur.

Vinil Baskı, Branda baskı olarak da adlandırılan baskı türüdür. Aynı zamanda Vinil  üzerine folyo kesimden yazılar yapıştırarak, afiş olarak kullanılabilir. Oldukça dayanıklı olan vinil genellikle açık alanlarda Reklam ve Bayrak sektöründe Afiş, Işıklı ışıksız tabela, Totem, Yol panosu, Cephe giydirme v.b. ürünlerin imalatında kullanılmaktadır. Vinil baskı sağlamlığı, esnekliği,görselliği ve uygun fiyat açısından bir çok alanda kullanılmaktadır. Baskı brandasının rengi beyazdır. Bu ürünün üzerine istenilen her türlü görsel baskı yapılmaktadır.

**Kampanya koşulları gereği min. 5m² ve üzeri olarak fiyatlarımız geçerlidir.

ikitelli ucuz vinil baskı