Işıklı Cephe Giydirme
Temmuz 10, 2020
Araç Giydirme ve Kaplama
Temmuz 10, 2020

Led – Neon Tabela

Led-Neon Tabela

Led-Neon Tabela; Led neon yumuşak esnek ışık geçirgenliği ile neon görünümü vermektedir içi led ile donatılarak metrede bir veya 10cm de bir kesilmektedir kanal içinde uygulanması gerekmektedir yazı yazılması bina aydınlatması iç mekan aydınlatması bir çok alanda kullanılmaktadır.
Büyük şehirlerde yaya ve trafiğin yoğun olduğu caddelerde etkili reklam aracıdır. Binaların dış yüzeyine (cam uygulamalarda folyo – one way vision, duvar uygulamalarında vinil – mesh) farklı görsel tasarımlarla işletmelerin fark edilebilirliği ortaya çıkmaktadır.

Işıklı ışıksız tabela, totem tabela, paslanmaz kutu harfler ile dış cepheler de farklı bir kimliğe bürünebilmektedir.

Led-Neon Tabela Avantajları

Neon tabelalar diğer reklam ve tanıtım ürünlerine göre daha göz alıcı bir yapıya sahiptir.  Sahip oldukları özellikleri bakımından sıklıkla tercih edilir. Neon tabela özellikleri;

İstenilen şekli ısının yardımı ile kolayca alabilirTabela çeşitleri arasında siyak boşluklar bulunmaz

Uzun bir kullanım ömrüne sahiptir

Gece geç saatlerde firmaların dikkat çekmesini ve görünmesini sağlar

İşletmelerin marka çalışmaları için oldukça önemlidir

İç ve dış mekanlarda kullanılabilir

Neon tabela özellikleri bakımından birçok tabela çeşidine göre büyük avantajlar sağlar. Özellikle estetik ve görünüş bakımından neon tabela çok daha dikkat çekicidir.

Yaz sil neon tabela ise neon tabela görünümlü ışıklı panolardan oluşur. İstenilen yazı yazılıp tekrar silinebilir özelliğinden dolayı günlük olarak değişen menü, etkinlik gibi durumlarda yaz sil neon tabela sıklıkla tercih edilir.

Led-Neon Tabela Nasıl Üretilir

Bütün Tabelalarımız CNC Kasa ile üretilmektedir. Verilen ölçüler net ekran ölçüleridir.
Görüntüyü engelleyici kenarlık payları yoktur. Led tabelalarımızın hiçbir yerinde silikon ve benzeri maddeler kullanılmaz. P10 Panellerin orjinal contaları ile su vb. akışkanların tabela içine geçmesi engellenir. Tabelalarımızın, elektrik tesisatı alanında uzman teknikerler tarafından yapılır.
Tabela ölçülerine uygun kontrol kartı ve güç kaynakları seçilir. Bütün kayan yazı tabelalarımız 300 den fazla animasyon özelliği sunar. .gif Formatlı uygun resimleri oynatabilirsiniz
USB Flash bellek yardımıyla istediğiniz zaman içerik değiştirebilirsiniz
Açılış ve kapanış saatini belirleyerek enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Led-Neon Tabela, Kompozit Cephe Giydirme, Işıklı Vinil Germe Tabela, Işıklı Tabela, Led Tabela, Totem Tabela, Kayan Yazı, Kutu Harfler, Cephe Tabela Çatı Tabelası, Paslanmaz Tabela, Strafor Tabela

Sohbeti Aç
👋 Nasıl Yardımcı Olabilirim?
EMR Reklam
Merhaba 👋 ,
Nasıl yardımcı olabilirim?