Işıklı Cephe Giydirme

Işıklı Vinil Germe Tabela
Temmuz 10, 2020
Led – Neon Tabela
Temmuz 10, 2020

Işıklı Cephe Giydirme

Kompozit Cephe Giydirme

Kompozit Cephe Giydirme; Reklam sektöründe en önemli malzemeler arasına giren tabelalar her ne kadar amacına uygun yapılırsa başarı oranları da o kadar kolay sağlanmaktadır. Doğru ve etkili bir karar vermenizi sağlayacak firma tercihleri de oldukça önemlidir.
Büyük şehirlerde yaya ve trafiğin yoğun olduğu caddelerde etkili reklam aracıdır. Binaların dış yüzeyine (cam uygulamalarda folyo – one way vision, duvar uygulamalarında vinil – mesh) farklı görsel tasarımlarla işletmelerin fark edilebilirliği ortaya çıkmaktadır.

Işıklı ışıksız tabela, totem tabela, paslanmaz kutu harfler ile dış cepheler de farklı bir kimliğe bürünebilmektedir.

Kompozit Cephe Giydirmenin Avantajları

Teknik özelliklere gelecek olursak baskı malzemesi olarak 440 gram ışıklı vinil kullanılmaktadır. Reklam sektöründe bilindiği gibi dış mekan dijital baskı makinelerinin en büyük sıkıntılarından biri de ışıklı materyallere baskı yapmaktır. Renk geçişlerinde baskı kalitesi yakalanamadığı için ışıklı ürünlerde bütün bu küçük detaylar görünmektedir. Ancak Konica kafalı dijital baskı makinemizde hiç bir şekilde bu tip sorunlar yaşanmamaktadır.

Kompozit Cephe Giydirme Nasıl Üretilir

Bütün Tabelalarımız CNC Kasa ile üretilmektedir. Verilen ölçüler net ekran ölçüleridir.
Görüntüyü engelleyici kenarlık payları yoktur. Led tabelalarımızın hiçbir yerinde silikon ve benzeri maddeler kullanılmaz. P10 Panellerin orjinal contaları ile su vb. akışkanların tabela içine geçmesi engellenir. Tabelalarımızın, elektrik tesisatı alanında uzman teknikerler tarafından yapılır.
Tabela ölçülerine uygun kontrol kartı ve güç kaynakları seçilir. Bütün kayan yazı tabelalarımız 300 den fazla animasyon özelliği sunar. .gif Formatlı uygun resimleri oynatabilirsiniz
USB Flash bellek yardımıyla istediğiniz zaman içerik değiştirebilirsiniz
Açılış ve kapanış saatini belirleyerek enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Kompozit Cephe Giydirme, Işıklı Vinil Germe Tabela, Işıklı Tabela, Led Tabela, Totem Tabela, Kayan Yazı, Kutu Harfler, Cephe Tabela Çatı Tabelası, Paslanmaz Tabela, Strafor Tabela