Tabela Çeşitleri

Tabela çeşitleri,  ve modelleri ile ,  proje tasarım aşamasından uygulama sonuna kadar; düzgün ve hatasız proje uygulamaları ile , bakım ve kontrol hizmetleri sunmamız ve tüm bunları uygun tabela fiyatları ile sunmamız  istanbul içerisindeki tabelacılar arasında ön plana çıkmamızı sağlamaktadır.

Tabela Çeşitleri
Tabela Çeşitleri
Tabela Modelleri
Tabela Modelleri
Tabela Fiyatları
Tabela Fiyatları
Eczane
Eczane Tabelası
Dış Mekan
Dış Mekan

Tabela Çeşitleri Ve Modelleri

Yeni bir işletme açtığınızda yada işletmenizin fark edilirliğinizi arttırmak istediğinizde , farklı özelliklerinizi ön plana çıkarmak için isteğinize ve ihtiyacınıza göre tabela modelleri sunmaktayız.Gelişen teknoloji ve fiyat avantajlarından yararlanmak amacı ile doğan ihtiyaçlarınızda sizlere Hizmet Vermekteyiz.

Profesyonel tasarım , üretim ve montaj ekibimiz zengin ve ileri görsel sunum tekniklerini içeren tabela çeşitleri ile , işletmenize en uygun çözümü sizlere sunacaktır.

Tabela çeşitleri içerisinde LED, Işıklı ve Işıksız tabela modelleri işletmenizin görünürlüğünü ve çevresel olarak fark edilir olmasını arttırır .

Totem  , Yol  , Kutu harf, Çatı tabelaları gibi  modeller görünürlüğün yanında öne çıkarmak istediğiniz ürünlerinizde odaklanacaktır.Daha fazla bilgi için

İlkelerimiz:

Tasarlarken, yere özgü talimatlar ve ilgili ürün bilgileri gibi belirli ayrıntıları yerinde inceliyoruz .

Tabelanın içeriğinde yer alan mesajın açık olması gerekiyor, Tabelanın ana temaları beş saniyeden daha kısa sürede iletebiliyor olmalı , Bu yüzden beş saniye kuralını kullanın. Daha uzun sürerse, mesajınızı kısaltın veya bir dizi işaret kullanın.

Tabelalar reklamdır ve iyi bir reklam verenin bildiği gibi, müşterinin bir şeyler yapmasını sağlamalıdır; Etkilisi basit bir hedefe sahip olması gerekir.

Dış mekan tabelaları, fiziksel perakendenin en önemli olanıdır çünkü müşterileri kapıya çeken şeydir, müşterilerin işletmeniz için sahip olduğu ilk izlenimdir.

Yatırımı yaparken, bunları çıplak gözlerle analiz etmeye çalışın. Mağazanıza yeni bir müşteri olarak girmeyi hayal edin. Neyin net ve neyin şaşırtıcı olabileceği konusunda kendinize karşı dürüst olun.

Tutarlı bir marka oluşturun ve iş yerinizde, açık hava ilanlarından web sitenize kadar kullanın. Bunu yapmayı başardıysanız, perakende avantajınıza yönelik olarak yapılan tabeladan yararlanmaya ve işinizdeyken para kazanmaya hazır olursunuz.

Tercihleriniz ne olursa olsun, tasarlanma şekli, bir şirketin yeni müşteriler edinme yeteneği üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.

Tasarımı için göz önünde bulundurması gereken 3 önemli tasarım ilkesi

1. Zorlayıcı renkler. Renk seçimi iyi tasarlanmış bir tabelanın içinde büyük bir rol oynar.“Kok kırmızı” ya da “McDonald’s sarısını” düşünün,  çoğu zaman, renk bir markanın kimliğini ifade etmede yardımcı olur. Araştırmalar bir ticari markanın tanınmasının yüzde 80’inin renginden kaynaklandığını gösteriyor
2. Okunabilirlik için kontrast. Arka plan ile yazı karakter renklerinin kontrast olması kompozisyon ve yazı okunabilirliğini arttıracaktır.
3. Boyut önemlidir. Basitçe söylemek gerekirse, harfler ne kadar büyükse, okumak o kadar kolay olur. Önemli bir mesafeden görülebilir yol kenarı tabelaları oluşturuyorsanız , büyüklüğü önemlidir. Ayrıca farklı yazı tiplerinin aynı yüzeyde kullanılması okunabilirliği düşürmektedir.

EMR reklam uzun ömürlü dış ve iç mekan tabelalarının yanısıra tasarımından, hedef kitlesine kadar olan tüm ögeleri dikkate alarak uygun fiyat politikaları ile istanbuldaki merkezimizde hizmetinizdedir. Tabela Modelleri Ve Tabela Çeşitleri Uygun Fiyatları ile EMRREKLAM