Işıklı Kompozit Tabela
Temmuz 10, 2020
Işıklı Pleksi Tabela
Temmuz 10, 2020

Işıklı Krom Tabela

Işıklı Krom Tabela; Altın ve gümüş krom malzemenin kutu harf şeklinde imal edilmesiyle oluşan tabela çeşididir. Arkadan ışıklı olan çeşidi olduğu gibi, Ön kısmına pleksi malzeme yerleştirerek önden yanan kısmı ve ışıksız imalatı da mümkündür. Paslanmaz Tabela olarak bilinir.

Işıklı Kompozit Tabela ürünlerinin her türlü boyutunu ve tam renk seçeneklerini üretiyoruz. Firmamız her türlü uygun su geçirmez panel ve üretim ile sürgülü tabela sistemleri gibi çeşitli ürünler üretmektedir

Sarı, gümüş gri, aynalı paslanmaz ve siyah gibi 3 farklı paslanmaz çeşidi bulunmaktadır. Müşteri isteği ve tabelanın konumuna göre paslanmazların renkleri belirlenir. Aynı zamanda yapılacak paslanmaz için ışık seçimlerinde paslanmaz renklerien göre uygun seçilmesi gerekmektedir. Genel kullanış bakımından diğer tabelalara göre daha göze hitap eder ve uzun ömürlü tabeladır.

 

Krom Kutu Harf Tabela Türleri Nelerdir

  • Işıklı krom kutu harf
  • Işıksız krom kutu harf
  • Led aydınlatmalı krom kutu harf
  • Altın krom kutu harf
  • Gümüş krom kutu harf

Metal alaşım olarak kromdan üretilen bu tabela türü çok parlak ve gösterişlidir. Paslanma ve çürüme kesinlikle gerçekleşmez. Ustalık gerektiren krom kutu harf tabelalar, el emeği göz nuru çalışmalardır.
İçerik olarak da diğer tabela türlerine göre hava şartlarına göre dayanıklı olması ve uzun ömürlü bir model olarak karşımıza çıkmaktadır.

Krom içeriğine de sahip olması, paslanmaması ve parlaklık olarak uygun olduğu için birçok dekor işinde kullanılıyor. El işçiliği ile yapılması da tabela çeşitleri içerisinde bu türün ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Krom kutu harf tabelalar gösterişli ve oldukça çok tercih edilen bir tabela türüdür.
Krom kutu harfler canlı görünür ve dikkat çekicidir.

Krom Kutu harf tabelanın aydınlatması içerisine döşenen led aydınlatma sayesinde çok parlak ve göz alıcıdır. Ayrıca led ışıklar elektrik tasarrufu anlamında çok caziptir. Kabartma krom kutu harflerin şekillerini belirlemek bizim elimizdedir. Krom kutu harfi istediğiniz yazı karakterinde üretebiliriz.
Birçok farklı renkte kullanılabilir.

 

Krom Kutu Harf Tabela Özellikleri

  • Geniş bir kullanıma alanına sahiptir.
  • Kaliteli tabela çeşididir.
  • Çok renkli çalışılabilir.
  • Üretim süreci ve montajı özen gerektirir.

İstenilen ölçü, yükseklik ve tasarıma göre üretilir.
Firmamız dijital baskı üreticisi olarak firmaların ihtiyacının tamamını en son teknolojik makinalarımızla, tecrübeli ekibimizle hızlı ve ekonomik bir şekilde sorunsuz üreterek ürünlerinizin değerine değer katıyoruz.