0212 407 06 20
info@emrreklam.com

Pleksi stand

Tabela | Kutu Harf | Araç Reklam Giydirme | Stand İmalatı | Çerçeve İmalatı | Dijital Baskı

Pleksi stand

Pleksi stand

Pleksi stand teşhir edilen objeleri taşıma ve şeffaf olabilme sebebi ile iç mekanlarda tercih edilirler , esnekliği ve renk seçenekleri , hafifliği ve dayanıklılığı popüler bir display ürün olmalarını sağlamaktadır.

Pleksi stand showroom
Pleksi stand showroom
Pleksi stand
Pleksi stand
Pleksiglas stand
Pleksiglas stand
Pleksi stand kozmetik
Pleksi stand kozmetik
Pleksi stand ripar
Pleksi stand ripar

Pleksi stand kullanım yerleri

Pleksi standın kullanıldığı başlıca sektörler olan kozmetik, ilaç, gıda, kuyumculuk, bankacılık gibi alanlara yönelik çalışmaktayız.

Pleksi stand üzerine logo ve reklam çalışmaları yaparak ürünlerinizin sunumundaki görünürlügünü arttırıyoruz. Pileksi stand model ve fiyatları siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur , lütfen irtibata geçiniz.

Pleksi Broşürlük

Pleksi Etiketler ve Broşürler Showroom içinde, Vitrin Fiyat Etiketleri ve broşür vb Ürün özelliklerini tanımlamak ve. Kullanılmış.

Pleksiglas stand

Pleksi stand. Fuar, Takı, Eczacılık ve Gözlük standları. İş yerleriniz için çok şık masaüstü veya boyut pleksi tasarımları. Özel stand, ürün teşhir tasarımları. Pleksi stand imalatı taşınabilir ve istenilen ebatta üretilebilir.

Pleksiglas standardımız çeşitli tasarımlarda, renklerde ve şekillerde ortaya çıkar. Tüm ürün yelpazemiz piyasadaki en uygun fiyatlarda mevcuttur. Bu ürünler ayrıca yaygın olarak alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, kütüphanelerde, mağazalarda, showroomlarda ve multiplekslerde kullanılmaktadır.

Vitrin Malzemesi

Pleksi Vitrin Malzemeleri Ayakkabı mağazalarında sergileme amaçlı kullanılır. Ayakkabı Sehpası aynı anda ve modada çok fazla ayakkabı gösterir. Ayakkabı standlarımız ayakkabının şık ve estetik açıdan hoş bir görüntüsünü sunar.

Pleksi Makyaj Mücevher Kutusu

Akrilik Makyaj organizatörü tüm takı ve kozmetik malzemelerinizi bulmanıza yardımcı olur. Makyaj ve takı Malzemelerinizi toplamak ve düzenlemek için kullanılır.

Pleksi Kutular

Pleksi kutular, Işıklı Pleksiglas Kutular, geniş kullanım alanları vardır. Dekorasyon amaçlı olarak koruma ve depolama amaçlı kullanılır.

Tecrübemizle, Türkiyenin’nin önde gelen akrilik stand ve satış noktası ekipman üreticilerinden biriyiz.
Daha fazla bilgi için

İster Pleksi vitrinler, veya akrilik vitrinler, vitrinler, pleksiglas paneller, broşürlükler, kartvizitler veya başka bir satış ekipmanı arıyorsanız perakende satışınızı geliştirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz
3D standlarda her zaman kaliteye önem vermekteyiz ve sadece mükemmel kalitede Pleksiglas stand üretmek için değil, aynı zamanda mükemmel müşteri hizmetleri fikrine bağlılığımız için Türkiye de bir üne sahiptir.

Ekipmanlarımızın % 80’inden fazlası, son teknoloji tesisimizde üretilmekte ve müşterilerimize geçmeden önce sıkı kalite kontrolü ile karşı karşıya kalmaktadır.

Müşterilerimize devam eden taahhüdümüzün bir parçası olarak, 150 TL’nin üzerindeki tüm siparişlerde ücretsiz teslimat sağlıyoruz.
Hazır pleksi akrilik, PVC, PETG standları, raflar ve ekranların yanı sıra, biraz farklı bir şeye ihtiyacınız varsa tamamen ısmarlama bir çözüm sağlayabiliriz.