TABELA

Emr Reklam Olarak İnşaat Tabelası , Genel Olarak Üzerin’de İnşaatı Yapan Firmanın , Yapılan Konutun , Konutun Yapıldığı Mevki’nin Bilgileri’nin ve Ruhsat Bilgileri’nin Gösterildiği Bir Tabeladır.Emr Reklam Sizlere Bu Noktada En İyi Kalite’de İnşaat Tabelaları Üretimleri Gerçekleştirerek Uzun Ömürlü Kullanım İmkanından Yararlanabilmenizi sağlar. İnşaat Tabelası Yapımında Kullanılan Malzemeler, Birinci Kalite Malzemeler’den Üretildiği İçin  Suya Dayanıklı Olduğundan Paslanma Konusunda Çok Ciddi Derecede Dayanıklıdır. Emr Reklam Alanında Uzmanlaşmış Bir Ekip Olarak Diğer Reklam Hizmetlerin’de olduğu Gibi İnşaat Tabelalarında’da Sizlere Hizmet Vermektedir.

İnşaat Yönlendirme Tabelası Diğer Geleneksel Reklam Materyallerin’den Çok Daha Etkili Ve Uzun Ömürlüdür. Kaydırma Metninde Kullanılan Led, Parlak Renkler Ve Farklı Renklerde Işık Verebilme Özelliğinden Dolayı Çok Çekicidir.

İnşaat Tabela Hizmetleri, İnşaat Çalışmalarının Yapılabilmesi İçin Öncelikle Arsa Etrafında Çerçeve Oluşturacak Bir Şekilde Şantiye Alanı Sağlanır. Bu Alan Etrafında Genellikle Alüminyum Gibi Bir Malzeme İle Paneller Kullanılarak Ayırma İşlemi Sağlanır. Bu Sayede Şantiye Alanının Sınırları Bir Çeşit Duvar İle Kapatılmış olur. Bu Uygulamalar Sırasında Sac Veya Alüminyum Levha Üzerinde Cephe Giydirme Gibi Bir İşlem Gerçekleştirilebilir. Yine Şantiye Ve İnşaat Alanları İçinde Tabela Modelleri İle Hizmet Alınarak Reklam Gerçekleştirilebilir. Firmamız Klasik Olarak Firma Tabelası Dışında İnşaat Tabela Hizmetleri İle Bu Uygulamaları Gerçekleştirmektedir.

İnşaat Tabelası Modelleri , İnşaat ve Şantiye Reklamları , Işıksız İnşaat Tabelaları , İş Güvenlik Tabelaları , Şantiye Reklam Fiyatları , Kutu Harf İnşaat Tabelası , Kutu Harf Apartman Tabelaları . İnşaat Tabelası , İnşaat Tabelası Çeşitleri , Işıklı İnşaat Tabelaları , Vinç Tabelası , İnşaat Yönlendirmeleri , İş Güvenlik Tabelaları

İnşaat Tabela Hizmetleri

İnşaat Tabelası , Diğer Tabela Sistemlerine Göre Farklı Bir Ölçü Ve Yapı Gerektirir.Bu Uygulamalar’da Alüminyum Kompozit Malzeme Kullanımı Tercih Edilmektedir.
Çünkü Alüminyum Malzeme Hem Görsel Açıdan Hem de Sağlamlık Açısından Avantajlı Bir Yapı Sağlar.Bu Tabela Sistemlerinde Genellikle İnşaat İle İlgili Temel Bilgilerin
Paylaşılması Gereklidir.Yapılacak Uygulamalarda Firmamız Emr Reklam , İnşaat Tabelası Yönetmenliği Kamsamında Hizmet Vermektedir.Yönetmenlik Geregi Bu Tabelanın Herkes
Tarafından Rahatlıkla Görülebilecek Bir Yerde Montaj Edilmesi Gereklidir.Yönetmenliğe Bağlı Olarak Bu Tabelanın Minumum Boyutları Yönetmenlik Kararınca Belirlenmiştir.Yasal
Zorunluluk Oluşturan Bu Tabela Üzerinde Bazı Mutlak Bilgiler’de Yer Almalıdır.Emr Reklam Olarak Sizlere Yönetmenliğe Uygun ve Kaliteli Bir Hizmet Verebiliriz.
Emr Reklam Olarak Yönlendirme Tabelaları Hizmetlerimizde Diğer Hizmetlerimizde Olduğu Gibi Her Daim Yanınızdadır.

