Vinil Baskı ( branda baskı ) malzemesi PVC türünde organik bileşikli bir malzemedir. Dayanıklı, hafif ve üzerine dijital baskı yapılır oluşu, vinili bir çok alanda kullanıma sunar.

Vinil baskı ( branda baskı ) nerelerde kullanılır

Vinil Baskı Fiyatları
Vinil Baskı Fiyatları
  • Dış mekan dijital baskı makinesinde yapılan Vinil baskılar, ağırlıklı olarak dış alanlarda, açık alanlarda kullanılmaktadır.
  • Kullanımına bağlı olarak ışıklı ve ışıksız branda  baskı şeklinde iki ayrı baskı malzemesi kullanılabilmektedir.
  • Genellikle afiş amaçlı kullanılır.
  • Ayrı parçaların kaynak yapılarak birbirine eklenebilme özelliği nedeniyle istenilen boyuta ulaşabilmektedir.

Bu özellikleri nedeniyle vinil baskı en çok tercih edilen dijital baskı malzemesidir.

vinil baskı
vinil baskı

Vinil baskının avantajları : Geniş kullanım alanlarının yanı sıra, işletmelerin vinil baskılı malzemeler kullanması için birçok neden var.

  • Uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır – Branda baskı, dayanıklı, su geçirmez, çizilmeye dayanıklı mürekkepler kullanır, bu da çok çeşitli iç ve dış tabela oluşturmak için mükemmel olduğu anlamına gelir. Vinil malzemeler, sıcak ve güneş ışığından soğuk ve nemli havaya kadar her şeye dayanabilir ve bunları sağlam bir yatırım haline getirir.
  • Düşük maliyetlidir –Vinil baskılı afişler, Tabelalar veya Display ürünler e ihtiyacınız varsaa , makul fiyatlara elde edebileceginizi bilmeniz gerekir. Vinil baskı o kadar düşük maliyetlidir ki, her ölçekteki işletme vinil pazarlama malzemelerini satın alabilir.
  • Kalitesi şaşırtıcı – Dijital baskı teknolojisi her vinil ürünün profesyonel, renkli ve kaliteli göründüğü anlamına geliyor. Fotoğraf kalitesinde görüntüler  kolayca basılır.

Sektördeki değişiklikler

Branda baskı fiyatları
Branda baskı fiyatları

Basım endüstrisi, son 20 yılda çok daha fazla baskı seçeneği ve yetenek sağlayan teknolojideki gelişmelerle birlikte son 20 yılda büyük değişiklikler geçirdi. Çoğu durumda, dijital vinil baskı artık serigrafinin basımına geçmiştir ve geniş formatlı baskı da ana akım olmuştur,

Bu gelişmeler sayesinde, vinil baskı bloklu harfler ve temel küçük resim görüntüleri dünyasının ötesine taşındı ve her türlü tabela için inanılmaz, yaratıcı ve yüksek çözünürlüklü çözümler sunuyor. Araç kaplamaya gelince, dokulu vinil karbonlar, paslanmaz çelik, krom ve diğer kabartmalı etkiler, şirketlerin sunduğu hizmetleri ve hizmetleri genişletti.

 

Vinil Kaplama
Vinil Kaplama

Satın alınabilirliği nedeniyle dijital baskı artık yalnızca reklam amaçlı olarak değil,  dekorasyon amaçlı olarak da kullanılıyor

Vinil baskı hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz veya hangi geniş formatlı yazıcının gereksinimlerinize uyacağını bilmek istiyorsanız, lütfen bugün bizimle iletişime geçin – size yardımcı olmaktan her zaman memnuniyet duyarız.

Dijital vinil baskı hakkında detaylı ögretici bilgi için MEGEP 

 

 

Branda Baskı
Branda Baskı

Neden EMRREKLAM ı tercih etmelisiniz?

Düzenlediğimiz kampanyalar uyguladıgımız fiyat politikamızla işlerinizi hem hesaplı, hemde kaliteli şekilde size sunuyoruz.

Pırıl pırıl Vinil Baskıları sizlere sunmak için piyasada az bulunan, tek parça işleriniz için de ideal olan dijital baskı makinemiz sayesinde işleriniz bizimle daha kolay, daha canlı.

Türkiye’nin tüm illerine, anlaşmalı olduğumuz kargolarla en kısa sürede işinizi teslim ediyoruz.

Detaylı bilgi için bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Vinil Baskı (Branda Baskı )