Kanvas tablo, Tablo yapılırken ressamlar tarafından kullanılan tuvalin bezine dijital baskı makineleri ile yapılan baskı ile  yapılır.

Kanvas Tablo Türleri

Kanvas baskı türleri ve seçimleri duvarınızın alan ve düzenine bağlı olarak kolayca farklılık gösterir. Odanızın düzeni için hangi tür tabloların en iyi sonucu vereceğine karar vermeye çalışıyorsanız, aşağıdaki önerilerimize göz atın.

  • Tekli Kanvas Tablo : Tekli kanvas baskı, evinizde birden fazla  baskısının kalabalıklaştığı, daha küçük ya da boş alanlar için mükemmel bir seçimdir.
  • Çoklu panel: Kanvas baskıları için daha geniş bir duvar alanınız veya boş yeriniz varsa, çoklu panel düzeni oluşturmak isteyebilirsiniz. 2, 3 veya hatta 10 kanvas baskı kullansanız da, her alana uyan güzel bir düzen geliştirebilirsiniz.
Kanvas tablo
kanvas tablo
Decoratif Canvas tablo
Decoratif Canvas tablo
İstanbul canvas tablo
İstanbul Canvas Baskı
Canvas tablolar
Canvas tablolar

 

Kanvas Baskılar Için Popüler Tasarımlar

Her kanvas tablo tasarımı, zevklerinize, tercihlerinize veya oda tasarımınıza ve düzeninize göre özel olarak özelleştirilebilir. En iyi uyumu bulmak için

  • Modern : Modern kanvas baskılar genellikle koyu renklere, benzersiz şekillere ve diğer modern tasarımlara odaklanır.
  • Aile fotoğrafı : İster tatil aile portresi, ister toplu aile resmi, bunlar kanvas baskılar için genel konulardır.
  • Soyut  : Soyut tasarımlar, modern veya minimalist iç mekanlara sahip bir evdeki yaşam alanları için mükemmeldir.
  • İlham Verici / Alıntılar : Birçok aile, dekoratif bir tuvale evin herhangi bir odasını aydınlatmaya yardımcı olan anlamlı bir alıntı eklemeyi sever.
  • Evcil Hayvanlar : Özellikle fotojenik evcil hayvanları olan aileler, tüylü en iyi arkadaşlarının bulunduğu kanvas tabloyu asmayı tercih edebilir. Evcil hayvanlarını fotoğraf çekimi için hareketsiz oturmaları başka bir konudur.
  • Manzaralar : Fotoğraflar bir aile gezisine mi, yoksa yakındaki bir yere bile olsa, manzara fotoğrafları kanvas tablo üzerinde harika görünüyor. Yalnızca yazdırmadan önce fotoğrafınızın yeterince yüksek olduğundan emin olun.
  • Haritalar : Harita tasarımları ve baskılar kanvas baskılar için bir başka popüler seçenek.

 

Çeşitler hakkında detaylı bilgi için Anadolu Üniversitesi kaynagını okuyabilirsiniz.

Kanvas Tablo Seçimi

Kanvas baskı seçerken duvar ölçülerinizi yerin şekline göre almak önemlidir. Kanvas baskı seçiminde diğer önemli nokta dekorasyonunuzu tamamlayan resim , fotoğraf ve baskılardan tercih etmenizdir. Tablolar da seçtiğiniz resimlerin üzerinde renk açısından tonlama yapılabilir. Yani renkleriyle oynayabilirsiniz. Hatta Kanvas Tablo resimlerinin üzerine doku-varak çalışmaları bile yapılabilmektedir.

 

Kanvas Tablo
Etiketlendi: