Totem tabela

Genellikle dayanıklık ve yüksekliği için seçilir. Totem tabela tüm yoldan geçenlere görünür, reklam için mükemmeldir. Görünürlük, iş hedeflerinize ulaşmak için en önemli husustur, Totem tabelaları kurmak, işletmenize daha fazla bilinirlik sağlar.

Satış Ofisi Totem Tabela
Satış Ofisi Totem Tabela
Işıksız Totem Tabela
Işıksız Totem Tabela
Dikey peyzaj
Totem Tabelası
Totem Tabela
Pilon Totem tabela
Işıklı totem tabela
Işıklı Totem tabela
Dikey peyzaj
Örümcek Standı
Dikey peyzaj
Örümcek Standı
Dikey peyzaj
Örümcek Standı
Dikey peyzaj
Örümcek Standı

Rampanın kapalı olduğu bir otoyolun yakınında mısınız? Tüm binaların hemen hemen aynı yükseklikte olduğu bir yol boyunca sıkışmışmı hissediyorsunuz , Tek katlı işletmelerin kalabalığından ayrılmanız gerektiğinde veya otoyolun yakınında bir mağaza kurduğunuzda, şirketinizin varlığını sürücülere görünür yapar .

Totem tabelanın avantajı açıktır: Bulunduğunuz yerin görünümüne yükseklik eklemek, diğerlerinden farklı durmanızı sağlar.

Bir Totem tabela bir işletmenin bakış açısına gelişmişlik katar. Müşterinin beklentileri için tonu belirler. Bulunduğunuz yer biraz uzarsa, bu tabela medran veya çim üzerine kolayca kurulabilir.

Totem Tabela nedir?

Totem tabela , genellikle iş merkezlerinde, ofis komplekslerinde, ticari mülklerde ve perakende satış parklarında popüler hale gelen alışveriş merkezlerinde veya benzin istasyonlarında  sıkça görülen uzun sütun yapıdır.

Fiziksel boyutları ve çift taraflı yapıları geniş bir alandan dikkat çekiyor. Sadece şirket tanımlaması için ideal olmakla kalmaz, aynı zamanda bir dizi panel ile belirli bir sahadaki mevcut konumlar ve tesislerin görsel bir dizinini sunarken, diğerleri bir yön bulma programının parçası olarak idealdir.

Dikmeler, diğer tabelalarden boy ve büyüklüklerine göre ayrılır. Bu tabelalarin çeşitli türleri vardır. Tek ve çift kutuplu tabelalar genellikle açık metal direklerin üstüne basit ışık kutularıdır.

Kaplamalı direk tasarımları, daha bitmiş bir sunum oluşturmak için direkleri alüminyum, taş ve tuğla gibi malzemelerle sarmaktadır. Kaplamalı direk Totem tabela aynı zamanda taş ve tuğlaya benzeyen dayanıklı köpük ürünleri de içerebilir ancak maliyeti daha azdır.

Tabelalar genellikle 10-15 yıl sonra değiştirilir. Yeni direklerin, eski tabela direklerini ve tesis sahiplerinin bu masraflardan tasarruf etmelerine olanak tanıyarak, daha sonra dijital ekranlar ya da LED aydınlatma gibi işaret iyileştirmelerine yatırım yapabilmelerini sağlayabilir.

Totem Tabela yapım aşamaları

Dizayn
Olağanüstü bir tasarımdan başlayarak projenizin başarısı için kritik öneme sahiptir.Totem tabelaniz, ziyaretçilerinizin göreceği ilk şeydir ve mülkünüzle yaşadıkları deneyim için sahneyi ayarlamalıdır.
Yerel İzinler
Tecrübeli proje yöneticilerimiz, mülkünüzün izin verilen tabela sayısını en üst düzeye çıkardığından emin olmak için yerel izin ofisinizle çalışacaktır.
Imalat ve kurulum
Kalifiye üreticilerimiz, yüksek kaliteli malzemeleri kullanaraktabelanizi oluşturuyor. Özel pilonuzu imzalamanın zamanı geldiğinde, ekibimiz dahil olması gereken tüm esnafı yönetecek.

Özel Totem Tabelalar

• İşletmenizi çok uzak bir yerden tanıtın
• Yüksek dayanıklılık ve uzun ömür için çeşitli malzemelerden üretilmiştir.
• Sınırsız tasarım olanakları ile üretilmiştir
Daha fazla bilgi için

Tam  tabela hizmeti vermekteyiz , Tasarımdan kuruluma, her şeyi şirket içinde yapıyoruz. Totem tabelanin daha fazla boyuta sahip olmasını ister misin? Yükseltilmiş logolar ve tasarımlar oluşturabiliriz.

Tabela kutusunun da göze çarpmasını ister misin? Her türlü kutu, örtü ve gövde şekilleri ekleyebiliriz.
Mesajlarınızı bir sonraki seviyeye taşıyın! Ayrıca, istediğiniz zaman yeni promosyonların reklamını yapmak için tabelanizı güncelleyebilmenizi sağlayan bir dijital mesaj merkezine dönüştürebiliriz.

Totem Tabela – Vinil Germe
Etiketlendi: