Işıklı Kompozit Tabela

Işıklı Alüminyum Tabela
Temmuz 10, 2020
Işıklı Krom Tabela
Temmuz 10, 2020

Işıklı Kompozit Tabela

Işıklı Kompozit Tabela; Kompozit zeminli imal edilen tabela çeşidir. Kompozit üzerine kutu harf yapılabileceği gibi, tabela için istenen bilgileri içerecek şekilde oyulması ile de imal edilir. Genelde ışıklı şekilde kullanılır. Ekonomik çeşitleri mevcuttur. Kompozit Tabela piyasada görebileceğiniz en yaygın tabeladır.

Işıklı Kompozit Tabela ürünlerinin her türlü boyutunu ve tam renk seçeneklerini üretiyoruz. Firmamız her türlü uygun su geçirmez panel ve üretim ile sürgülü tabela sistemleri gibi çeşitli ürünler üretmektedir.

Kompozit Tabela Hizmetleri, birçok işletme tabela uygulamalarında sağlamlık ve uzun ömürlü kullanımı ön planda tutmaktadır. Bu nedenle tabela üretimi için firmamız sağlamlık konusunda malzeme seçimine çok yüksek özen gösterir. Bu kapsamda sağlamlık açısından seçilebilecek en iyi malzemelerden birisi kompozit tabela malzemesidir. Kompozit malzeme, tabela modelleri içerisinde en çok seçilen ve takdir gören ürünlerden birini oluşturmaktadır. Kompozit malzeme adı verilen sistem, genellikle metalik yani alüminyum gibi ürünlerin kullanılmasına bağlıdır.

Kompozit Tabela Hizmetleri

Çok sık şekilde kompozit tabelalar için alüminyum tercih edilir. Bu kapsamda öncelikle kompozit tabela nedir sorusunun cevaplanması gerekir. Kompozit tabela, yüksek teknoloji sayesinde üretilmesi ile birlikte modern bir görüntüye sahip olarak pratik kullanım sağlayan bir üründür. Bu ürün genellikle yapı elemanı olarak da birçok noktada tercih edilmektedir. Bu kapsamda tabela uygulamaları için iç veya dış yüzeylerde kullanım tercih edilebilir. Özellikle alüminyum kompozit yapılarda modern bir görüntü sağlamak için kullanılmaktadır.

 

 

Yüksek Sağlamlık İçin Kompozit Tabela Hizmetleri

Paneller halinde yapılan üretimde alüminyum malzeme kullanılır ve tabakaların birleştirilmesi ile tabela üretimi yapılır. Sağladığı bu yapı ile birlikte ister küçük boyutlu ister büyük boyutlu tüm tabelalarda tercih edilebilir. Hatta bu malzeme çoğu zaman kompozit giydirme için cephe kaplama işlemlerinde dahi tercih edilmektedir. Bu sayede üzerinde istenilen giydirme ve uygulamaların yapılması kolaylıkla sağlanabilir. Temeli alüminyum kompozit ile oluşturulan bir tabela üzerinde folyo kesim giydirme gerçekleştirilebilir.

 

 

Kompozit Tabela Fiyatları ve Örnek Modelleri

Görsel tasarım için malzeme üzerinde pleksiglas malzeme ile oyma işlemi gerçekleştirilebilir. Strafor malzeme ile kutu harf kullanımı tercih edilebilir. Folyo kesim sayesinde kaplama işlemi yapılabilir. CNC kesim makineleri sayesinde gravür oyma veya kabartma gerçekleştirilebilir. Bu gibi tercihlerin her biri tabela için ayırdığınız bütçeye ve istediğiniz estetik görüntüye bağlı tutulmaktadır.

 

Kompozit Tabela Yapımı

Oldukça düzgün ve işlemesi kolay bir yüzey sağlarken, estetik sonuçlar ortaya koyar. Pratik bir işleme ile birlikte ortaya çıkan sonuç, renk açısından ve kullanım ömrü açısından avantaj sağlar. Yapım aşamasındaki bir sonraki nokta, tabela içerisinde ışıklandırma tercih edilip edilmediğidir. Işıklandırma, tabelalar içerisinde en çok talep edilen işlemlerden birisidir.

Kompozit Reklam Tabelası

Çünkü farklı yazı fontları sayesinde harf oyma işlemi yapıldığı gibi görsel oyma işlemi yapılabilir. Firma logosu, görsel imajlar veya geometrik şekiller rahatlık ile oyulabilir. Bu işlem firmamız tarafından profesyonel şekilde CNC makinelerinde yapılmaktadır. İşlemin yapılması için eğitim almış ve tecrübeli profesyonel personeller hizmet vermektedir. Elde edilen sonuç özellikle firma prestiji elde etmek için çok önemli bir yapı sağlamaktadır.

 

Kompozit Tabela Fiyatları

Kompozit malzeme ile üretilen tabelalar diğer pratik malzemelere göre biraz daha fazla maliyet ortaya çıkarır. Ancak özellikle kurumsal işletmeler, ulusal işletmeler ve büyük çaplı firmalar bu uygulamaları tercih etmektedir. Çünkü bu uygulama çok daha uzun soluklu, dikkat çekici ve yapısını koruyan bir uygulamadır. Genellikle ortaya çıkan sorunlar ışıklandırma üzerinde veya darbeler sonucunda görülebilir. Bu tür problemler firmamız teknik hizmetleri sayesinde kolaylıkla çözülebilir.

Tabela Modelleri

Toplam fiyat, paket bir şekilde size sunularak teklif oluşturulur. Bu teklif sayesinde elde edilen kompozit tabela fiyatları günümüzde özellikle İstanbul gibi kentlerde en uygun rakamları sağlamaktadır. Çünkü firmamız sektörde müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak her zaman uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Ayrıca sunulan hizmetlerde ödeme kolaylığı gibi noktalarda da birçok avantaj elde edilmesi mümkündür. Firmamızdan alacağınız hizmetler sizlere garantili ve uzun ömürlü bir şekilde sunulmaktadır.

Sohbeti Aç
👋 Nasıl Yardımcı Olabilirim?
EMR Reklam
Merhaba 👋 ,
Nasıl yardımcı olabilirim?