Işıklı Totem – Pilon Tabela

Işıklı Pleksi Tabela
Temmuz 10, 2020
Işıklı Vinil Germe Tabela
Temmuz 10, 2020

Işıklı Totem – Pilon Tabela

 

 

 

 

Görünürlüğü arttırmak, reklam yapmak için kullanılan ışıklı ve ışıksız totem ve pilon tabela imalatı yapılıp istenen zemine montajı yapılır. . Küçük kaldırım üstü olanlarına Pilon Tabela denir. Emr  Reklam tüm totem tabelalarını mühendislik hesabına göre imal eder.

Işıklı Totem Tabela ürünlerinin her türlü boyutunu ve tam renk seçeneklerini üretiyoruz. Firmamız her türlü uygun su geçirmez panel ve üretim ile sürgülü tabela sistemleri gibi çeşitli ürünler üretmektedir.

Işıklı Totem Tabela

Tam renkli panelli Kayan yazılar, ülkemizde yeni bir tabelalı led Kayan yazı tabela sistemidir. Bu ürünler yazılabilen, canlandırılabilen, hatta istedikleri renk ve dolulukla zenginliği ile istenilen renklerde oynatılabilen ürünlerdir.

Işıklı Tabela Özellikleri Nelerdir?

Uzun kullanım ömürleriyle diğer ürünlere fark atan ışıklı tabela bar, kafe gibi müşteri içerikli mekanlarda fazlaca kullanılmaktadır. Aynı zamanda yüzlerce metre öteden fark edilebilir olması nedeniyle de daha fazla müşteri çekme potansiyeline ve kapasitesine sahiptir. Doğru kullanım yöntemi ile ışıklı tabela en az 10 yıllık bir kullanım ömrüne sahiptir. Yazının içerisinde tek bir harfin sönmesi durumunda komple değiştirilmesine gerek yoktur. Sadece sönen harfin yerine yeniden neon ışıkla süslenmiş harf eklenerek yeniden kullanım süresine geri gönderilebilir.

Tüm bunlar ışıklı tabela modelleri olup tamamen tercihe ve ihtiyaca göre şekillenmektedir. Işıklı tabelaların ortak özellikleri dikkat çekici olmaları ve her zaman için sektör içinde fark yaratmak isteyenlerin bir numaralı tercihlerinin başında yer almalarıdır.

Işıklı Totem Pilon Tabela Nasıl Üretilir

Bütün Tabelalarımız CNC Kasa ile üretilmektedir. Verilen ölçüler net ekran ölçüleridir.
Görüntüyü engelleyici kenarlık payları yoktur. Led tabelalarımızın hiçbir yerinde silikon ve benzeri maddeler kullanılmaz. P10 Panellerin orjinal contaları ile su vb. akışkanların tabela içine geçmesi engellenir. Tabelalarımızın, elektrik tesisatı alanında uzman teknikerler tarafından yapılır.
Tabela ölçülerine uygun kontrol kartı ve güç kaynakları seçilir. Bütün kayan yazı tabelalarımız 300 den fazla animasyon özelliği sunar. .gif Formatlı uygun resimleri oynatabilirsiniz

USB Flash bellek yardımıyla istediğiniz zaman içerik değiştirebilirsiniz
Açılış ve kapanış saatini belirleyerek enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Pilon Tabela, Işıklı Tabela, Led Tabela, Totem Tabela, Kayan Yazı, Kutu Harfler, Cephe Tabela
Çatı Tabelası, Paslanmaz Tabela, Strafor Tabela