• REFERANSLARIMIZ . .
 • IŞIKLI - IŞIKSIZ TABELA
 • COLIN'S MERKEZ BINA IŞIKLI TABELA EMR REKLAM TARAFINDAN YAPILDI.

Kayan yazı tabela

Kayan yazı tabela ürünlerinin her türlü boyutunu ve tam renk seçeneklerini üretiyoruz. Firmamız her türlü uygun su geçirmez panel ve üretim ile sürgülü tabela sistemleri gibi çeşitli ürünler üretmektedir.

Kayan yazı tabela
Kayan yazı tabela

TAM RENK TABLOLARI
Tam renkli panelli Kayan yazılar , ülkemizde yeni bir tabelalı led Kayan yazı tabela sistemidir. Bu ürünler yazılabilen, canlandırılabilen, hatta istedikleri renk ve dolulukla zenginliği ile istenilen renklerde oynatılabilen ürünlerdir. fiyatlar bugünkü koşullardan biraz daha pahalıdır. Bu üç renk, Tam Renkli ve iç ve dış mekanlara ayrılmıştır. Aynı zamanda, tam renkli LED paneller esnek modellere sahiptir.

Kayan yazı tabela sistemleri

Kayan yazı tabela sistemleri diğer geleneksel reklam materyallerinden çok daha etkili ve uzun ömürlüdür. Kaydırma metninde kullanılan LED, parlak renkler ve farklı renklerde ışık verebilme özelliğinden dolayı çok çekicidir. Kayan yazı maliyetleri çok düşüktür.
Kayan yazı üretimi sırasında kullanılan elektronik malzemelerin marka ve kalitesi çok önemlidir. En gelişmiş yazı sistemleri SMD LED teknolojisidir. SMD LED’lerde görüş açısı çok geniştir. (120-180 derece arasında) parlaklık çok yüksek. Tam renkli kaydırmada kullanılan RGB LED’lerde 3 adet led çip var. Bu, parlaklığın yüksek olduğu anlamına gelir. Eski basit tek renkli Kayan yazı sistemlerinde Oval LED’ler kullanıldı. En büyük sorun görüş açısının dar olması ve parlaklığın yeterince yüksek olmamasıydı .

Kayan Yazı – Led Tabela Özellikleri

Bütün Kayan Yazı Tabelalarımız CNC Kasa ile üretilmektedir.
Verilen ölçüler net ekran ölçüleridir.
Görüntüyü engelleyici kenarlık payları yoktur.
Led tabelalarımızın hiçbir yerinde silikon ve benzeri maddeler kullanılmaz.
P10 Panellerin orjinal contaları ile su vb. akışkanların tabela içine geçmesi engellenir.
Tabelalarımızın, elektrik tesisatı alanında uzman teknikerler tarafından yapılır.
Tabela ölçülerine uygun kontrol kartı ve güç kaynaları seçilir.
Bütün kayan yazı tabelalarımız 300 den fazla animasyon özelliği sunar.
.gif Formatlı uygun resimleri oynatabilirsiniz
USB Flash bellek yardımıyla istediğiniz zaman içerik değiştirebilirsiniz
Açılış ve kapanış saatini belirleyerek enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

EMR – DIJITAL | DISPLAY | STAND | REKLAM ÇÖZÜMLERİ

Dijital Markanıza İYİ Gelir:Dijital Reklamın Markaya Etkisi Araştırması

 1. Reklamın mecralarda hatırlanması

  İyi bir reklam kampanyası ilk olarak reklamverenden iyi bir brief almakla başlıyor. Kreatif departmanın ve kampanyayı yürütecek Firma adamlarının kafalarında herhangi bir soru işareti kalmaması şart oluyor. Ve devamı kreatifcilerin eline kalıyor…

 2. Reklamın davranışa etkisi

  İşletmelerin kuruluş amacı kar elde etmektir. İşletmeler kar elde edebilmek için mal ve hizmetlerini toplumda tanıtmalıdırlar. Bu tanıtımda da tutundurma karmasının elemanlarından özellikle de reklamdan yararlanırlar. Reklam başarıya ulaşabilmek için tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarına kulak vermelidir. Bunun için de reklamın amaçlarının çerçevesi gerek ajanslar gerekse reklamverenler tarafından iyi bir biçimde çizilmelidir. Reklamın amaçları çok ve değişik olabilmektedir. Bunlar; satışları düşük olduğu dönemlerde alışverişi arttırmak, sezon sonunda eski ürünlerin elden çıkarılması, mağazanın politikalarının açıklanması, toplumda mağazaya yeni
  gelenlerin etkilenmesi, mağaza imajını ya da ismini güçlendirmek, ulusal düzeyde reklamı yapılmış markalarla mağazayı tanıtmak, yeni müşteri kazanmak ve müşterilerin zihninde bir mağaza imajı oluşturmaktır.

 3. Mecranın marka beğenisine katkısı

  Açıkhava, diğer mecralara göre daha az araştırılıyor ve reklamverenler tarafından yaptırılan reklam izleme araştırmalarına daha sınırlı kapsamda dahil ediliyor. EMR REKLAM, sektördeki bu açığı kapamak, mecranın marka ve kampanyalara olan etkisini ortaya koymak, ajans ve reklamverenleri bilgilendirmek amacıyla bir açıkhava etki araştırması yapılmıştır.

 4. Mecranın marka etkileşimi

  Bir markanın aylık ortalama 15 içerik paylaştığını düşünelim. Bu 15 içerik özenle seçilmiş, markayı anlatmaya muktedir içeriklerdir. Aynı içerikleri çalışanlarımızın da görmesini, okumasını sağlamamız gerekiyor. Hem içerisinde bulunduğu organizasyonu daha iyi anlaması hem de sahiplenmesi için iletişimde kalmak gerekiyor. Bunu bir gereklilik olarak görebiliriz. işte burada karşınızda mecranın marka etkileşimi çıkıyor.

 5. Mecranın marka imajına etkisi

  Marka ile ilgili tüketicide oluşan çağrışımlar bütünü olarak tanımlanan marka imajı, markalara pazarlarında rekabet avantajı kazandıran bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugün herhangi bir perakende mağazasına girdiğimizde raflarda gördüğümüz ürünlerin fonksiyonel açıdan, fiziksel açıdan ve kalite açısından birbirleriyle neredeyse birebir benzer olduklarını görmekteyiz. Birbirine benzeyen bu markaları farklılaştıran tüketicinin onlarla ilgili algısı yani oluşan imajıdır.

EN SON ÇALIŞMALARIMIZ

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-108432929-1');