One Way Vision

One Way Vision, reklam resimlerini ve grafikleri görüntülemek için yazdırılabilir kendinden yapışkanlı bir vinildir. Bir pencereye uygulandığında, basılı tarafa bakarken, insanlar reklamı göreceklerdir. Ancak bu film hakkında şaşırtıcı olan, pencerenin arkasından bakarken insanların filmin içinden dışarıyı görebilmeleridir!

Folyo Cam Giydirme
Folyo Cam Giydirme
Folyo Kaplama Fiyatları
Folyo Kaplama Fiyatları
One Way Vision
One Way Vision
Vitrin Folyo Baskı
Vitrin Folyo Baskı
Folyo Baskı
Folyo Baskı

One Way Vision nedir?

Reklam verenler için, kampanyanın değerini en üst seviyeye çıkarır, dikkat çeker, çünkü One Way Vision özellikle tam bir bina kaplaması yapıldığında kalabalık açık hava reklam ortamına hakimdir. Ortalama ilan panosundan daha belirgindir. One Way Vision’da yer alan tüm cepheye sahip bir mağaza cephesi, potansiyel olarak müşterileri, küçük ancak dikkat çeken reklamlar taşıyan bir mağazaya kıyasla, reklamı fark etmede ve insanları dahil etmede belirgin fark yaratacaktır .

NASIL ÇALIŞIR?

İnsan gözü fizik ve optik yasalarına uyar. Örneğin, insan gözü daha koyu renklerden daha parlak renkler görmeye meyillidir. Delikli One Way Vision yazdırılıp bir pencereye uygulandığında, reklam, filmin beyaz vinil tarafına basılmış çeşitli renklerden oluşur. Filmin bulunmadığı deliklerin mürekkebi yoktur ve bu nedenle genellikle daha karanlık olsa da, içlerinde ışık olmadığını varsayarsak neredeyse siyah renktedir.

Bir kişi basılan görüntüye pencerenin dışından baktığında, basılan renkler insan gözünün ve beyninin odağını ve dikkatini karanlık deliklerden bakmaktan daha fazla çekeceği için reklamı göreceklerdir. Reklam, sağlam bir vinil parçası üzerine basılmış gibi görünebilir.

Ancak, içeriden bakıldığında, film yapışkan tarafta siyah olduğundan ve insan gözünün / beyninin daha koyu renkleri daha parlak renkler lehine çevirme eğiliminde olduğunu hatırladığında, bir kişi dış dünyayı gün boyunca deliklerden görecektir. Bunun nedeni, deliklerden parlayan ışığın dış dünyanın görüntüsünü deliklerden taşımasıdır. Tek Yönlü Vizyonun tutkal tarafı siyah olduğu için, insan gözü / beyni dikkatini deliklerden yansıtılan dış dünyanın parlak renklerine odaklayacaktır.

Müşterilerimize sağladıklarımıza gelince itibarımızı çok koruyoruz. Çok sayıda delikli One Way Vision cam filmi işi geriye doğru soyulup perişan göründüğü için, şirketimiz yalnızca kaliteli  One Way Vision filmlerini kullanma görevini üstlenmiştir. Bunun sağladığı gönül rahatlığı bizi ve müşterilerimizi yıllardır çok mutlu etti. Nadir durumlarda, herhangi bir sorun olduğunda, müşteri hizmetlerinde istisnai olmuştur ve bu sorun kısa sürede herkesin memnuniyeti için çözülmüştür.

 

Daha fazla bilgi için

  One Way Vision Baskı