0212 407 06 20
info@emrreklam.com

Örümcek Stand

Tabela | Kutu Harf | Araç Reklam Giydirme | Stand İmalatı | Çerçeve İmalatı | Dijital Baskı

Örümcek Stand

Örümcek stand

Örümcek stand alüminyum profillerden imal edilen modüler kurulumu olan , kolay ve taşınabilir bir görsel çözümdür. İsmi stand açıldığında taşıyıcı profillerin örümcek ağına benzemesinden gelir .

Fuarlarda, seminerlerde, sunumlarda, lansmanlarda, alışveriş merkezlerinde, satış noktalarında ve mağazalarda kullanılan büyük görsel alanlarla fuarlarda etkin bir stand çözümüdür.
Örümcek Stand yapımı
Örümcek Stand yapımı
Örümcek stand fiyatı
Örümcek stand fiyatı
Örümcek stand fiyatları
Örümcek stand fiyatları
Örümcek Stand
Örümcek stand
Örümcek Standı
Örümcek stand
Örümcek stand Hızlı ve kolay bir çözüm sağlar. Yerli üretim sürekli yedek parça garantisi vermektedir.
Baskılar, fotoğraf yazıcılarında en iyi kalitede üretilir ve baskıların yansımasını ve yansımasını engelleyen mat bir kaplama vardır, Örümcek stand fiyatları ve ölçüleri için lütfen iletişime geçiniz, fiyatılar panel adeti ve m2 sine göre değişmektedir.

Örümcek standlar fuarlardan , lobilere kadar geniş bir alana sahiptir , kurulumu kolay sökülmesi pratiktir.

Örümcek stand Paket İçeriği

  • Alüminyum Muhafaza
  • Örümcek Stand Hard Case
  • Örümcek Stand Kurulum Şeması
  • Örümcek Stand PVC Paneller
  • Mıknatıs Şeritleri

Örümcek stand tasarım terazi

3×3 Genişlik için Örümcek Stand: 334cm Uzunluk: 226cm görsel olarak hazırlanır.
– Paneller 65cm-68cm-68cm-68cm-65cm yükseklik 226cm
– 3 Panel 68cm genişlik Kestirme
– 2 Yan Panel 65 cm genişlik Kestirme
– Tasarım yüksekliği 226 cm ve 226 cm olmalıdır.
Örümcek Stand Tasarımını hazırlarken, Görsel Tasarımlarınızı Sağ ve Sol Kafalarda hesaplayın – 40cm Spin Rate.

Örümcek stand Hakkında

Örümcek standlar, Türkiyede ki fuarlarda, özellikle taşınabilirliğinden ve kullanım kolaylığından dolayı büyük beğeni topladı ve harika yorumlar aldı. Bir fuar standı veya mağaza perakende ekranı için çabuk kurulabilen arka duvar oluşturmanın daha kolay bir yolu yoktur.

Örümcek Stand ne kadar büyük?

Çeşitli boyutlarda gelirler ve belki de 3 x 3 ve 3 x 4 gibi kafa karıştırıcı olarak adlandırılırlar. Bu, boyutu oluşturan herhangi bir referans yerine çerçeveyi oluşturan karelerin sayısını ifade eder. .

Bir Örümcek sergi standı koymak ne kadar sürer?

Önceden belirtildiği gibi, çerçeve sadece açılır oldugundan açılması saniye sürer, ancak her bir paneli ayarlamak için birkaç dakika harcamış olursunuz, böylece kesintisiz bir grafik elde edersiniz.

Grafiklerin asılması basit bir işlemdir, çünkü her stand monte edilir ve gönderilmeden önce mükemmel bir grafik hizalama için kontrol edilir.

Ayrıca, her bir grafiğin arkasına yazdırılmış rakamlara karşılık gelen panel numaraları ile işaretlenmiş oldugundan ,basılı bir görsel sağlanmış olacaksınız.

Kumaş ve grafik Örümcek stand arasındaki fark nedir?

Grafik açılır standlar bizim en popüler seçeneğimizdir ve özel baskılı, sürtünmeye dayanıklı laminat grafik panellerden oluşmaktadır.

Bu, çerçevenin üzerine yerleştirilen kancaları ve paneli yerinde tutmak için manyetik şeritleri kullanarak çerçeveye kolayca bağlanır. Hızlı, kolay ve basit.

Kumaş Örümcek standlar çeşitli renklerde mevcut ıslanmaz dostu kumaşla kaplanmış bir Alüminyum çerçeveye sahiptir. Daha sonra kumaş panellerine medya ekleyebilirsiniz, bu da okullar ve ofisler için ideal seçimdir. Daha fazla bilgi için

Yazdırılan grafikleri nasıl eklersiniz?

Grafikler 675mm genişliğinde şeritler halinde gelir. Her bir şeridin, grafiğin çerçeveden “asılı” olmasına izin veren yuvaları olan bir başlık vardır. Grafiğin her bir kenarına, grafiği yerinde tutan açılır çerçevedeki manyetik çubuklara bağlanan manyetik şeritler vardır.

Çift taraflı ekran olarak kullanılabilir mi?

Evet, sorun yok. Aynı çerçevedir, ancak birkaç tane daha manyetik çubuk ile arkaya grafik ekleyebilir ve çift taraflı bir sergiye sahip olabilirsiniz. Tüm standlarımız tek veya çift taraflı grafik seçenekleri ile gelir.

Söküp takmak için Araçlar gerekli mi?

Hayır, Örümcek standlarımızı açmak için herhangi bir araca ihtiyacınız yok. çerçeveleri açılır ve tamamen büyüdüğünde güçlü mıknatıslar kullanarak birlikte tıklanır. Kolay sergi.