• REFERANSLARIMIZ . .
 • IŞIKLI - IŞIKSIZ TABELA
 • COLIN'S MERKEZ BINA IŞIKLI TABELA EMR REKLAM TARAFINDAN YAPILDI.

Totem tabela

Genellikle dayanıklık ve yüksekliği için seçilir. Totem tabela tüm yoldan geçenlere reklam için mükemmeldir. Görünürlük, iş hedeflerinize ulaşmak için en önemli husustur, Totem tabelaları kurmak, işletmenize daha fazla pozlama sağlayabilir.

Satış Ofisi Totem Tabela
Satış Ofisi Totem Tabela
Işıksız Totem Tabela
Işıksız Totem Tabela
Dikey peyzaj
Totem Tabelası
Totem Tabela
Pilon Totem tabela
Işıklı totem tabela
Işıklı Totem tabela

Rampanın kapalı olduğu bir otoyolun yakınında mısınız? Tüm binaların hemen hemen aynı yükseklikte olduğu bir yol boyunca sıkışmışmı hissediyorsunuz , Tek katlı işletmelerin kalabalığından ayrılmanız gerektiğinde veya otoyolun yakınında bir mağaza kurduğunuzda, şirketinizin varlığını sürücülere görünür yapar . Totem tabelanın avantajı açıktır: Bulunduğunuz yerin görünümüne yükseklik eklemek, diğerlerinden farklı durmanızı sağlar.
Aksine, bir Totem tabela bir işletmenin bakış açısına gelişmişlik katar. Müşterinin beklentileri için tonu belirler. Bulunduğunuz yer biraz uzarsa, bu işaret medyan veya çim üzerine kolayca kurulabilir. İşaretleyiciyi çevre düzenlemesi yükseltmeleriyle çevrelediğinizde, mülkünüzün genel görünümünü güzelleştirir.

Totem Tabela nedir?

Totem Tabela işletmelere maksimum görünürlük sağlar. Genellikle yoğun yolların veya otoyolların yanında veya alışveriş merkezlerine, ofis parklarına ve apartman komplekslerine girişlerin yakınında kurulurlar.

Dikmeler, diğer tabelalarden boy ve büyüklüklerine göre ayrılır. Bu tabelalarin çeşitli türleri vardır. Tek ve çift kutuplu tabelalar genellikle açık metal direklerin üstüne basit ışık kutularıdır. Kaplamalı direk tasarımları, daha bitmiş bir sunum oluşturmak için direkleri alüminyum, taş ve tuğla gibi malzemelerle sarmaktadır. Kaplamalı direk Totem tabela aynı zamanda taş ve tuğlaya benzeyen dayanıklı köpük ürünleri de içerebilir ancak maliyeti daha azdır.
Tabelalar genellikle 10-15 yıl sonra değiştirilir. Yeni direklerin, eski tabela direklerini ve tesis sahiplerinin bu masraflardan tasarruf etmelerine olanak tanıyarak, daha sonra dijital ekranlar ya da LED aydınlatma gibi işaret iyileştirmelerine yatırım yapabilmelerini sağlayabilir.

Totem tabela yapım aşamaları

dizayn
Olağanüstü bir tasarımdan başlayarak projenizin başarısı için kritik öneme sahiptir.Totem tabelaniz, ziyaretçilerinizin göreceği ilk şeydir ve mülkünüzle yaşadıkları deneyim için sahneyi ayarlamalıdır.
müsait
Tecrübeli proje yöneticilerimiz, mülkünüzün izin verilen tabela sayısını en üst düzeye çıkardığından emin olmak için yerel izin ofisinizle çalışacaktır.
Imalat ve kurulum
Kalifiye üreticilerimiz, yüksek kaliteli malzemeleri kullanaraktabelanizi oluşturuyor. Özel pilonuzu imzalamanın zamanı geldiğinde, ekibimiz dahil olması gereken tüm esnafı yönetecek.

Özel Totem tabelalar

• İşletmenizi çok uzak bir yerden tanıtın
• Yüksek dayanıklılık ve uzun ömür için çeşitli malzemelerden üretilmiştir.
• Sınırsız tasarım olanakları ile üretilmiştir.

