• REFERANSLARIMIZ . .
 • IŞIKLI - IŞIKSIZ TABELA
 • COLIN'S MERKEZ BINA IŞIKLI TABELA EMR REKLAM TARAFINDAN YAPILDI.

LED tabela

LED tabela çeşitli sektörlerdeki farklı şirketler tarafından müşterileri çekmek ve markalarını güçlendirmek için kullanılmıştır. Gerçek şu ki, dünyanın en iyi hizmetlerini sunabilirsiniz, ancak etkili bir şekilde reklam vermeyi bilmiyorsanız, bugünün agresif pazarında rekabet edemezsiniz. LED tabela , reklam vermenin en kolay yollarından biridir. Yüksek trafikte, yüksek pozlama alanlarına girildiğinde, bir dış mekan LED tabelasının en yüksek yatırım getirisi olan Yatırım Geri Dönüşü’ne sahip olduğu kanıtlanmıştır. LED tabelaların mağazanızın görünürlüğünü% 900 oranında artırdığı kanıtlandı. Hangi marka, markasını oluşturmak ve görünürlüğü artırmak için bu pozlamayı kullanamadı?

LED tabela harf
LED tabela harf
LED tabela fiyatları
LED tabela fiyatları
LED tabela modelleri
>LED tabela modelleri
LED tabela çeşitleri
LED tabela çeşitleri
LED tabela
LED tabela

 

LED tabela Hakkında

İşiniz bölgeden geçen müşteri hedef kitlenizin dikkatini yeterince çekmiyor mu, yeterince işinizi tanıtamıyormusunuz ? Bunlar için bir şeyler yapmalısınız , hızlı olmalısınız , insanların dikkatini çekebileceğiniz, zamanla değişen protfoyünüzü yada fiyatlarınızı onlara ulaştırabileceğiniz en uygun çözüm LED tabelalar dır , sadece müşterilerinizin sizi bulmasını sağlamaz aynı zamanda zamanla değişebilen mesajlarınızın da onlara ulaşmasını sağlar.

Çeşitleri ile LED tabela fiyatları

LED tabela,  ürünleri ya da hizmetleri tanıtan,  o haftanın reklamlarını tanıtmanın harika bir yolu olacaktır. Neyse ki, ihtiyacınız olan Tabelayı bulmak basittir. EMR REKLAM , ihtiyacınız olan tüm işlevleri size boyut ve stilde sunuyor. Uygun LED tabela fiyatları ile LED tabela nızı hızlı bir şekilde alabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

LED tabela takan işletme sahiplerinin yaklaşık% 83’ü satışlarda artış olduğunu fark etti.Dijital bir tabelanın etkisi yadsınamaz.Müşteriler bu gösterişli tabelaları fark eder ve cazip reklamlar, onları işinizde plansız bir duraklama yapmaya teşvik eder.Satışlarınızı artırmaya hazırsanız, bugün elektronik tabelaya yatırım yapın.Bin gösterim başına bir tabelanın maliyeti, başka herhangi bir reklam türünün% 10’undan daha az olduğu için, tabela hızlı bir şekilde kendi başına ödeme yapar.Yeni tabelanızı görüntüleyen günlerde işinizde de artış olduğunu fark edeceksiniz.

 • Dış mekan LED ekranlar : işletmeler için satışları ve maruz kalma oranlarını artırmak için kanıtlanmış bir yoldur . Müşterilerin büyük bir yüzdesi, para harcayacakları işletmelerin yakınında yaşıyor veya çalışıyor. Dinamik mesajlarla dikkatlerini çekmek unutulmaz ve dürtü satışlarını teşvik edecektir. Ekran sahiplerine, EMR Reklam aracılığıyla kendi belirledikleri karlarını maksimize etmelerini sağlayan bir dizi özellik sunuyoruz.
 • DAHA İYİ DAVET = DAHA İYİ SATIŞ : EMR Reklam bulut tabanlı yazılımımız, Türkiyede yetenekli tasarımcılar tarafından profesyonel bir içerik oluşturma hizmeti sunmaktadır. Profesyonel içerik, LED tabelaların müşterileri çeken ve işi artıran şaşırtıcı görünmesini sağlar.
 • MARKA KONTROLÜ : İster bir konum ister yüz kişi olsun, içerik ve şirketinizin imajı üzerinde tam denetime sahip olursunuz. Bulut tabanlı kontroller, ilham aldığınızda işaret içeriğinizi değiştirmenize ve bulunduğunuz yere bakılmaksızın marka resminizin düzgün bir şekilde sunulmasını sağlar
 • Gün bölümlendirme : Gelişmiş zamanlama özellikleri ayrıca hedeflenen kampanyalar için medya dosya gruplarının günlük ayrılmasına ve otomatik olarak rotasyonuna olanak tanır. Farklı zamanlar farklı önlemler ve mesajlar için çağrı yapar, işaretinizin sabah, öğleden sonra ve akşam kitlesiyle hedeflenen içerikle konuştuğundan emin olun.
 • DURUM MESAJI : Odaklanma amaçlı reklam çalışmalarına yalnızca belirli koşullar sağlandığında oynatılan şartlı mesajlarla izin veren bir programlama platformunu destekliyoruz. Sabah soğuk mu? İnsanların sıcak kahve veya ısıtıcı hizmetlerinden haberdar olduğundan emin olun. Öğleden sonra sıcak mı? Vitrin klima üniteleri veya soğuk içecekler. Koşulları ve içeriği önceden programlayın, böylece ekranınız içeriği çevreleyen ek içerikle eşleştirir. Proaktif, reaktif olmayan pazarlama!

