Işıklı Alüminyum Tabela

İnşaat Yönlendirme Tabelası
Temmuz 10, 2020
Işıklı Kompozit Tabela
Temmuz 10, 2020

Işıklı Alüminyum Tabela

 

Işıklı Alüminyum Tabelası ürünlerinin her türlü boyutunu ve tam renk seçeneklerini üretiyoruz. Firmamız her türlü uygun su geçirmez panel ve üretim ile sürgülü tabela sistemleri gibi çeşitli ürünler üretmektedir.

Tam renkli panelli Kayan yazılar , ülkemizde yeni bir tabelalı led Kayan yazı tabela sistemidir. Bu ürünler yazılabilen, canlandırılabilen, hatta istedikleri renk ve dolulukla zenginliği ile istenilen renklerde oynatılabilen ürünlerdir.

Bu üç renk, Tam Renkli ve iç ve dış mekanlara ayrılmıştır. Aynı zamanda, tam renkli LED paneller esnek modellere sahiptir.

Alüminyum Tabela Nasıl Üretilir?

Bütün tabelalarımız CNC Kasa ile üretilmektedir. Verilen ölçüler net ekran ölçüleridir.
Görüntüyü engelleyici kenarlık payları yoktur. Led tabelalarımızın hiçbir yerinde silikon ve benzeri maddeler kullanılmaz. P10 Panellerin orjinal contaları ile su vb. akışkanların tabela içine geçmesi engellenir. Tabelalarımızın, elektrik tesisatı alanında uzman teknikerler tarafından yapılır. Tabela ölçülerine uygun kontrol kartı ve güç kaynakları seçilir.

Son teknoloji CNC makine sistemleri ile tasarlanan tabela sistemlerini elde etmeniz mümkün olacaktır. Renk konusunda da çok geniş bir çeşitlilik sağlayan bu çalışmalar aklınızdan geçen en iyi sonucu sağlayacaktır. Son noktada hazırlanan tasarım ışıklandırma ile birleştirildiğinde, yıllarca kalitesini koruyan bir görsellik elde edilecektir. Kısacası sanatsal ve görsel açıdan istediğiniz kaliteyi elde etmek için firmamızı rahatlıkla seçebilirsiniz.

Bütün kayan yazı tabelalarımız 300 den fazla animasyon özelliği sunar.
İçeriklerimiz .gif Formatlı uygun resimleri oynatabilirsiniz. USB Flash bellek yardımıyla istediğiniz zaman içerik değiştirebilirsiniz. Açılış ve kapanış saatini belirleyerek enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Işıklı Alüminyum Tabela Hizmetleri, Tabela, her işletmenin özellikle dış alanda halka hitap eden en önemli tanıtım ürünüdür. Bu nedenle firmamız İstanbul’un neredeyse her noktasında değişen işletmeler için tabela modelleri ile hizmet vermektedir. Genellikle birçok işletme ise çok daha uygun fiyatlı ve kaliteli gördüğü için alüminyum tabela ürünlerini talep etmektedir. Alüminyum tabela, temel özellikleri ile malzeme gereği dayanıklı ve kaliteli bir kullanım oluşturur. Ayrıca günümüz teknolojisi sayesinde üretim tekniği açısından görsel kalite de oluşturmaktadır.

Alüminyum Tabela Hizmetleri

Uzun ömürlü alüminyum tabela, özellikle küçük esnaf işletmelerinin yıllar boyunca kullanabileceği bir sonuç oluşturmaktadır. Ayrıca diğer tabela modellerinde olduğu gibi ışıklı veya ışıksız kullanım için farklı modellemeler yapılabilir. Çünkü alüminyum malzeme kolay işlenen bir malzeme olarak bu avantajları ortaya çıkarmaktadır. Alüminyum malzeme üzerinde zemin oyulması sayesinde kabartma veya harf uygulamaları gerçekleştirilebilir. Tabela üzerinde pleksiglas kutu harf veya krom kutu harf uygulamaları ile yazı sağlanabilir. Genellikle marka ve işletme isminin tabelada kullanması istenildiğinde bu tercih yapılabilir.

Alüminyum Tabela Örnekleri

Tüm noktaları ile beraber eşsiz bir tasarım elde ettiğiniz tabela sisteminizde en son ayrıntıyı fiyat oluşturacaktır. Firmamızın oluşturduğu belirgin kalite sayesinde talep edilen fiyatlar piyasanın en uygun rakamlarını sağlayacaktır. Ayrıca firmamız alüminyum tabela fiyatları konusunda sizin için en uygun rakamlar ile hizmet vermeye özen göstermektedir. Çünkü bu malzeme ile her gün onlarca işletme için tasarım hizmetleri verilmektedir. Ayrıca firmamız tasarım, üretim ve uygulamayı bir arada sunan paket bir hizmet sağlamaktadır. Yani tabela hizmeti için firmamızdan alacağınız fiyatlar bir paket fiyat oluşturacaktır.

 

 

Sohbeti Aç
👋 Nasıl Yardımcı Olabilirim?
EMR Reklam
Merhaba 👋 ,
Nasıl yardımcı olabilirim?