Kanvas Tablolar

Kanvas Tablolar Dijital baskılar ile basılır.   

Bölgesel Logo uygulaması

  1. dizayn
  2. Malzeme
  3. Üretim
  4. Hazırlık
  5. Kurulum
  6. Yükleme sonrası

Malzemelerin bir araç kaplamasında çok önemli bir rol oynadığını görebildiğiniz için, en iyi tasarıma ve en iyi görsele sahip olabilirsiniz ancak yanlış malzemeyle kaplamanız uzun süre  dayanmaz ve solmaya başlar .

Üretim

Mükemmel bir tasarıma  ve iş için en uygun materyali seçmiş olabilirsiniz .Tasarımınızı vinil üzerine basmak için  geniş formatlı bir dijital yazıcı kullanmak, evde ya da ofiste kullandığımız bir HP ya da Brother yazıcı kullanmak kadar basit değildir, bir çok üretici mürekkebini tam olarak ayarlayamadığı için renklerde donukluk ve baskıda gözün çok az seçebileceği küçük deformelerle karşı karşıya kalır.

Kaplama

Kurulum

Deneyimli ve motive olmayan bir yükleyici kaplamayı  yaparsa önceki başlıklarda anlattığımız tüm faktörler tamamen tahrip olabilir.

Herkes bir kaplamayı takmanın kolay olduğunu düşünüyor, sonuçta bu dev bir etiket … Yanlış. Bir sargı kurmanın doğru yolunu öğrenmek sayısız saatlerce ve çok fazla boşa harcanan malzeme ve para gerektirir.

Farklı malzemeler farklı davranır ve bu nedenle montajcının çeşitli medyalarla ilgili geniş deneyime sahip olması gerekir.

EMR Reklam da kullanılan malzemeden tasarıma , işçilikten kuruluma kadar olan tüm süreçler titizlikle yapılmaktadır.

Kanvas Tablolar

  • Bölgesel Logo uygulaması

kapı yada belirli bölgesine dijital baskılı logo uygulamaları yapılır .

  • Komple Cephe Reklam giydirme

Cephenin tamamı belirlenen reklamlarla kaplanır , iletişim bilgileri, logo ve karar verdiğiniz temsili ürünleriniz tasarımda aracın belirlenen yerlerine yerleştirilerek , nihai karar verilir ve üretime geçilir, aracınız komple kaplanır .ve araç vergileri ve izinleri gibi yasal gereklilikleri yerine getirmeniz ve araç reklamını ruhsata işletmeniz gerekir.

  • Cam Kaplama

Hafif ve Ağır ticari araçlarınız belirlediğiniz ürün ve şirket bilgilerinizle kaplatarak hem  firmanızın reklamını yapacak hemde aracınızın dış kaportası daha korunmalı şekilde yolculuk yapacaksınız.

Tasarım Kaplama

Cephenizin istediginiz renkde ve görsellerle kaplanması 

Dijital Baskı

Tabela

Display Ürünler

Kanvas Tablolar