Display Ürünler
Temmuz 10, 2020
Bas-Kes Etiket
Temmuz 11, 2020

Promosyon Ürünler

Promosyon Ürünler

Özel Baskılı Kupa Bardaklar kullanım alanlarının başında ofis içi kullanım gelir. Markanızın logosunun olduğu Özel Baskılı Kupa Bardaklar müşterilerinizin elinde sizin reklamınızı uzun süreler yapmaya devam ederler.

Metal Kalemler

Metal Kalemler kullanım alanlarının başında ofis içi kullanım gelir. Markanızın logosunun olduğu Metal Kalemler müşterilerinizin elinde sizin reklamınızı uzun süreler yapmaya devam ederler.

Masa Setleri

Masa Setleri kullanım alanlarının başında ofis içi kullanım gelir. Markanızın logosunun olduğu Masa Setleri müşterilerinizin elinde sizin reklamınızı uzun süreler yapmaya devam ederler.

Duvar Saati

Duvar Saati kullanım alanlarının başında etkinlikler ve ofis içi kullanım gelir. Etkinlikler de markanızın logosunun olduğu Duvar Saati müşterilerinizin elinde sizin reklamınızı uzun süreler yapmaya devam ederler.

Bloknot

Bloknotların kullanım alanlarının başında etkinlikler ve ofis içi kullanım gelir. Etkinlikler de markanızın logosunun olduğu bloknotlar müşterilerinizin elinde sizin reklamınızı uzun süreler yapmaya devam ederler.

Baskılı Balonlar

Baskılı balonlar süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskılı Balonlarda üretim ve planlama durumu yer almaktadır. Alınan siparişler, sipariş sırasına göre düzenlenmektedir.

Bardak Altlığı

EMR REKLAM Tasarımlı bardak altlıkları ile evinizin ve ofisinizin atmosferini değiştirin!

Tampon – Serigraf Baskı

Tampon Baskı tekniği ile yuvarlak ve düz olmayan (konvex veya konkav) ürünler üzerine de baskı yapma avantajımız vardır. Bu tekniği kullanarak baskı yapamadığımız hemen hemen hiç bir ürün yok gibidir.

Power Bank

Satışa sunulan Taşınabilir Şarj Aletleri (Powerbank) Pilleri normal standartlarda kullanım ömrü 500-600 defa şarj etme kapasitesine sahiptir. Bu rakamlar genel standart şarj miktarı olup 1000 defa şarj etme üzerine de çıkabilmektedir.