• REFERANSLARIMIZ . .
 • IŞIKLI - IŞIKSIZ TABELA
 • COLIN'S MERKEZ BINA IŞIKLI TABELA EMR REKLAM TARAFINDAN YAPILDI.
tabela

Tabela

Tabela proje tasarım aşamasından uygulama sonuna kadar; düzgün ve hatasız proje uygulamaları, bakım ve kontrol hizmetleri sunmamız istanbul tabelacılar içinde ön plana çıkmamızı sağlamaktadır.

Tabela Modelleri

Yeni bir işletme açtığınızda yada işletmenizin fark edilirliğini arttırmak istediğinizde , farklı özelliklerinizi ön plana çıkarmak istediğinizde ,gelişen avantajlardan yararlanmak amacı ile doğan yeni tabela ihtiyaçlarınızda sizlere Hizmet Vermekteyiz. Profesyonel tasarım , üretim ve montaj ekibimiz zengin ve ileri görsel sunum teknikleri içeren tabela çeşitlerimizle , işletmenize en uygun çözümü sizlere sunacaktır.

LED, Işıklı ve Işıksız reklam tabelaları işletmenizin görünürlüğünü ve çevresel olarak fark edilir olmasını arttırır , Totem  , Yol  , Kutu harf, Çatı tabelaları görünürlüğün yanında öne çıkarmak istediğiniz ürünlerinizde odaklanacaktır.

İlkelerimiz:

Tasarlarken, yere özgü talimatlar ve ilgili ürün bilgileri gibi belirli ayrıntıları belirtin. İçeriğinde yer alan mesajın açık olması gerekiyor, ana temaları beş saniyeden daha kısa sürede iletebiliyor sanız , beş saniye kuralını kullanın. Daha uzun sürerse, mesajınızı kısaltın veya bir dizi işaret kullanın.

Tabelalar reklamdır ve iyi bir reklam verenin bildiği gibi, müşterinin bir şeyler yapmasını sağlamalıdır; Etkilisi basit bir hedefe sahip olması gerekir.
Dış mekan tabelaları, fiziksel perakendenin en önemli olanıdır çünkü müşterileri kapıya çeken şeydir, müşterilerin işletmeniz için sahip olduğu ilk izlenimdir.
Tabela yatırımı yaparken, bunları taze gözlerle analiz etmeye çalışın. Mağazanıza yeni bir müşteri olarak girmeyi hayal edin.Neyin net ve neyin şaşırtıcı olabileceği konusunda kendinize karşı dürüst olun. Tutarlı bir marka oluşturun ve iş yerinizde, açık hava ilanlarından web sitenize kadar kullanın. Bunu yapmayı başardıysanız, perakende avantajınıza yönelik tabelalardan yararlanmaya ve işiniz deyken para kazanmaya hazır olursunuz.
Tercihleriniz ne olursa olsun, bir tabelanın tasarlanma şekli, bir şirketin yeni müşteriler edinme yeteneği üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.

Tabela tasarımı için göz önünde bulundurması gereken 4 önemli tasarım ilkesi

1. Zorlayıcı renkler. Renk seçimi iyi tasarlanmış bir tabelanın içinde büyük bir rol oynar.“Kok kırmızı” ya da “McDonald’s sarısını” düşünün. Çoğu zaman, renk bir markanın kimliğini ifade etmede yardımcı olur. Araştırmalar bir ticari markanın tanınmasının yüzde 80’inin renginden kaynaklandığını gösteriyor
2. Okunabilirlik için kontrast. Bir tabelada arka plan ile yazı karakter renklerinin kontrast olması kompozisyon ve yazı okunabilirliğini arttıracaktır.
3. boyut önemlidir. Basitçe söylemek gerekirse, harfler ne kadar büyükse, okumak o kadar kolay olur. Önemli bir mesafeden görülebilir yol kenarı tabelaları oluşturuyorsanız , büyüklüğü önemlidir. Ayrıca farklı yazı tiplerinin aynı yüzeyde kullanılması okunabilirliği düşürmektedir.

EMR – DIJITAL | DISPLAY | STAND | REKLAM ÇÖZÜMLERİ

Dijital Markanıza İYİ Gelir:Dijital Reklamın Markaya Etkisi Araştırması

 1. Reklamın mecralarda hatırlanması

  İyi bir reklam kampanyası ilk olarak reklamverenden iyi bir brief almakla başlıyor. Kreatif departmanın ve kampanyayı yürütecek Firma adamlarının kafalarında herhangi bir soru işareti kalmaması şart oluyor. Ve devamı kreatifcilerin eline kalıyor…

 2. Reklamın davranışa etkisi

  İşletmelerin kuruluş amacı kar elde etmektir. İşletmeler kar elde edebilmek için mal ve hizmetlerini toplumda tanıtmalıdırlar. Bu tanıtımda da tutundurma karmasının elemanlarından özellikle de reklamdan yararlanırlar. Reklam başarıya ulaşabilmek için tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarına kulak vermelidir. Bunun için de reklamın amaçlarının çerçevesi gerek ajanslar gerekse reklamverenler tarafından iyi bir biçimde çizilmelidir. Reklamın amaçları çok ve değişik olabilmektedir. Bunlar; satışları düşük olduğu dönemlerde alışverişi arttırmak, sezon sonunda eski ürünlerin elden çıkarılması, mağazanın politikalarının açıklanması, toplumda mağazaya yeni
  gelenlerin etkilenmesi, mağaza imajını ya da ismini güçlendirmek, ulusal düzeyde reklamı yapılmış markalarla mağazayı tanıtmak, yeni müşteri kazanmak ve müşterilerin zihninde bir mağaza imajı oluşturmaktır.

 3. Mecranın marka beğenisine katkısı

  Açıkhava, diğer mecralara göre daha az araştırılıyor ve reklamverenler tarafından yaptırılan reklam izleme araştırmalarına daha sınırlı kapsamda dahil ediliyor. EMR REKLAM, sektördeki bu açığı kapamak, mecranın marka ve kampanyalara olan etkisini ortaya koymak, ajans ve reklamverenleri bilgilendirmek amacıyla bir açıkhava etki araştırması yapılmıştır.

 4. Mecranın marka etkileşimi

  Bir markanın aylık ortalama 15 içerik paylaştığını düşünelim. Bu 15 içerik özenle seçilmiş, markayı anlatmaya muktedir içeriklerdir. Aynı içerikleri çalışanlarımızın da görmesini, okumasını sağlamamız gerekiyor. Hem içerisinde bulunduğu organizasyonu daha iyi anlaması hem de sahiplenmesi için iletişimde kalmak gerekiyor. Bunu bir gereklilik olarak görebiliriz. işte burada karşınızda mecranın marka etkileşimi çıkıyor.

 5. Mecranın marka imajına etkisi

  Marka ile ilgili tüketicide oluşan çağrışımlar bütünü olarak tanımlanan marka imajı, markalara pazarlarında rekabet avantajı kazandıran bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugün herhangi bir perakende mağazasına girdiğimizde raflarda gördüğümüz ürünlerin fonksiyonel açıdan, fiziksel açıdan ve kalite açısından birbirleriyle neredeyse birebir benzer olduklarını görmekteyiz. Birbirine benzeyen bu markaları farklılaştıran tüketicinin onlarla ilgili algısı yani oluşan imajıdır.

EN SON ÇALIŞMALARIMIZ

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-108432929-1');