Işıklı Pleksi Tabela

Işıklı Krom Tabela
Temmuz 10, 2020
Işıklı Totem – Pilon Tabela
Temmuz 10, 2020

Işıklı Pleksi Tabela

 

Işıklı Pleksi Tabela, yani akrilik denen malzemenin çeşitli kesim ve büküm işlemlerinden geçirilerek istenen şekle sokulması ile ışıklı veya ışıksız olarak imal edilen tabelalardır. Hem görsellik hem de kullanışlılık açısından en çok tercih edilen tabela çeşidi pleksi tabela gelmektedir.

Pleksi tabelalar en yaygın şekilde kullanılan tabelalardır. Renk seçenekleri sayesinde tüm şirketlerin kurumsal logolarına uygun olarak imal edilebilmektedir. Siz de bilinirliğinizi artırmak ve satışlarınızı yükseltmek için kaliteli malzemenin, usta ellerde şekillendiği Tarkan Reklam tabela departmanından teklif isteyiniz.

Tam renkli panelli Kayan yazılar, ülkemizde yeni bir tabelalı led Kayan yazı tabela sistemidir. Bu ürünler yazılabilen, canlandırılabilen, hatta istedikleri renk ve dolulukla zenginliği ile istenilen renklerde oynatılabilen ürünlerdir.

Bu üç renk, Tam Renkli ve iç ve dış mekanlara ayrılmıştır. Aynı zamanda, tam renkli LED paneller esnek modellere sahiptir.

Işıklı Pleksi Tabela Özelikleri

Uzun kullanım ömürleriyle diğer ürünlere fark atan ışıklı tabela bar, kafe gibi müşteri içerikli mekanlarda fazlaca kullanılmaktadır. Aynı zamanda yüzlerce metre öteden fark edilebilir olması nedeniyle de daha fazla müşteri çekme potansiyeline ve kapasitesine sahiptir. Doğru kullanım yöntemi ile ışıklı tabela en az 10 yıllık bir kullanım ömrüne sahiptir. Yazının içerisinde tek bir harfin sönmesi durumunda komple değiştirilmesine gerek yoktur. Sadece sönen harfin yerine yeniden neon ışıkla süslenmiş harf eklenerek yeniden kullanım süresine geri gönderilebilir.

Tüm bunlar ışıklı tabela modelleri olup tamamen tercihe ve ihtiyaca göre şekillenmektedir. Işıklı tabelaların ortak özellikleri dikkat çekici olmaları ve her zaman için sektör içinde fark yaratmak isteyenlerin bir numaralı tercihlerinin başında yer almalarıdır.

Işıklı Pleksi tabela Nasıl Üretilir

Bütün Tabelalarımız CNC Kasa ile üretilmektedir. Verilen ölçüler net ekran ölçüleridir.
Görüntüyü engelleyici kenarlık payları yoktur. Led tabelalarımızın hiçbir yerinde silikon ve benzeri maddeler kullanılmaz. P10 Panellerin orjinal contaları ile su vb. akışkanların tabela içine geçmesi engellenir. Tabelalarımızın, elektrik tesisatı alanında uzman teknikerler tarafından yapılır.
Tabela ölçülerine uygun kontrol kartı ve güç kaynakları seçilir. Bütün kayan yazı tabelalarımız 300 den fazla animasyon özelliği sunar. .gif Formatlı uygun resimleri oynatabilirsiniz
USB Flash bellek yardımıyla istediğiniz zaman içerik değiştirebilirsiniz
Açılış ve kapanış saatini belirleyerek enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Işıklı Tabela, Led Tabela, Totem Tabela, Kayan Yazı, Kutu Harfler, Cephe Tabela
Çatı Tabelası, Paslanmaz Tabela, Strafor Tabela