EMR LED Tabela ve dijital ekran çözümlerinde , Türkiyenin dört bir yanındaki küçük işletmeler, okullar, topluluklar ve organizasyonlara dinamik, fonksiyonel ve ekonomik çözümler sunuyor ! .
Küçük elektronik mesaj merkezlerinden billboard boyutlu ekranlara kadar, LED tabela hattımızdaki her ürün, son teknoloji, sağlam yapı ve en ileri mühendislik uzmanlığına sahiptir.

EMR Reklamın LED Tabelaları , organizasyonunuzu ve mesajınızı öne çıkarır ve olağanüstü topluluk erişimi için önde ve merkezdedir. Her ikisi de tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen iki LED işaret ürün grubu, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre programlanabilir mesajlaşma ve tam renkli grafik özellikleri sağlar.

En üst düzey grafik ve video yetenekleriyle kendinizi diğerlerinden ayrı tutun .
İsteğe bağlı saldırılara karşı dayanıklı kapaklı ayrı bir hava kontrollü LED gösterge kabini, üstün performans ve güvenilirlik sağlar.

EMR Reklam Bütçede dinamik bir LED tabela varlığının keyfini çıkarın. Entegre LED ekranlı bir tabela, neredeyse imha edilemez ek sistemlerle ile korunur ve isteğe bağlı bir yükseltme paketi, kablosuz iletişim kurmanızı sağlar. LED tabelalarımız, şaşırtıcı derecede kolay kullanım sağlarken maksimum etki sağlar.

Led Tabela fiyatları ve LED Tabela çeşitleri ile hizmetinizdeyiz .
led tabela yapımı için kullandıgımız malzemeler saglamlık ve esnetik ögelerinin birlikte tasarlanması ile oluşmaktadır

Dış Elektronik LED Tabelalar
Benzersiz mesajlarınızı yeni bir LED elektronik Tabela ile sergileyin. Dış elektronik Tabela, kuruluşunuzun toplulukla iletişim kurmanın hızlı ve kolay bir yolunu sağlar. Bugün bir dış elektronik LED Tabelada edinerek ürünlerinizin ve firmanızın tanıtımına katkıda bulunun.

Dış Dijital Tabelalar
Dış dijital LED tabela ile her gün süren trafiğin önündeki organizasyonunuzu yapın . Özel teklifler sunun, etkinlikleri sergileyin veya LED dijital tabela ile yararlı bilgiler vererek topluluğu bilgilendirin.

EMR – DIJITAL | DISPLAY | STAND | REKLAM ÇÖZÜMLERİ

Dijital Markanıza İYİ Gelir:Dijital Reklamın Markaya Etkisi Araştırması

 1. Reklamın mecralarda hatırlanması

  İyi bir reklam kampanyası ilk olarak reklamverenden iyi bir brief almakla başlıyor. Kreatif departmanın ve kampanyayı yürütecek Firma adamlarının kafalarında herhangi bir soru işareti kalmaması şart oluyor. Ve devamı kreatifcilerin eline kalıyor…

 2. Reklamın davranışa etkisi

  İşletmelerin kuruluş amacı kar elde etmektir. İşletmeler kar elde edebilmek için mal ve hizmetlerini toplumda tanıtmalıdırlar. Bu tanıtımda da tutundurma karmasının elemanlarından özellikle de reklamdan yararlanırlar. Reklam başarıya ulaşabilmek için tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarına kulak vermelidir. Bunun için de reklamın amaçlarının çerçevesi gerek ajanslar gerekse reklamverenler tarafından iyi bir biçimde çizilmelidir. Reklamın amaçları çok ve değişik olabilmektedir. Bunlar; satışları düşük olduğu dönemlerde alışverişi arttırmak, sezon sonunda eski ürünlerin elden çıkarılması, mağazanın politikalarının açıklanması, toplumda mağazaya yeni
  gelenlerin etkilenmesi, mağaza imajını ya da ismini güçlendirmek, ulusal düzeyde reklamı yapılmış markalarla mağazayı tanıtmak, yeni müşteri kazanmak ve müşterilerin zihninde bir mağaza imajı oluşturmaktır.

 3. Mecranın marka beğenisine katkısı

  Açıkhava, diğer mecralara göre daha az araştırılıyor ve reklamverenler tarafından yaptırılan reklam izleme araştırmalarına daha sınırlı kapsamda dahil ediliyor. EMR REKLAM, sektördeki bu açığı kapamak, mecranın marka ve kampanyalara olan etkisini ortaya koymak, ajans ve reklamverenleri bilgilendirmek amacıyla bir açıkhava etki araştırması yapılmıştır.

 4. Mecranın marka etkileşimi

  Bir markanın aylık ortalama 15 içerik paylaştığını düşünelim. Bu 15 içerik özenle seçilmiş, markayı anlatmaya muktedir içeriklerdir. Aynı içerikleri çalışanlarımızın da görmesini, okumasını sağlamamız gerekiyor. Hem içerisinde bulunduğu organizasyonu daha iyi anlaması hem de sahiplenmesi için iletişimde kalmak gerekiyor. Bunu bir gereklilik olarak görebiliriz. işte burada karşınızda mecranın marka etkileşimi çıkıyor.

 5. Mecranın marka imajına etkisi

  Marka ile ilgili tüketicide oluşan çağrışımlar bütünü olarak tanımlanan marka imajı, markalara pazarlarında rekabet avantajı kazandıran bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugün herhangi bir perakende mağazasına girdiğimizde raflarda gördüğümüz ürünlerin fonksiyonel açıdan, fiziksel açıdan ve kalite açısından birbirleriyle neredeyse birebir benzer olduklarını görmekteyiz. Birbirine benzeyen bu markaları farklılaştıran tüketicinin onlarla ilgili algısı yani oluşan imajıdır.

EN SON ÇALIŞMALARIMIZ

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-108432929-1');