Teşhir Standı

Teşhir standı fuar standınıza veya mağaza perakende teşhirine ekstra reklam alanı eklemek için uygun maliyetli bir yoldur. Özel basılı pazarlama tabelaları ve göstergeleri dikkatleri çeker ve mesajınızın farkedilmesini sağlar!

Display stand
Display stand
Urun Teshir standı
Urun Teshir standı
Teşhir standı fiyatı
Teşhir standı fiyatı
Teşhir standı
Teşhir standı
Teşhir standı
Teşhir standı

Teşhir Standları – Akrilik, Fuar, Karton, Metal ve Daha Fazlası

Teşhir standları , ticari armatürler yıllarca güvenilir kullanım sağlamak için lobi veya perakende alanınızı sağlam, metal veya akrilik tasarımlarla zenginleştirmektedir.

Tabelalar, poster ekranları veya edebiyat stantları da dahil olmak üzere, ekran standları, kaide, döner veya dikey stillerdeki çeşitli boyut ve yüksekliklerde gelir.

Kapalı veya açık, serbest duran teşhir standı, kuruluşunuza satış trafiği çekmek için akıllıca bir iş yatırımıdır. Ucuz, portatif ve çok yönlü, zemin vitrinleri, perakende reklam araç kitinizde bugün en uygun maliyetli ve verimli promosyon araçları arasındadır.

Dış mekan Teşhir standı

Dış mekan afiş ekranlarımızla bunu yapmanın daha iyi bir yolu Bu açık ekran standları, sürüş yapan veya yürürken geçen potansiyel müşterileri için dışarıda en iyi şekilde yayınlanır.

İç mekan Teşhir standı

Poster tutucular gibi ekran standları, uzaklaşan edebiyat için broşür ve broşür ceplerine sahiptir. Bu, şirketinizi profesyonel bakış açısıyla tanıtmak için sadece bir öğe olabilir.

Perakende satış standları, menüleri veya lobi dizinlerini stiliyle sergilemek için mükemmeldir. Bu ekran stantları giriş denge ve yapısını getiriyor.

Ahşap zemin standı broşür standları ve edebiyat rafları ofisinizi veya bekleme salonunuzu düzenler. Döner magazin ekran standları perakende alanını korur çünkü müşteriler bir noktada dururken malları görüntüler.

Teşhir standı perakende satış mağazaları için de harikadır, çünkü bilgileri ve malları dakikalar içinde değiştirmenize izin verir.

Herhangi bir kombinasyon aksesuarınızı veya başlıklarını hemen hemen tüm kioskları kapatarak sipariş verdiğiniz zaman, özel bir sergiye geçiş yaparsınız.
Daha fazla bilgi için
Uygulanama alanları:

  • Ticari Organizasyonlar: süpermarket, büyük ölçekli alışveriş merkezleri, seçkin ajans, zincir mağazalar, büyük ölçekli satışlar, yıldız puanlı oteller, restoranlar, seyahat acenteleri, eczane.
  • Finansal Kuruluşlar : Bankalar, menkul kıymetler, fonlar, sigorta şirketleri, rehin dükkanları;
  • Kar amacı gütmeyen kuruluşlar: Telekomünikasyon, postaneler, hastane, okullar;
  • Halka Açık Yerler: metro, havaalanları, istasyonlar, benzin istasyonları, ücretli istasyonlar, kitapçılar, parklar, sergi salonları, stadyumlar, müzeler, kongre merkezleri, bilet acenteleri, İK pazarı, piyango merkezleri;
  • Emlak Gayrimenkul : Daireler, villalar, ofisler, ticari binalar, model odalar, emlak komisyoncuları;
  • Eğlence: Sinema salonları, spor salonları, Eğlence kulüpleri, Spor kulüpleri, masaj odaları, barlar, kafeler, İnternet barları, güzellik salonları, golf sahası.

EMRREKLAM Teşhir Standları

Hizmetimizi mükemmelleştirmek için, ürünleri en iyi kalitede ve uygun fiyata sunuyoruz. Boyutları, renkleri ve şekilleri, sergiledikleri farklı ürünler kadar çeşitli çeşitlerde sergilenmektedir. Akrilik, Metal, Tel ve Ahşap üzerine yapılmış çok çeşitli dış ve iç sergileme standı sunuyoruz.

İşletmemizin veya evinizin görünümünü ekranlarımızla hemen iyileştirmeye başlayın. Aksi halde fark edilmeyen yerlerde ilgi yaratın. EMR Reklam Teşhir standları üreticisidir .  Siparişler email veya telefon üzerinden verilebilir . Teşhir Standı