0212 407 06 20
info@emrreklam.com

vinil baskı m2 fiyatı

Tabela | Kutu Harf | Araç Reklam Giydirme | Stand İmalatı | Çerçeve İmalatı | Dijital Baskı

vinil baskı m2 fiyatı

VİNİL BASKIDA KAMPANYA VİNİL BASKI M2 FİYATI

 

vinil baskı m2 fiyatı

vinil baskı m2 fiyatı

Başakşehir ikitellide Bulunan Emr Reklam Tabela –  vinil baskı m2 fiyatı ile  Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Bu sebeple sizleri kazanmak adına Konika 1024 dış mekan solvent baskı ve Universal Dx5 iç mekan dijital baskı makinelerimizle kaliteli, hızlı ve uygun fiyata baskılarınız için sizlere kampanyamızı sunuyoruz.

vinil baskı m2 fiyatı yaptık.

İş yerinizin görsel iletişiminde ve kurumsallığındaki en önde gelen belirtisi olan tabelanızın imalatı ile uygulaması yönündeki karar çok önemlidir. Niyetiniz doğrultusundaki  vereceğiniz Tabela Firmanızın imajını sağlayacak ve müşterilerinize hoş bir karşılama sağlayacaktır.

Aşağıda örnek tabela düzenleme çalışması vardır. Düzenlemede’ de hafif dokunuşlar ile tıpkı yeni tabela gibi olacaktır. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edip en son paylaşımlarımızı görebilirsiniz. Sosyal medya instagram adresimiz için Buraya , Yine sosyal medya facebook adresimiz için ise Buraya tıklayınız.

Folyo baskı sticker baskı olarakta kullanılabilen üzerine sıvadığımız mat veya parlak laminasyon sayesinde uzun zaman boyunca kullanabileceğiniz bir baskı sunar, folyo baskı iç mekan ve dış mekan özelliklerine göre baskımızda değişiklik gösterdiği gibi uzun zamanda kullanımı da amaçlamaktadır. Baskı boyutları istediğiniz her boyutta basılabilir.

Folyo baskı çok kullanılan bir üründür.İç ve dış mekanlarda kullanılır ki bunun en büyük nedeni kullanımının rahat uzun ömürlü ve maliyetinin düşük olmasıdır. PVC esaslı bir malzemedir. Folyo, başka bir malzemeye ihtiyaç duymaksızın birçok yüzeye yapışması nedeniyle çok tercih edilmektedir.
Folyo baskı, Arka yüzeyi yapışkanlı mat veya parlak kağıt üzerine solvent bazlı boya ile yapılan baskıdır. Sert bir zemine yapıştırılarak kullanılır. Zemin olarak plastik özlü polikarbon, pleksi, dekota, alüminyum sac gibi sert malzemeler kullanılabilir.
Kesim Ploterlarında folyo istenildiği şekilde işlendiğinden dolayı Yazılar, Rakamlar, Şekiller, Desenler v.s çok rahatlıkla üretilmektedir.Folyo ve Vinil hem kullanım alanları açısından hemde renk alternatifleri açısından çok geniş bir yelpazeye sahiptir. İyi görünmek herksin hakkı . EMR Reklam markanıza değer kazandırır.

**Kampanya koşulları gereği min. 5m² ve üzeri olarak fiyatlarımız geçerlidir.