• REFERANSLARIMIZ . .
 • IŞIKLI - IŞIKSIZ TABELA
 • COLIN'S MERKEZ BINA IŞIKLI TABELA EMR REKLAM TARAFINDAN YAPILDI.

Işıklı tabela

Işıklı tabela, müşterileri etkilemek ve işinizin öne çıkmasını sağlamak için harika bir yoldur

Eczane Işıklı tabela
Eczane Işıklı tabela
İsmar Işıklı tabela
İsmar Işıklı tabela
Pleksi Işıklı tabela
Pleksi Işıklı tabela
Işıklı tabela tasarımı
Işıklı tabela tasarımı
Işıklı tabela
Işıklı tabela

Tabela, gün boyunca potansiyel müşterilere varlığınızı bildirir. Ama karanlık düştüğünde Işıklı tabela gibi işinizi yansıtır mı? Müşterileriniz sizi karanlıkta bulamıyorsa, parlak bir tabelaya (ve mükemmel bir işletmeye) sahip olmanın hiçbir anlamı yoktur. Işıklı tabela , işletmenize müthiş bir değer verir, Tabelanızın , şirketiniz için günde 24 saat çalışmaya devam etmesini sağlar.

Işıklı LED tabelalar, iş yerlerinin yoldaki araçlardan veya gece uzun mesafelerden görülmesini kolaylaştırır. Özellikle kış mevsiminde görünürlüğün genellikle kötü hava koşullarıyla sınırlı olduğu durumlarda etkilidir. Arkadan aydınlatmalı bir tabela, işinizin diğer iş yerleri ve kalabalığın arasından sıyrılabilmesi için avantaj sağlar. Ayrıca EMR Reklam Işıklı Tabela m2 fiyatı konusunda da sizleri şaşırtmaya devam ediyor .
Işıklı Tabelanın en popüler tarzı, içeriden bir saydam malzemenin aydınlatıldığı ve hoş bir parlayan etki yaratan ışık kutusu. Lightbox işaretleri, markanıza reklam vermek için uygun maliyetli bir araçtır ve yiyecek ve alışverişte iş için rekabet eden şehir içi alanların içinde popülerdir.
Statik geleneksel Işıklı Tabelalarından LED ile üretilmiş harflere kadar EMR Reklam, ihtiyaçlarınız için en etkili Işıklı Tabelaları sağlayacak beceri, deneyim ve bilgi birikimine sahiptir.

Işıklı tabela modelleri

İstanbulda, neredeyse her uygulama için mükemmel, geniş bir ışıklı tabela sunuyoruz. Sağlayabileceğimiz bazı Işıklı tabela modelleri şunlardır:
• Geleneksel Işık Kutuları – Hem gündüz hem de gece işinizi geliştirmek için mükemmeldir. Tek ya da çift taraflı olarak temin edilebilen, bağımsız işaret ve duvarlara kolay uyum sağlar

• LED İşlenmiş Harfler – İçten aydınlatmalı bireysel harfler, alüminyum fabrikasyon ve akrilik imalat seçenekleri mevcuttur. Düşük maliyetli LED’ler güç maliyetlerini azaltır ve tabelanızın uzun ömürlü olmasını sağlar.
• Işıklı Ekstrüzyon Işık Kutular – Bu ince ışık kutuları, perakende işletmeler ile popülerdir, ışıklandırılmış streç kumaş afişleri ve değiştirilebilir vinil kaplamaların çok kullanımına izin verir. Markaları ve stokçuları tanıtmanın yanı sıra farkındalık yaratmak için mükemmeldir. Ekonomik ışıklı tabela fiyatları ile sizlerleyiz.

NEDEN EMR Reklam IşıklıTabelaları SEÇMELİSİNİZ?

EMR Reklam, bir dizi amaç ve gereksinim için özel tabela çözümleri oluştururken, işletmeler için çeşitli ışıklı işaretler üretmede uzmandır. Tasarımcılar, imalatçılar ve montajcılar dan oluşan ekibimiz tüm tabela alanlarında bilgili. Bu birleştirilmiş bilgiyi kullanarak, işinizle birlikte iş hayatından sonuna kadar, parlak, etkili ve uzun ömürlü fantastik işaretler sunarak çalışıyoruz.

