0212 407 06 20
info@emrreklam.com

Işıklı Tabela Çeşitleri ile EMRREKLAM

Tabela | Kutu Harf | Araç Reklam Giydirme | Stand İmalatı | Çerçeve İmalatı | Dijital Baskı

Işıklı Tabela Çeşitleri ile EMRREKLAM

Işıklı Tabela

Müşterileri etkilemek ve işinizin öne çıkmasını sağlamak için ışıklı tabela kullanmak harika bir yoldur

Eczane ışıklı tabela
Işıklı Eczane tabelası
İsmar ışıklı tabela
İsmar ışıklı tabela
Pleksi ışıklı tabela
ışıklı Pleksi tabela
ışıklı tabela tasarımı
ışıklı tabela tasarımı
ışıklı tabela
ışıklı tabela
Kutu Harf ışıklı tabela
Işıklı Kutu Harf tabela
Çatı ışıklı tabela
ışıklı çatı tabelası
TİM ışıklı tabela
TİM ışıklı tabela
Pleksi ışıklı tabela
Pleksi tabela

Tabela, gün boyunca potansiyel müşterilere varlığınızı bildirir. Ama karanlık düştüğünde ışıklı tabela gibi işinizi yansıtır mı? Müşterileriniz sizi karanlıkta bulamıyorsa, parlak bir tabelaya (ve mükemmel bir işletmeye) sahip olmanın hiçbir anlamı yoktur. ışıklı tabela , işletmenize müthiş bir değer verir, Tabelanızın , şirketiniz için günde 24 saat çalışmaya devam etmesini sağlar.

Işıklı LED tabelalar, iş yerlerinin yoldaki araçlardan veya gece uzun mesafelerden görülmesini kolaylaştırır. Özellikle kış mevsiminde görünürlüğün genellikle kötü hava koşullarıyla sınırlı olduğu durumlarda etkilidir. Arkadan aydınlatmalı bir tabela, işinizin diğer iş yerleri ve kalabalığın arasından sıyrılabilmesi için avantaj sağlar. Ayrıca EMR Reklam ışıklı Tabela m2 fiyatı konusunda da sizleri şaşırtmaya devam ediyor .
ışıklı Tabelanın en popüler tarzı, içeriden bir saydam malzemenin aydınlatıldığı ve hoş bir parlayan etki yaratan ışık kutusu. Lightbox işaretleri, markanıza reklam vermek için uygun maliyetli bir araçtır ve yiyecek ve alışverişte iş için rekabet eden şehir içi alanların içinde popülerdir.
Statik geleneksel ışıklı Tabelalarından LED ile üretilmiş harflere kadar EMR Reklam, ihtiyaçlarınız için en etkili ışıklı Tabelaları sağlayacak beceri, deneyim ve bilgi birikimine sahiptir.Daha fazla bilgi için

Işıklı Tabela Modelleri

İstanbulda, neredeyse her uygulama için mükemmel, geniş bir ışıklı tabela sunuyoruz. Sağlayabileceğimiz bazı ışıklı tabela modelleri şunlardır:
Geleneksel Işık Kutuları – Hem gündüz hem de gece işinizi geliştirmek için mükemmeldir. Tek ya da çift taraflı olarak temin edilebilen, bağımsız işaret ve duvarlara kolay uyum sağlar

LED İşlenmiş Harfler – İçten aydınlatmalı bireysel harfler, alüminyum fabrikasyon ve akrilik imalat seçenekleri mevcuttur. Düşük maliyetli LED’ler güç maliyetlerini azaltır ve tabelanızın uzun ömürlü olmasını sağlar.
Işıklı Ekstrüzyon Işık Kutular – Bu ince ışık kutuları, perakende işletmeler ile popülerdir, ışıklandırılmış streç kumaş afişleri ve değiştirilebilir vinil kaplamaların çok kullanımına izin verir. Markaları ve stokçuları tanıtmanın yanı sıra farkındalık yaratmak için mükemmeldir. Ekonomik ışıklı tabela fiyatları ile sizlerleyiz.

Neden EMR Reklam ışıklı tabelaları seçmelisiniz?

EMR Reklam, bir dizi amaç ve gereksinim için özel tabela çözümleri oluştururken, işletmeler için çeşitli ışıklı işaretler üretmede uzmandır. Tasarımcılar, imalatçılar ve montajcılar dan oluşan ekibimiz tüm tabela alanlarında bilgili. Bu birleştirilmiş bilgiyi kullanarak, işinizle birlikte iş hayatından sonuna kadar, parlak, etkili ve uzun ömürlü fantastik işaretler sunarak çalışıyoruz.

ışıklı Tabela montajı

Işıklı panel levhalarımızın montajı, duvara monte edilen alüminyum açılı köşebentler kullanılarak kolaydır. Harici bir arkadan aydınlatmalı tabela seçmeden önce, duvarın arkasında veya tavanda bir elektrik bağlantısına ihtiyacınız olacağını unutmayın. Düşük voltajlı LED’lere güç sağlamak için gereken güç kaynağını (trafo) sağlayacağız. Ayrıca, kabloyu çalıştırmak için tavana ve duvara yeterli erişim gerekli olacaktır