 

 

Her Şantiye İçin Gerekli İnşaat Tabela Hizmetleri

Bu bilgiler arasında mimar, elektrik-tesisat mühendisleri, yapı denetim şirketi, müteahhit, inşaat ruhsat numarası, inşaat bütçesi gibi noktalar bulunur. Bu gibi birçok bilgi imar yönetmeliği kapsamında belirlenmiştir. Eğer yerel yönetimler tarafından yapı alanlarında bu tabelanın bulunmadığı tespit edilirse, tespit tutanağı düzenlenerek tebligat uygulanır. Bu nedenle inşaat çalışmalarına başlandıktan sonra ruhsat tabelası olarak adlandırılabilecek bu uygulama 3 gün içerisinde yerine asılmalıdır. Uyarılara rağmen uygulama gerçekleştirilmediğinde para cezası ile karşılaşılabilir.

Tabela Modelleri

Yasal bir zorunluluk olarak her şantiye alanında ve inşaat alanında bulunması gereken bu tabelada belirli ölçüler ile hizmet verilir. Bu ölçüler yine inşaat tabelası ölçüleri olarak yönetmelik kapsamında belirlenmiştir. Yönetmeliklere göre bu tabelanın ölçüleri için en az 0.5/0.75 m gibi 1 boyut kullanılmalıdır. Ancak istenilen takdirde bu boyutun üzerinde uygulamalar gerçekleştirilmesi mümkündür. Aslında uygulanan bu tabela sadece yönetmelik kapsamında değil reklam çalışmaları içerisinde de önemli bir yere sahiptir. Özellikle prestijli ve sağlam bir tabela, inşaat şirketi için reklam sağlayabilir.

İnşaat Tabelası Örnekleri

Tabela üretiminde birçok farklı malzemeden faydalanmak mümkündür. Bu kapsamda üretim amacıyla metal malzeme, vinil malzeme ve plastik zemin ile tabela üretimi yapılabilir. İstenilen ölçü ve ebatlarda hazırlanan tabela belirtilen şekilde en doğru noktaya montaj edilir. Tabela üzerinde taban materyaline bağlı bir şekilde dijital baskı veya folyo kesim ile baskı oluşturulabilir. Bu kapsamda tercihler müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak şekillenir. İstenilen konumda tabelalar üzerinde ışık tertibatı ve ayak düzeneği gibi ek hizmetler sağlanabilir.
İnşaat tabelası ölçüleri
Klasik olarak alüminyum kompozit üzerinde dijital baskı ile uygulama talep edilmektedir. Ancak alternatif ürünler için firmamızdan inşaat tabelası örnekleri talep edilebilir. Bu örnekler arasından farklı seçimler gerçekleştirilerek, hizmet talep etmeniz mümkündür. Özellikle ayırdığınız bütçe ve istediğiniz görsel kaliteye göre seçimler gerçekleştirebilirsiniz. Temel olarak bilgi verme amaçlı kullanılan bu tabelalar reklam hedefi de ortaya koyduğu için kaliteli tercihler yapmak doğru olacaktır.

Işıklı Tabela Örnekleri

İster tek katlı bir yapı ister bir iş merkezi isterseniz toplu konut yani site inşaatı yapımında bu tabela bir mecburiyet oluşturmaktadır. Özellikle ticari amaçlı olarak yapılan inşaatlarda yani site gibi konut inşaatlarında tabela ayrı bir önem arz eder. Bu gibi alanlarda kullanılan inşaat tabelası hem reklam amaçlı hem bilgilendirme amaçlı bir yapı sergiler. Bu nedenle daha kapsamlı ve gösterişli bir tabela tercih edilebilir. Bu konuda firmamız üzerinden farklı örnekler talep edebilirsiniz. Hatta portföyümüzde yer alan site tabela örnekleri sayesinde verdiğimiz hizmetleri inceleyebilirsiniz.

Tabela Örnekleri ve Fiyatları

Bu inceleme sayesinde nasıl bir sistem istediğinizi ve uygulamaların şeklini rahatça tasavvur edebilirsiniz. Her noktadan rahat bir şekilde görülebilecek, kolayca okunacak ve düzen konusunda avantaj oluşturacak tabelalar tercih edilebilir. Belirtildiği üzere farklı malzemeler tercih edildikten sonra ışıklandırma ve renklendirme yapılabilir. Bu tabelalar özellikle dış mekan tabelası olduğu için imalat konusunda da firmamız sağlamlığa özen göstermektedir. Zira sağlam bir sistem elde edilmesi sayesinde marka güvenilirliği açısından avantaj elde edilebilir. Özellikle iş merkezi veya site inşaatlarında firma için önemli bir sonuç sağlayacaktır. Hatta uzun süreli imar çalışmalarında dayanıklı bir yapı sağlayan tabelalar önemli olacaktır.

İnşaat tabelası modelleri , inşaat ve şantiye reklamları , ışıksız inşaat tabelaları , iş güvenlik tabelaları , şantiye reklam fiyatları , kutu harf inşaat tabelası , kutu harf apartman tabelaları inşaat tabelası , inşaat tabelası çeşitleri , ışıksız inşaat tabelaları , vinç tabelası , inşaat yönlendirmeleri , iş güvenlik tabelaları