Kumaş baskı

Kumaş baskı Tüm desen ve şablon hazırlama ünitelerini bünyesinde bulundurmakta ve tüm raportlarda Stork lazer çekim makinesinde çekim yapılabilmekte, rotasyon baskı makinelerinde tüm raportlarda baskı yapılabilmektedir.
Kumaş Baskı
Kumaş Baskı
Kumaş BaskıFiyatları
“Kumaş Baskı Fiyatları

Transfer baskıda, özel bir boya patı, bakır gravürlü silindirik baskı makinesinde bir kere kullanılabilen bir transfer kağıt bandına basılır. Kağıt bant ve kumaş, ısıtılmış bir kalandırdan geçirilir. Kağıt bant, boyalı tarafı ile kumaşın ön yüzüne temas ettirilir. Isı ve basınç ile boya, kağıttan kumaşa geçer. Yeni tekniklerde, sonradan ilave bir fiksaj (sabitleme) işlemi gerekli değildir. Bu baskı tekniği ile istenildiği kadar renk, kesintisiz bir geçişle kullanılabilir.

 

Kumaşa baskı tekniklerinden süblimasyon kumaş baskı tekniğini uygulayarak reklam malzemeleri ve kişisel tercihlerinize uygun baskı tekniğini uygulayarak reklam malzemeleri ve kişisel tercihlerinize uygun kumaş baskı uygulamaktadır.

Günümüzün dijital teknolojisi sayesinde, transfer bazlı süblimasyon baskı süreçleri RIP yazılımlarına dayanır. Bu sayede görseller en başta bilgisayar ortamında hazırlanır. Bu süreçleri ise baskı makinesine gönderme, transfer ve kurutma işlemleri takip eder. İstenirse de bir kesiciye gönderilen materyal son halini alır.

Transfer Kumaş baskının avantajları:

  • Rulo ve şablon baskılar gibi başka bir işleme gerek duyulmaz (kurutma,· buharlama, yıkama ve tekrar kurutma gibi).
  • Kağıt kontrol edilebilir ve baskının iyi çıkmadığı kağıtlar baskıdan önce· ayrılabilir. İkinci kalite transfer baskılı kumaş pratikte hiç bulunmaz.
  • İşlem daha kalitelidir
  • Enerji, su tasarrufu vardır.
  • Atık su problemi yoktur
  • İnce detaylı desenlerin basılması mümkündür.

Tüm ürünlerimiz kaliteli, uzun ömürlü ve kolay asılması düşünülerek oluşturulmuştur. Kullandığımız kumaş ve baskı kalitesi ve uzun ömürlü baskı teknikleri ile  İstanbul İkitellide ki merkezimizde sizlere en uygun fiyatla hizmet etmekteyiz.

Daha fazla bilgi için

Detaylı bilgi için bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Kumaş baskı