LED tabela

LED tabela çeşitli sektörlerdeki farklı şirketler tarafından müşterileri çekmek ve markalarını güçlendirmek için kullanılmıştır.

LED tabela harf
LED tabela harf
LED tabela fiyatları
LED tabela fiyatları
LED tabela modelleri
LED tabela modelleri
LED tabela çeşitleri
LED tabela çeşitleri
LED tabela
LED tabela

 

LED tabela Hakkında

Gerçek şu ki, dünyanın en iyi hizmetlerini sunabilirsiniz, ancak etkili bir şekilde reklam vermeyi bilmiyorsanız, bugünün agresif pazarında rekabet edemezsiniz. LED tabela , reklam vermenin en kolay yollarından biridir.

Yoğun trafikte, yüksek pozlama alanlarına girildiğinde, bir dış mekan LED tabelasının en yüksek yatırım getirisi olan Yatırım Geri Dönüşü’ne sahip olduğu kanıtlanmıştır.

LED tabelaların mağazanızın görünürlüğünü% 900 oranında artırdığı kanıtlanmıştır. İşiniz bölgeden geçen müşteri hedef kitlenizin dikkatini yeterince çekmiyor mu, yeterince işinizi tanıtamıyormusunuz ?

Bunlar için bir şeyler yapmalısınız , hızlı olmalısınız , insanların dikkatini çekebileceğiniz, zamanla değişen protfoyünüzü yada fiyatlarınızı onlara ulaştırabileceğiniz en uygun çözüm LED tabelalar dır , sadece müşterilerinizin sizi bulmasını sağlamaz aynı zamanda zamanla değişebilen mesajlarınızın da onlara ulaşmasını sağlar.

Çeşitleri ile LED Tabela Fiyatları

LED tabela,  ürünleri ya da hizmetleri tanıtan,  o haftanın reklamlarını tanıtmanın harika bir yolu olacaktır. Neyse ki, ihtiyacınız olan Tabelayı bulmak basittir.

EMR REKLAM , ihtiyacınız olan tüm işlevleri size boyut ve stilde sunuyor. Uygun LED tabela fiyatları ile LED tabelanızı hızlı bir şekilde alabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

LED tabela takan işletme sahiplerinin yaklaşık% 83’ü satışlarda artış olduğunu fark etti. Dijital bir tabelanın etkisi yadsınamaz. Müşteriler bu gösterişli tabelaları fark eder ve cazip reklamlar, onları işinizde plansız bir duraklama yapmaya teşvik eder.

Satışlarınızı artırmaya hazırsanız, bugün elektronik tabelaya yatırım yapın.Bin gösterim başına bir tabelanın maliyeti, başka herhangi bir reklam türünün% 10’undan daha az olduğu için, tabela hızlı bir şekilde kendi başına ödeme yapar.Yeni tabelanızı görüntüleyen günlerde işinizde de artış olduğunu fark edeceksiniz.

LED Tabela Avantajları
Dış mekan LED ekranlar : işletmeler için satışları ve maruz kalma oranlarını artırmak için kanıtlanmış bir yoldur . Müşterilerin büyük bir yüzdesi, para harcayacakları işletmelerin yakınında yaşıyor veya çalışıyor.
Dinamik mesajlarla dikkatlerini çekmek unutulmaz ve dürtü satışlarını teşvik edecektir. Ekran sahiplerine, EMR Reklam aracılığıyla kendi belirledikleri karlarını maksimize etmelerini sağlayan bir dizi özellik sunuyoruz.

LED Tabela Avantajları

 • DAHA İYİ DAVET = DAHA İYİ SATIŞ : EMR Reklam bulut tabanlı yazılımımız, Türkiyede yetenekli tasarımcılar tarafından profesyonel bir içerik oluşturma hizmeti sunmaktadır.
  Profesyonel içerik, LED tabelaların müşterileri çeken ve işi artıran şaşırtıcı görünmesini sağlar.
 • MARKA KONTROLÜ : İster bir konum ister yüz kişi olsun, içerik ve şirketinizin imajı üzerinde tam denetime sahip olursunuz.
  Bulut tabanlı kontroller, ilham aldığınızda işaret içeriğinizi değiştirmenize ve bulunduğunuz yere bakılmaksızın marka resminizin düzgün bir şekilde sunulmasını sağlar
 • Gün bölümlendirme : Gelişmiş zamanlama özellikleri ayrıca hedeflenen kampanyalar için medya dosya gruplarının günlük ayrılmasına ve otomatik olarak rotasyonuna olanak tanır.
  Farklı zamanlar farklı önlemler ve mesajlar için çağrı yapar, tabelanızın sabah, öğleden sonra ve akşam kitlesiyle hedeflenen içerikle konuştuğundan emin olun.
 • DURUM MESAJI : Odaklanma amaçlı reklam çalışmalarına yalnızca belirli koşullar sağlandığında oynatılan şartlı mesajlarla izin veren bir programlama platformunu destekliyoruz.
  Sabah soğuk mu? İnsanların sıcak kahve veya ısıtıcı hizmetlerinden haberdar olduğundan emin olun. Öğleden sonra sıcak mı? Vitrin klima üniteleri veya soğuk içecekler. Koşulları ve içeriği önceden programlayın, böylece ekranınız içeriği çevreleyen ek içerikle eşleştirir.

Daha fazla bilgi için

Neden EMRReklam ?

EMR LED Tabela ve dijital ekran çözümlerinde , Türkiye’nin dört bir yanındaki küçük işletmeler, okullar, topluluklar ve organizasyonlara dinamik, fonksiyonel ve ekonomik çözümler sunuyor  .

Küçük elektronik mesaj merkezlerinden billboard boyutlu ekranlara kadar, LED tabela hattımızdaki her ürün, son teknoloji, sağlam yapı ve en ileri mühendislik uzmanlığına sahiptir.

EMR Reklamın LED Tabelaları , organizasyonunuzu ve mesajınızı öne çıkarır ve olağanüstü topluluk erişimi için önde ve merkezdedir.

Her ikisi de tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen iki LED tabela ürün grubu, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre programlanabilir mesajlaşma ve tam renkli grafik özellikleri sağlar.

En üst düzey grafik ve video yetenekleriyle kendinizi diğerlerinden ayrı tutun .
İsteğe bağlı saldırılara karşı dayanıklı kapaklı ayrı bir hava kontrollü LED gösterge kabini, üstün performans ve güvenilirlik sağlar.

LED tabela yapımı için kullandığımız malzemeler sağlamlık ve esnetik ögelerinin birlikte tasarlanması ile oluşmaktadır

 

LED Tabela Çeşitleri ve Uygun Fiyatları