Tam Hizmet tabela hizmeti vermekteyiz Şirketiyiz
Tasarımdan kuruluma, her şeyi şirket içinde yapıyoruz. Totem tabelanin daha fazla boyuta sahip olmasını ister misin? Yükseltilmiş logolar ve tasarımlar oluşturabiliriz. Tabela kutusunun da göze çarpmasını ister misin? Her türlü kutup, örtü ve eteklerini ekleyebiliriz.
Mesajlarınızı bir sonraki seviyeye taşıyın! Ayrıca, istediğiniz zaman yeni promosyonların reklamını yapmak için tabelanizı güncelleyebilmenizi sağlayan bir dijital mesaj merkezine dönüştürebiliriz.

Dikey peyzaj
Örümcek Standı
Dikey peyzaj
Örümcek Standı
Dikey peyzaj
Örümcek Standı
Dikey peyzaj
Örümcek Standı

EMR – DIJITAL | DISPLAY | STAND | REKLAM ÇÖZÜMLERİ

Dijital Markanıza İYİ Gelir:Dijital Reklamın Markaya Etkisi Araştırması

 1. Reklamın mecralarda hatırlanması

  İyi bir reklam kampanyası ilk olarak reklamverenden iyi bir brief almakla başlıyor. Kreatif departmanın ve kampanyayı yürütecek Firma adamlarının kafalarında herhangi bir soru işareti kalmaması şart oluyor. Ve devamı kreatifcilerin eline kalıyor…

 2. Reklamın davranışa etkisi

  İşletmelerin kuruluş amacı kar elde etmektir. İşletmeler kar elde edebilmek için mal ve hizmetlerini toplumda tanıtmalıdırlar. Bu tanıtımda da tutundurma karmasının elemanlarından özellikle de reklamdan yararlanırlar. Reklam başarıya ulaşabilmek için tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarına kulak vermelidir. Bunun için de reklamın amaçlarının çerçevesi gerek ajanslar gerekse reklamverenler tarafından iyi bir biçimde çizilmelidir. Reklamın amaçları çok ve değişik olabilmektedir. Bunlar; satışları düşük olduğu dönemlerde alışverişi arttırmak, sezon sonunda eski ürünlerin elden çıkarılması, mağazanın politikalarının açıklanması, toplumda mağazaya yeni
  gelenlerin etkilenmesi, mağaza imajını ya da ismini güçlendirmek, ulusal düzeyde reklamı yapılmış markalarla mağazayı tanıtmak, yeni müşteri kazanmak ve müşterilerin zihninde bir mağaza imajı oluşturmaktır.

 3. Mecranın marka beğenisine katkısı

  Açıkhava, diğer mecralara göre daha az araştırılıyor ve reklamverenler tarafından yaptırılan reklam izleme araştırmalarına daha sınırlı kapsamda dahil ediliyor. EMR REKLAM, sektördeki bu açığı kapamak, mecranın marka ve kampanyalara olan etkisini ortaya koymak, ajans ve reklamverenleri bilgilendirmek amacıyla bir açıkhava etki araştırması yapılmıştır.

 4. Mecranın marka etkileşimi

  Bir markanın aylık ortalama 15 içerik paylaştığını düşünelim. Bu 15 içerik özenle seçilmiş, markayı anlatmaya muktedir içeriklerdir. Aynı içerikleri çalışanlarımızın da görmesini, okumasını sağlamamız gerekiyor. Hem içerisinde bulunduğu organizasyonu daha iyi anlaması hem de sahiplenmesi için iletişimde kalmak gerekiyor. Bunu bir gereklilik olarak görebiliriz. işte burada karşınızda mecranın marka etkileşimi çıkıyor.

 5. Mecranın marka imajına etkisi

  Marka ile ilgili tüketicide oluşan çağrışımlar bütünü olarak tanımlanan marka imajı, markalara pazarlarında rekabet avantajı kazandıran bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugün herhangi bir perakende mağazasına girdiğimizde raflarda gördüğümüz ürünlerin fonksiyonel açıdan, fiziksel açıdan ve kalite açısından birbirleriyle neredeyse birebir benzer olduklarını görmekteyiz. Birbirine benzeyen bu markaları farklılaştıran tüketicinin onlarla ilgili algısı yani oluşan imajıdır.

EN SON ÇALIŞMALARIMIZ

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-108432929-1');