Işıklı tabela montajı

Işıklı panel levhalarımızın montajı, duvara monte edilen alüminyum açılı köşebentler kullanılarak kolaydır. Harici bir arkadan aydınlatmalı tabela seçmeden önce, duvarın arkasında veya tavanda bir elektrik bağlantısına ihtiyacınız olacağını unutmayın. Düşük voltajlı LED’lere güç sağlamak için gereken güç kaynağını (trafo) sağlayacağız. Ayrıca, kabloyu çalıştırmak için tavana ve duvara yeterli erişim gerekli olacaktır

Kutu Harf Işıklı tabela
Kutu Harf Işıklı tabela
Çatı Işıklı tabela
Işıklı çatı tabelası
TİM Işıklı tabela
TİM Işıklı tabela
Pleksi Işıklı tabela
Pleksi Işıklı tabela

EMR – DIJITAL | DISPLAY | STAND | REKLAM ÇÖZÜMLERİ

Dijital Markanıza İYİ Gelir:Dijital Reklamın Markaya Etkisi Araştırması

 1. Reklamın mecralarda hatırlanması

  İyi bir reklam kampanyası ilk olarak reklamverenden iyi bir brief almakla başlıyor. Kreatif departmanın ve kampanyayı yürütecek Firma adamlarının kafalarında herhangi bir soru işareti kalmaması şart oluyor. Ve devamı kreatifcilerin eline kalıyor…

 2. Reklamın davranışa etkisi

  İşletmelerin kuruluş amacı kar elde etmektir. İşletmeler kar elde edebilmek için mal ve hizmetlerini toplumda tanıtmalıdırlar. Bu tanıtımda da tutundurma karmasının elemanlarından özellikle de reklamdan yararlanırlar. Reklam başarıya ulaşabilmek için tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarına kulak vermelidir. Bunun için de reklamın amaçlarının çerçevesi gerek ajanslar gerekse reklamverenler tarafından iyi bir biçimde çizilmelidir. Reklamın amaçları çok ve değişik olabilmektedir. Bunlar; satışları düşük olduğu dönemlerde alışverişi arttırmak, sezon sonunda eski ürünlerin elden çıkarılması, mağazanın politikalarının açıklanması, toplumda mağazaya yeni
  gelenlerin etkilenmesi, mağaza imajını ya da ismini güçlendirmek, ulusal düzeyde reklamı yapılmış markalarla mağazayı tanıtmak, yeni müşteri kazanmak ve müşterilerin zihninde bir mağaza imajı oluşturmaktır.

 3. Mecranın marka beğenisine katkısı

  Açıkhava, diğer mecralara göre daha az araştırılıyor ve reklamverenler tarafından yaptırılan reklam izleme araştırmalarına daha sınırlı kapsamda dahil ediliyor. EMR REKLAM, sektördeki bu açığı kapamak, mecranın marka ve kampanyalara olan etkisini ortaya koymak, ajans ve reklamverenleri bilgilendirmek amacıyla bir açıkhava etki araştırması yapılmıştır.

 4. Mecranın marka etkileşimi

  Bir markanın aylık ortalama 15 içerik paylaştığını düşünelim. Bu 15 içerik özenle seçilmiş, markayı anlatmaya muktedir içeriklerdir. Aynı içerikleri çalışanlarımızın da görmesini, okumasını sağlamamız gerekiyor. Hem içerisinde bulunduğu organizasyonu daha iyi anlaması hem de sahiplenmesi için iletişimde kalmak gerekiyor. Bunu bir gereklilik olarak görebiliriz. işte burada karşınızda mecranın marka etkileşimi çıkıyor.

 5. Mecranın marka imajına etkisi

  Marka ile ilgili tüketicide oluşan çağrışımlar bütünü olarak tanımlanan marka imajı, markalara pazarlarında rekabet avantajı kazandıran bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugün herhangi bir perakende mağazasına girdiğimizde raflarda gördüğümüz ürünlerin fonksiyonel açıdan, fiziksel açıdan ve kalite açısından birbirleriyle neredeyse birebir benzer olduklarını görmekteyiz. Birbirine benzeyen bu markaları farklılaştıran tüketicinin onlarla ilgili algısı yani oluşan imajıdır.

EN SON ÇALIŞMALARIMIZ

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-108432929-1');