• REFERANSLARIMIZ . .
 • IŞIKLI - IŞIKSIZ TABELA
 • COLIN'S MERKEZ BINA IŞIKLI TABELA EMR REKLAM TARAFINDAN YAPILDI.

Kutu harf

Stil, boyut ve müşteri etkisi için seçimleriniz aydınlatılmış Kutu harf Tabela ile neredeyse sınırsız. Özel yazı tipleri ve binanızın ön tarafına monte edilen dikkat çekici logo ile büyük bir etki yaratabilir ve yeni müşteriler çekebilirsiniz.

Kutu harf
Kutu harf
Paslanmaz Kutu harf
Paslanmaz Kutu harf
Pleksi ışıklı kutu harf
Pleksi ışıklı kutu harf
Prinç Paslanmaz Kutu harf
Prinç Paslanmaz Kutu harf
Prinç Kutu harf
Prinç Kutu harf

Kutu Harf Tabela ile öne çıkın

Zaman testine dayanan Boyutsal Kutu harf tabela talep ettiğinizde, teslim alacağının ürünün bırakacağı etkiye güvenin . İster iç mekanda ister dışarıda olsun, harflerimizin dayanıklılığını ve çatlamayan, solmayan veya rengi bozmayan etkilerini taktir edeceksiniz . Kesim ve döküm metallerinden plastik ve akrilik malzemelere kadar, tarzınıza, bütçenize ve amacınıza uygun doğru harfleri bulacaksınız.

 

Kutu harf malzeme seçeneklerinden bazılarına göz atın

  • Pirinç Kutu harf

İster cilalı ister fırçalanmış bir satin arıyor olun, pirinç, klasik, profesyonel görünümlü harfler için mükemmel bir seçimdir.

  • Krom Kutu harf

Kesilmiş Krom Kutu harflerimiz, fırçalanmış, cilalanmış, ve oksitlenmiş yüzeylere sahiptir ve zamana saygı duyan, geleneksel bir görünüm sergiler.Paslanmaz Çelik Kutu harfStandart C304 ve deniz seviyesindeki alaşımlardan üstün korozyon direnci ile, paslanmaz çelik çok çeşitli yazı seçenekleri sunar.

 

  • Arkadan aydınlatmalı Kutu harfler

Üretilen paslanmaz çelik harfler, LED’lerle arkadan aydınlatılabilir veya yarı saydam bir akrilik yüzle aydınlatılabilir.

  • Akrilik Kutu Harfler

Özel akrilik kutu harf 3-D yazı, hafif ancak yüksek dayanımlı ve çok çeşitli standartlarda ve PMS uyumlu renklerde mevcuttur

  • Şekillendirilmiş Plaksi Kutu Harfler

Formed ve enjeksiyon kalıplı Pleksi kutu harfler bütçe dostu bir seçimdir

  • Köpük Kutu harfler

Fuar sunumları, özel etkinlik tabelaları, perakende POP ve fuar gösterileri gibi çok çeşitli geçici iç mekan tabelaları için idealdir.

Kutu harf fiyatları ve kutu harf çeşitleri için lütfen arayınız .

Krom Kutu harf
Krom Kutu harf
Paslanmaz Kutu harf fiyatı
Paslanmaz Kutu harf fiyatı
Kutu harf tabela
Kutu harf tabela
Paslanmaz Kutu harf fiyatı
Paslanmaz Kutu harf fiyatı
Işıklı Pleksi kutu harf
Işıklı Pleksi kutu harf
Fileli Kutu harf
Fileli Kutu harf
Paslanmaz Krom Kutu harf
Paslanmaz Krom Kutu harf

EMR – DIJITAL | DISPLAY | STAND | REKLAM ÇÖZÜMLERİ

Dijital Markanıza İYİ Gelir:Dijital Reklamın Markaya Etkisi Araştırması

 1. Reklamın mecralarda hatırlanması

  İyi bir reklam kampanyası ilk olarak reklamverenden iyi bir brief almakla başlıyor. Kreatif departmanın ve kampanyayı yürütecek Firma adamlarının kafalarında herhangi bir soru işareti kalmaması şart oluyor. Ve devamı kreatifcilerin eline kalıyor…

 2. Reklamın davranışa etkisi

  İşletmelerin kuruluş amacı kar elde etmektir. İşletmeler kar elde edebilmek için mal ve hizmetlerini toplumda tanıtmalıdırlar. Bu tanıtımda da tutundurma karmasının elemanlarından özellikle de reklamdan yararlanırlar. Reklam başarıya ulaşabilmek için tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarına kulak vermelidir. Bunun için de reklamın amaçlarının çerçevesi gerek ajanslar gerekse reklamverenler tarafından iyi bir biçimde çizilmelidir. Reklamın amaçları çok ve değişik olabilmektedir. Bunlar; satışları düşük olduğu dönemlerde alışverişi arttırmak, sezon sonunda eski ürünlerin elden çıkarılması, mağazanın politikalarının açıklanması, toplumda mağazaya yeni
  gelenlerin etkilenmesi, mağaza imajını ya da ismini güçlendirmek, ulusal düzeyde reklamı yapılmış markalarla mağazayı tanıtmak, yeni müşteri kazanmak ve müşterilerin zihninde bir mağaza imajı oluşturmaktır.

 3. Mecranın marka beğenisine katkısı

  Açıkhava, diğer mecralara göre daha az araştırılıyor ve reklamverenler tarafından yaptırılan reklam izleme araştırmalarına daha sınırlı kapsamda dahil ediliyor. EMR REKLAM, sektördeki bu açığı kapamak, mecranın marka ve kampanyalara olan etkisini ortaya koymak, ajans ve reklamverenleri bilgilendirmek amacıyla bir açıkhava etki araştırması yapılmıştır.

 4. Mecranın marka etkileşimi

  Bir markanın aylık ortalama 15 içerik paylaştığını düşünelim. Bu 15 içerik özenle seçilmiş, markayı anlatmaya muktedir içeriklerdir. Aynı içerikleri çalışanlarımızın da görmesini, okumasını sağlamamız gerekiyor. Hem içerisinde bulunduğu organizasyonu daha iyi anlaması hem de sahiplenmesi için iletişimde kalmak gerekiyor. Bunu bir gereklilik olarak görebiliriz. işte burada karşınızda mecranın marka etkileşimi çıkıyor.

 5. Mecranın marka imajına etkisi

  Marka ile ilgili tüketicide oluşan çağrışımlar bütünü olarak tanımlanan marka imajı, markalara pazarlarında rekabet avantajı kazandıran bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugün herhangi bir perakende mağazasına girdiğimizde raflarda gördüğümüz ürünlerin fonksiyonel açıdan, fiziksel açıdan ve kalite açısından birbirleriyle neredeyse birebir benzer olduklarını görmekteyiz. Birbirine benzeyen bu markaları farklılaştıran tüketicinin onlarla ilgili algısı yani oluşan imajıdır.

EN SON ÇALIŞMALARIMIZ

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-108432929-1');