0212 407 06 20
info@emrreklam.com

Roll Up Banner

Tabela | Kutu Harf | Araç Reklam Giydirme | Stand İmalatı | Çerçeve İmalatı | Dijital Baskı

Roll Up Banner

Roll up Banner

Açılıp Kapanabilen banner standları, Roll up banner standları olarak da adlandırılır, ne kadar hızlı ve kolay bir şekilde kurulabildikleri ve alınıp alınabileceğinden dolayı ticari fuarlar için en popüler banner standlarıdır.

Roll up banner
Roll up banner
Roll up olculeri
Roll Up olçüleri
Roll up stand
Roll up stand
Roll up fiyat
Roll up fiyat
Roll up
Roll up

Roll up Banner stand kullanımı

İnsanlar genellikle bir gösterinin sonunda yorulur ve koşarlar ve stantların ne kadar kolay alınabileceğini ve paketlenebildiğini tam olarak anlayabilirler.

Ticari fuarlar için diğer seçeneklerle kıyaslandığında, göreceli olarak ucuz olabilir ve çeşitli boyutlarda, stiller, markalar ve kalite düzeylerinde olabilir. Bu, neredeyse her zaman özel ihtiyaçlara uyacak bir model olduğu için onları son derece çok yönlü hale getirir.

Çok farklı ihtiyaçlar olduğu için, kelimenin tam anlamıyla her yerde bulabileceğiniz en büyük seçimdir.

Roll Up Banner

Taşınabilir olan bu roll up banner lar, iş logonuzu, yeni ürünlerinizi veya büyük açılış mesajını kolaylıkla sergilemek için etkili bir yoldur.

Bu standlara, Açılır kapanır standlar da denir, herhangi bir fuar standında veya perakende ekran arka planı için mükemmel bir zemin hazırlar. Yuvarlanan grafik, tiyatro üretimi için bir geri düşüş olarak bile kullanılabilir.

standlardaki reklam ekranları, afiş standları 82-1 / 2 “boyunda, katılımcılara oldukça görünür kılıyor. Şirketler bu rulo özel tasarım afişleriyle mesajlarını istedikleri zaman ve her yerde gösterebiliyorlar.

Kurulumu hızlı ve kolaydır. direği direğe bağlayın, grafikleri toplayın ve pankartı direğin üst kısmına asın.Tüm ünite bir kişi tarafından ayarlanabilir.

Teklifere ait bu reklamların satın alınmasıyla birlikte bir taşıma çantası dahildir. kullanıcıların üniteyi herhangi bir yere veya saha dışı etkinliğe taşımasını sağlar.

Dizayn , Kalite ve dayanıklı Roll Up banner fiyatları için lütfen EMR Reklam ile iletişime geçiniz.

Roll Up Banner Avantajları

  • Amacı basit olduğu için kafaları karıştırmaz. Konsept, içerik, renk ve yaratım, yönlendirme vermek, organizasyon veya ürün hakkında statik bir temelde bilgi vermek gibi yalnızca birkaç amacı vardır .
  • Aynı ekran her yere kolayca yerleştirilebilir, saklanabilir, taşınabilir ve yeniden kurulabilir.
  • Elektronikler ve hareketli parçalar bulunmadığı için, hiçbir şey hayatını perişan hale getirecek hiçbir şey bozmaz, bozulmaz veya başka şekillerde dağılmaz.
  • Bireysel harcama maliyeti çok düşük olduğundan ve kırılmaya karşı dayanıklı olduğundan, bunlar sayılarla üretilebilir ve gerektiğinde monte edilebilir.
  • Kurulum hızı: Bir göz açıp kapayıncaya kadar bir roll-up banner stand kurulumu tamamlanacaktır
  • Hava şartlarına dayanıklı. Yağmur, , dolu ya da kar yağmış olsun, insanların dikkatini çekebileceği herhangi bir yerde tutulabilirsiniz. Dondurucu karda veya ısıtıcının yanında, her zaman çalışır!

Daha fazla bilgi için
Yani, bir sonraki sefer İstanbulda banner standına ihtiyaç duyduğunuzda EMR Reklamı arayabileceğinizi biliyorsunuz.

Tecrübemizle, Türkiyenin’nin önde gelen akrilik stand ve satış noktası ekipman üreticilerinden biriyiz.

İster Pleksi vitrinler, veya akrilik vitrinler, vitrinler, pleksiglas paneller, broşürlükler, kartvizitler veya başka bir satış ekipmanı arıyorsanız perakende satışınızı geliştirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz
3D standlarda her zaman kaliteye önem vermekteyiz ve sadece mükemmel kalitede Pleksiglas stand üretmek için değil, aynı zamanda mükemmel müşteri hizmetleri fikrine bağlılıgımız için Türkiyede bir üne sahiptir.

Ekipmanlarımızın % 80’inden fazlası, son teknoloji tesisimizde üretilmekte ve müşterilerimize geçmeden önce sıkı kalite kontrolü ile karşı karşıya kalmaktadır.

Hazır pleksi akrilik, PVC, PETG standları, raflar ve ekranların yanı sıra, biraz farklı bir şeye ihtiyacınız varsa tamamen ısmarlama bir çözüm sağlayabiliriz.