Fotoblog-Gergi Tavan
Temmuz 11, 2020
Basaksehir Tabelaci
Ağustos 10, 2020

Kumlama Folyo Uygulamaları

 

Kumlama Folyo Uygulaması; Pasaj içlerine, ofis, plaza, alışveriş merkezlerinde cam üzerine yapılan uygulamalardır. Kumlu folyo üzerine direk baskı yapılabildiği için içerideki alanı gizlemek ve doku desen sağlamak adına uygun bir seçimdir.

İşyerinizde bulunan cam bölmeleri kurumsal çizgilerle birbirinden ayırmak için kumlama folyo kullanılarak şık tasarımlar yapılmaktadır. Siz de aşağıdaki ürünlerimizde daha önce yaptığımız

kumlama folyo uygulamalarını bulabilirsiniz.

Kumlu folyo cam dekor folyosudur. Dış mekânda veya iç mekanda cam bölmeleri dekore etmek için kullanılır. Çeşitli renk seçecekleri mevcut olmasına rağmen gri rengi kullanımı yaygındır.

Kumlu Folyo Uygulaması Nasıl Üretilir?

Normal kumlu folyolar hafif grimsi olarak 122 cm eninde 50 metrelik bobinler halinde üretilmektedir. Aklınızdaki renk ve desen kombinasyonlarında veya işletmenizin kurumsal çizgisine yönelik baskılar yapabilmekteyiz. Büyük olan camlarda birbirine sıfırlayarak veya 5 mm üzerine bindirmek kaydıyla istenilen ebada üretilebilir. Kullanım amacı güneş ışığından tasarruf ederken dik gelen ve göz alan ışınlara karşı filtreleme görevi yaparak göz almasını önler ve ortalama % 90 içeriye ışık alarak içeriyi karartmaz.Kumlu folyo diye tabir ettiğimiz folyolar buzlu cam normundadır içerdeki kişiler çok flu şekilde gözünür asla net belli olmaz.

Kumlu Folyo Uygulaması Fiyatları

Cam kumlamaya göre veya buzlu cama göre son derece ekonomiktir. Aynı işlevi ve etkiyi elde etmenizi sağlar. Kumlu folyo uygulaması ile ilgili fiyatlar için lütfen iletişime geçiniz.